Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за садовим інструментом

Як доглядати за садовим інструментом

Це важливий догляд за вашим садовим інструментом, тому що ми хочемо, щоб він і надалі працював якнайкраще. Це легко зробити, але намагайтеся не залишати інструмент на вулиці. Натомість зберігайте їх після використання в сухому середовищі. Навіть у суху погоду, якщо інструменти залишити на вулиці, вони будуть піддані впливу вологи від мокрої трави та роси. Тому вони можуть іржавіти.

Догляд за вашим садовим інструментом

Очищення та сушіння ваших садових інструментів після використання дозволить підтримувати їх у хорошому робочому стані. Завжди видаляйте всю землю з інструментів для копання після кожного використання, видаляючи бруд і стежачи, щоб вони були сухими.

Ніколи не відкладайте інструменти мокрими. Дайте їм повністю висохнути перед зберіганням, щоб запобігти іржавінню та гниттю. Можливо, кілька разів на рік, якщо у вас є інструменти з дерев’яними ручками, нанесіть легкий шар лляної олії, щоб запобігти висиханню та розтріскуванню деревини. Якщо дерев’яна ручка дуже забруднена, видаліть якомога більше землі за допомогою жорсткої щітки. Якщо вам потрібно використовувати воду, обережно змочіть ручку вологою тканиною, стежачи, щоб ви не намочили деревину, оскільки це може призвести до підйому зерна та розбухання ручки. Зітріть якомога більше води та дайте висохнути.

Ми також радимо вам ретельно очистити всі інструменти, які використовувалися для хімічних робіт. Добрива та інші хімічні речовини швидко роз'їдають будь-який метал. Не забудьте очистити лійку, якщо вона використовувалася для хімікатів.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...