Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за венериною мухоловкою

Як доглядати за венериною мухоловкою

 

 

Що потрібно знати про мухоловку Венери

Назва: Венерина мухоловка (Dionaea muscipula).

Тип рослини: дрібна хижа трав'яниста багаторічна рослина.

Висота: менше 10 см.

Листя: різне забарвлення, частково лист, частково пастка.

Клімат: все, крім посушливого та напівзасушливого. Мухоловки можна вирощувати і в приміщенні, і на вулиці.

Грунт: вологоутримуючий, слабко кислий pH.

Положення: повне сонце.

Цвітіння та плодоношення: квітки з'являються навесні.

Добриво: не слід удобрювати.

Полив: тільки через піддон, в ідеалі дощовою чи демінералізованою водою.

 

Зовнішній вигляд та характеристики венериної мухоловки

Хижа мухоловка виглядає так, ніби вона з іншої планети. Фактично, венерина мухоловка родом із субтропічних водно-болотних угідь сходу Сполучених Штатів.

Венерина мухоловка - одна з найрозумніших рослин у природі. Більшість з них еволюціонували, щоб вижити в ситуаціях, коли ґрунт містить мало поживних речовин або зовсім не має їх, тому рослина самостійно добуває собі їжу, ловлячи і розкладаючи дрібних комах. Венерина мухоловка, мабуть, одна з найцікавіших хижих рослин, і її напрочуд легко вирощувати.

Венерина мухоловка – низькорослий трав'янистий багаторічник. Листя складається з двох окремих частин - горизонтального листа та вертикальної пастки на кінці. Рослина також дає листя різної форми в різні пори року, тому не дивуйтеся, побачивши, що ваша рослина зазнає ряд змін у міру зростання.

Листя проростає з підземної цибулини. У міру того, як стає прохолодніше, листя зморщується і чорніє. Багато людей думають, що на цьому етапі вони насправді вбили свою мухоловку, але не панікуйте - вона просто переходить у стан зимового спокою і прокидатиметься навесні.

Пастка - хитромудрий механізм. Крихітні волоски запускають пастку, щоб закрити, коли комаха торкається їх, захопивши комаху всередині. Потім комаха розчиняється травним соком, що виділяється пасткою, перетворюючись на рідке добриво.

Щоб спрацювала пастка, потрібно торкнутися двох волосин з інтервалом в 20 секунд. Потім, коли пастка закривається, до волосин потрібно доторкнутися ще п'ять разів, щоб травний цикл запустився.

 

Як посадити і виростити венерину мухоловку

Мухоловка Венери повинна отримувати щонайменше 4 години прямого сонячного світла на день, щоб добре рости та фарбуватись. У дуже спекотних регіонах за ними, можливо, потрібно буде уважно стежити та зробити захист від пообіднього сонця.

Якщо ви вирощуєте венерину мухоловку в приміщенні, розташуйте її на підвіконні, яке весь день освітлене сонцем.

Ваша рослина має бути вологою, а не мокрою.

 

Пересадка венериної мухоловки

Венерина мухоловка зазвичай росте у вологому, слабокислому ґрунті. Коли настане час пересаджувати горщик, ви виявите, що експерти рекомендують безліч складних сумішей, зроблених своїми руками, але ви можете просто використовувати простий торф'яний мох. Найголовніше, щоб матеріал, який ви використовуєте, не містив жодних додаткових добрив, оскільки вони вб'ють рослину.

Вибираючи горщик, вибирайте варіанти з гарною глибиною, щоб коріння могло розвиватися вниз.

 

Догляд за венериною мухоловкою

Для досягнення найкращих результатів дотримуйтесь цих порад щодо догляду за мухоловкою:

Не поливайте мухоловку зверху - натомість поставте її в маленьке блюдце з водою.

Якщо ви вирощуєте рослину не на насіння, зрізайте стебла квітів, як тільки вони з'являться. Рослина витрачає багато енергії на цвітіння, тому пастки будуть меншими.

Яким би привабливим це не було, не запускайте пастки для розваг. Закриття пастки вимагає багато енергії, і кожна пастка може закритися не більше 3-5 разів.

Не підгодовуйте мухоловку добривами. Все необхідне вона отримує від лову та перетравлення комах.

Якщо ваша рослина знаходиться в приміщенні, вам, можливо, доведеться вручну годувати її невеликими комахами, щоб вона залишалася здоровою.

 

Як і коли обрізати венерину мухоловку

Єдине обрізання, яке знадобиться вашій рослині, - це видалення мертвого листя.

 

Як розмножити венерину мухоловку

При вирощуванні венериної мухоловки з насіння, посійте насіння, як тільки воно буде зібране. Розподіліть їх по суміші торф'яного моху та піску чи перліту, потім тримайте в теплі та контролюйте вологість – не дайте їм висохнути.

 

Поділ венериної мухоловки

Старі, здорові рослини будуть випускати навколо своєї основи діток. При пересадці обережно відокремте їх і помістіть у відповідний грунт.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...