Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за рослиною-павуком

Як доглядати за рослиною-павуком

Якщо ви працювали в офісі, входили у звичайну медичну практику або дивилися рекламний ролик, в якому зображені звичайні люди, ви, ймовірно, бачили рослину-павука.

Ці всюдисущі кімнатні рослини з’являються всюди, відомі своєю поблажливою природою та простим доглядом. Рослини-павуки вважаються одними з найбільш доступних рослин для новачків. Ця спокійна кімнатна рослина також стане чудовим подарунком.

Якщо ви не впевнені в тому, як доглядати за рослиною-павуком у приміщенні, або зовсім недавно почали вирощувати рослину-батька, рослина-павук — чудове місце для початку.

Прочитайте прості інструкції щодо догляду за рослиною-павуком.

Про рослину

Рослина павук походить з Південної Африки. Ця популярна рослина має багато назв, у тому числі рослина літак, рослина стрічка та плющ павутинний.

Тонкі стрічки колючих листків проростають із спіральних розеток у самому центрі цієї рослини. Найпоширеніші рослини-павуки, з якими ви зустрінетесь, це строкаті. Існують суцільні зелені рослини-павуки, які не відрізняються строкатістю.

Різнобарвний означає, що окремі листки мають інтригуючий дизайн; на рослині-павуку це переважно смуги. Шукайте рослину-павук Vittatum з брудно-білою лінією, що проходить по центру листа. Вид Variegatum має брудно-білу лінію, але ця лінія простежує периметр кожного яскраво-зеленого гострого листка.

Дослідження NASA Clean Air Study віднесло рослини-павуки до категорії очищувачів повітря, які здатні зменшувати кількість шкідливих забруднювачів у повітрі. Встановлено, що окис вуглецю, бензол, формальдегід та інші небезпечні речовини проникають крізь структуру кімнатних рослин, таких як павук.

Скільки світла потрібно рослині-павуку?

Скільки сонця потрібно рослині-павуку? В ідеалі ваша рослина-павук живе в місці з яскравим або помірним непрямим сонячним світлом. Ця рослина не любить потрапляти під сонячні промені та воліє поглинати навколишнє світло.

З цієї причини рослини-павуки добре живуть в офісах та інших місцях, де пряме сонячне світло не потрібне. Ви дізнаєтесь, чи ваша рослина отримує занадто багато світла, якщо на ній з’являться ознаки опіку, як-от коричневі плями на листі.

Як поливати рослини-павуки

Гарні новини! Ви можете поливати свою рослину-павука, поки ви поливаєте інші кімнатні рослини. Рослини-павуки не потребують додаткового поливу або особливої уваги до рівня вологості.

Спробуйте поливати свою рослину-павука приблизно раз на тиждень. Бажано дати ґрунту трохи підсохнути між поливами. Якщо ви починаєте помічати, що на вашій рослині-павуку розвивається грибок, жовтіє листя або коренева гниль, можливо, ви надмірно поливали.

Рослини-павуки можуть бути чутливими до водопровідної води, оскільки наша звичайна побутова вода містить багато мінералів, солей, фтору та інших речовин у різних кількостях. Якщо ви бачите, що кінчики вашої павутинки починають з’являтися коричневими, подумайте про перехід на свіжу дощову або дистильовану воду.

Вологість

Середня вологість добре служить рослині-павуку. У той час як зволожувач повітря або періодичне туманування допомагає будь-якій кімнатній рослині рости та процвітати, рослина-павук все одно буде чудовою без додаткових помічників зволоження.

Температура

Середня температура в приміщенні вашого дому чи офісу є чудовим середовищем для вашої рослини-павука. Ця тропічна рослина вважає за краще жити при постійній температурі повітря від 13 до 27 градусів за Цельсієм.

Ці температури в приміщенні також підтримують більшість кімнатних тропічних кімнатних рослин. Цей факт робить рослину павука чудовою початковою рослиною або легким доповненням до вашої колекції кімнатних рослин.

Ґрунт

Виберіть добре дреновану ґрунтову суміш, щоб ваша рослина-павук досягла рівномірного рівня вологи. Найкраще підійде суміш на основі ґрунту з перлітом або іншими речовинами, які допомагають аерувати ґрунт. Більшість масово вироблених горщикових сумішей підтримують здорову рослину-павука.

Зверніть увагу на швидке зростання вашої рослини-павука. Якщо ви бачите, що ваша рослина починає в’янути, можливо, вона прикута до коріння або переросла горщик. Знайдіть час, щоб повністю пересаджувати свою рослину-павука у більший горщик приблизно раз на два роки, щоб допомогти їй процвітати.

Удобрюйте свою кімнатну рослину, дотримуючись стандартних інструкцій щодо домашнього добрива, так само, як і для інших основних кімнатних рослин. Плануйте вносити добрива один-два рази на місяць.

Загальні проблеми

Рослини-павуки створюють кілька величезних проблем при вирощуванні цієї рослини. Більшість поширених проблем, пов’язаних із рослинами-павуками, швидко вирішуються.

Перекидання або опік кінчика є найпоширенішою проблемою рослин-павуків. На щастя, ця проблема в основному косметична і не загрожує рослині. Зріжте підрум’янені краї та подумайте про перехід з водопровідної води на чисту дистильовану воду, щоб уникнути коричневих кінчиків у майбутньому.

Ще однією естетичною проблемою рослин-павуків є ці маленькі коричневі диски, які можуть спливати на листі. Змахніть їх нігтем, щоб зменшити цю пляму.

Як і інші кімнатні рослини, слідкуйте за поширеними шкідниками кімнатних рослин. Борошнистий червець, щитівка і попелиця можуть занестися в будинок і швидко переміщатися з однієї рослини на іншу.

Рівень складності

Рослини-павуки є одними з найпростіших рослин для виховання та вирощування. Вам буде добре, якщо ви вже маєте базові знання про догляд за кімнатними рослинами та кілька квітучих рослин. Основні потреби в поливі, ґрунті, добриві, світлі та волозі – це все, що вам потрібно знати про те, як доглядати за рослиною-павуком.

Зверніть увагу на свою рослину-павука, щоб побачити, чи кілька простих налаштувань допоможуть їй жити ще щасливіше. Пересадіть у горщик пониклу рослину-павука, яка була у вас більше року. Подумайте про додавання трохи добрива, щоб підбадьорити рослину. Кілька хвилин корекції деяких косметичних дефектів, як-от коричневих кінчиків, мають велике значення для вашої рослини-павука.

Як доглядати за рослинами-павуками: висновок

Рослини-павуки є скрізь і з поважної причини. Ця вражаюча колюча рослина робить заяву без особливого ретельного догляду. Їх строкате листя сприяє візуальному інтересу до занедбаних книжкових полиць і офісних кімнат очікування. Знайдіть ці звичайні, але захоплюючі рослини-павуки будь-де, де купуєте кімнатні рослини, від великих ящиків до інтернет-магазинів і господарських магазинів.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...