Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за рослинами під час вашої відсутності

Як доглядати за рослинами під час вашої відсутності

Незалежно від того, чи збираєтеся ви подорожувати на свята, їдете у відпустку чи за містом у справах, невелика додаткова підготовка може гарантувати, що ваші кімнатні рослини залишаться здоровими та щасливими, поки вас немає.

Порада 1: прибирайте свої рослини

Придбайте ножики для кімнатних рослин Bloomscape

Видаліть будь-яке листя, яке опадає — листя, яке більш ніж наполовину жовте або коричневе, слід видалити. Ці листки більше не функціонують на 100%, і їх видалення дозволить рослині зберегти свою енергію для нового росту. Поки ви це робите, очистить поверхню ґрунту від будь-якого зморщеного листя та іншого сміття. Якщо сміття залишатиметься на поверхні ґрунту, це може стати притулком для комах, які харчуються вашою рослиною.

Порада 2: поливайте їх ретельно

ретельно поливати рослини

Добре, ретельно замочіть свої рослини, можна разом з поливом підживити рослини добривом, за день до від’їзду. Наш улюблений спосіб зробити це – перемістити горщики з рослинами в раковину, ванну або душ. Це дає вам змогу полити їх великою кількістю води, не турбуючись, що вона валитиметься на меблі чи підлогу. Після поливу дайте рослинам відпочити, щоб зайва вода скла, перш ніж повернути їх на звичне місце.

Порада 3: підвищте вологість

Підвищити вологість повітря для рослин

Для більшості кімнатних рослин середня кімнатна вологість цілком підходить. Тим не менш, підвищення вологості на відстані – чудовий трюк, щоб подовжити час між поливами. Рослини у більш вологому середовищі будуть транспірувати повільніше, тобто вони будуть використовувати воду з ґрунту повільніше.

Щоб легко підвищити вологість, згрупуйте рослини разом. Водяна пара, що виділяється рослинами, затримується в їхніх кронах, створюючи більш вологий мікроклімат. Ви також можете поставити тарілку з водою в центр вашої групи рослин — коли вода випаровується, це посилить ефект вологості.

Порада 4: підтримуйте світло + температуру

Якщо це взагалі можливо, залиште жалюзі відкритими, поки вас немає, щоб ваші рослини продовжували отримувати світло, від якого вони покладаються, щоб вижити. Якщо це неможливо, попросіть сусіда чи друга, якому ви довіряєте, відкривати та закривати їх щодня. Раптова зміна рівня освітленості може викликати стан спокою або спричинити занепад рослин.

Коли справа доходить до температури, не піддавайтеся спокусі вимкнути термостат під час відсутності. Ваші рослини можуть переносити невеликі зміни, але намагайтеся підтримувати температуру в межах 20°С або близько того, до якої вони звикли. Як і світло, раптові зміни температури можуть бути стресом для ваших рослин.

Порада 5: Зверніться по допомогу!

Якщо вас не буде більше ніж на тиждень-два, подумайте про те, щоб попросити друга, щоб доглядати за вашими рослинами. Переконайтеся, що ви залишили чіткі інструкції щодо поливу та, якщо можливо, ознайомтеся з ними через процедуру догляду за рослинами перед від’їздом.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...