Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за рослиною юка

Як доглядати за рослиною юка

З приблизно 50 видів юки існують три основні категорії рослин юки. Для кімнатної рослини підходить тільки один. Види Адамова голка та Іспанський штиковий сід придатні лише для ландшафтних насаджень на відкритому повітрі, оскільки їх великі розміри та гострі голки можуть поранити людей, що проходять повз.

Безколючна юка вважається єдиною рослиною юки, доступною для вирощування в домашніх умовах. Це карликове дерево нагадує своїх більших зовнішніх родичів і має подібну репутацію невибагливого догляду.

Рослини юки потребують невеликих досліджень, щоб допомогти їм процвітати. Читайте далі, щоб дізнатися про основи догляду за рослиною юки, включаючи полив, вибір ґрунту та передові методи, такі як розмноження та обрізка вашої юки.

Що таке рослина Юка

Рослини юки є корінними жителями найжаркішого, найсухішого клімату Північної та Південної Америки та всього Карибського басейну. Деякі дикорослі юки виростають до 10 метрів у висоту з величезним листям у формі меча. Ці вічнозелені, стійкі дерева можуть проколоти людей, що проходять повз, і з ними слід поводитися так само, як з кактусом.

Безколючна юка походить з Мексики та поєднує в собі найкращі риси рослини юки для кімнатних кімнатних рослин. Товсті, голі стовбури височіють на кілька сантиметрів від горщика, маючи зелене та синьо-зелене листя на вершині. Ці листки зазвичай стоять рівно, але не жорсткі та не шкодять на дотик, як юки на відкритому повітрі.

Пупси, або новоутворення, легко з’являються вздовж стовбура рослини юки. Ця швидкозростаюча рослина вважається однією з найпростіших для розмноження, схожа на сукулент.

Як обрізати рослину Юка

Ці рослини, що швидко ростуть, потребують обрізки, щоб зберегти прийнятний розмір для вашого внутрішнього простору. Однак це трохи незвичайний спосіб обрізки цього дерева. Навіть садівники середнього рівня повинні повністю розуміти незвичайний спосіб обрізки рослини юки.

Замість того, щоб обрізати листя юки, садівники повинні обрізати стовбур. Акуратно підніміть рослину з горщика і за допомогою пилки розріжте стовбур юки навпіл. Потім пересадіть рослину і рясно полийте.

Через кілька тижнів ви помітите нові цуценята та листя на своїй юці. Це означає, що ваша рослина знову росте, але загалом нижча на кілька сантиметрів

Світло

Юка є стійкою та толерантною рослиною, але погано почувається в приміщеннях з низьким або нульовим освітленням. Крім цієї вимоги, ваша рослина юки буде насолоджуватися яскравим непрямим світлом. Виберіть місце зі слабким або середнім освітленням, щоб ваша юка повільніше зростала.

Як часто поливати юку

Ці рослини є рідними для сухих і невблаганних просторів Західної півкулі. Це означає, що батьки рослин можуть поливати рідше, ніж частіше. Основне правило щодо вашої рослини юки полягає в тому, що надмірний полив — це, ймовірно, єдиний спосіб її вбити.

Замість того, щоб покладатися на послідовний графік поливу, торкніться верхньої частини ґрунту, щоб побачити, наскільки він сухий. Якщо бруд прилипає до ваших пальців, значить, він ще вологий і його не потрібно поливати. Якщо ваші пальці знову висохли, подумайте про полив рослини.

Слідкуйте за дренажним отвором внизу, щоб знати, коли зупинитися. Коли ви побачите, що вода тече знизу, ваша рослина достатньо полита.

Вологість

Зберігаючи свою репутацію невибагливості у догляді, рослина юка не потребує додаткової допомоги вологості, ніж те, що природно зустрічається у вашому домі. Не соромтеся поставити свою рослину юки разом з іншими рослинами біля зволожувача повітря або отримувати час від часу туман, але це не обов’язково.

Температура

Юка процвітає в пустельних середовищах, де екстремальні температури є повсякденним явищем. На відміну від багатьох інших поширених кімнатних рослин, юка витримує набагато більший діапазон температур.

Звичайна домашня температура в приміщенні від 18 до 20 С цілком підходить для рослини юка, але навіть низькі температури від 15 градусів до 18градусів не заважають цій витривалій рослині. Через цей факт багато людей вирішують перенести свою рослину юки на відкритий внутрішній дворик або трисезонну кімнату навесні та влітку.

Ґрунт

Твердий стовбур рослини юки та її агресивна звичка росту означають, що потрібна важка ґрунтова суміш, щоб ця сильна рослина стояла вертикально. Для юки, як і для більшості кімнатних кімнатних рослин, також потрібен добре дренований ґрунт. Спробуйте суміш трьох частин піску та однієї частини торфу, щоб отримати ідеальну формулу для вашої рослини юки.

Немає необхідності турбуватися про пересадку вашої рослини юки, яка швидко розростається. Ця рослина терпить прив’язаність до коренів і тісноту, тому пересаджуйте її лише раз на рік.

Як розмножити юку

Є два способи виростити нові рослини юки з вашої щасливої кімнатної рослини. Спочатку вивчіть кореневу систему, щоб побачити, чи можна розділити кореневища. Вони повинні легко розділятися на окремі кореневі грудки. Зберігайте їх у злегка вологому стані, поки нові корінці не з’являться в окремих горщиках.

Уздовж стовбура рослина юка вирощує щенки або новоутворення. Коли ці дитинчата стають зеленими, вони можуть виживати самостійно. Обережно відріжте цуценя і посадіть його в окремий горщик. Доглядайте за ним, як за дорослою рослиною юки. Будьте обережні, щоб не перезволожити.

Загальні проблеми

Витривала рослина юка не створює проблем для початківців і любителів кімнатних рослин. Зверніть увагу на наявність шкідників на ваших кімнатних рослинах, таких як борошнистий червець або грибковий кліщ.

Рівень складності

Через те, наскільки швидко вона росте, рослина юка може вимагати трохи більше догляду, ніж інші кімнатні рослини. Час від часу необхідно обрізати та пересаджувати юку, щоб підтримувати стабільний і здоровий ріст.

Крім цих рідкісних завдань, як тільки ви знаєте, як доглядати за рослиною юка, вона потребує дуже мало регулярного догляду. Витривала рослина пустелі, юка не потребує складного поливу, боротьби зі шкідниками або вимог до вологості.

Висновок

Ефектна рослина юка робить сильний, вертикальний виступ у світлих кімнатах вашого дому, наприклад, на сонячній кухні або навіть під ранковим сонцем на відкритому повітрі. Тепер, коли ви знаєте, як доглядати за рослиною юка, ви можете спробувати цю пустельну рослину, яка не потребує догляду, щоб покращити свої знання про рослини. Кілька простих завдань з обрізання та розмноження забезпечать догляд за рослиною, яка швидко росте.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...