Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за садовим інструментом

Як доглядати за садовим інструментом

Це важливий догляд за вашим садовим інструментом, тому що ми хочемо, щоб він і надалі працював якнайкраще. Це легко зробити, але намагайтеся не залишати інструмент на вулиці. Натомість зберігайте їх після використання в сухому середовищі. Навіть у суху погоду, якщо інструменти залишити на вулиці, вони будуть піддані впливу вологи від мокрої трави та роси. Тому вони можуть іржавіти.

Догляд за вашим садовим інструментом

Очищення та сушіння ваших садових інструментів після використання дозволить підтримувати їх у хорошому робочому стані. Завжди видаляйте всю землю з інструментів для копання після кожного використання, видаляючи бруд і стежачи, щоб вони були сухими.

Ніколи не відкладайте інструменти мокрими. Дайте їм повністю висохнути перед зберіганням, щоб запобігти іржавінню та гниттю. Можливо, кілька разів на рік, якщо у вас є інструменти з дерев’яними ручками, нанесіть легкий шар лляної олії, щоб запобігти висиханню та розтріскуванню деревини. Якщо дерев’яна ручка дуже забруднена, видаліть якомога більше землі за допомогою жорсткої щітки. Якщо вам потрібно використовувати воду, обережно змочіть ручку вологою тканиною, стежачи, щоб ви не намочили деревину, оскільки це може призвести до підйому зерна та розбухання ручки. Зітріть якомога більше води та дайте висохнути.

Ми також радимо вам ретельно очистити всі інструменти, які використовувалися для хімічних робіт. Добрива та інші хімічні речовини швидко роз'їдають будь-який метал. Не забудьте очистити лійку, якщо вона використовувалася для хімікатів.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...