Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за монстерою деліцеозою

Як доглядати за монстерою деліцеозою

Монстера — це вид вічнозелених тропічних ліан і чагарників, які походять з Центральної Америки. Вони відомі своїми природними отворами в листі, що призвело до зростання їх прізвиська, Швейцарська сироварня. Отвори в листі монстери називаються вікнами, і, за теорією, вони максимізують захоплення сонячних плям на лісовій підстилці, збільшуючи розповсюдження листя, одночасно зменшуючи масу опорних клітин листя.

 

 
Вивчайте більше

Два різних види монстери культивуються як кімнатні рослини — монстера делікатесна і монстера адансоноваMonstera adansonii відрізняється від M. deliciosa тим, що має довші, звужені листя, а також повністю закриті листові отвори. Отвори в листі Monstera deliciosa з часом ростуть до краю і відкриваються, коли вони дозрівають.

Частина Araceae, родини Ароїдних, вони є одними з небагатьох ароїдних, які дають їстівні плоди, зокрема, Monstera deliciosa, хоча вони рідко цвітуть або дають їстівні плоди в домашніх умовах. Монстери, як і багато ароїдних, були офіційно відомі ботанічному світу на початку 20-го століття, хоча вони були відомі корінним народам Центральної Америки набагато довше.

 
Сонячне світло

Процвітає при яскравому або середньому непрямому освітленні. Не підходить для інтенсивного прямого сонця, але його можна акліматизувати, щоб витримувати його.

 

Вода

Поливайте кожні 1-2 тижні, даючи ґрунту просохнути між поливами. Очікуйте частіше поливати при яскравому освітленні та рідше при слабкому. Професійна порада: монстерам може бути корисна фільтрована вода або вода, яку залишили на ніч перед використанням.

 

Вологість

Підійде звичайна кімнатна вологість, але, якщо можливо, віддайте перевагу вологим умовам. Щоб підвищити рівень вологості в приміщенні, подумайте про використання тонкодисперсного розчину або зволожувача повітря.

 

Температура

Більшість кімнатних рослин віддають перевагу температурі в діапазоні 18°C-30°C. Найкраще не опускати її нижче 15°C.

 

Підживлення

Поки рослина молоде підгодовувати його не потрібно. А дорослі екземпляри регулярно підгодовують з другої половини весняного періоду і до останніх літніх тижнів. Для цього поперемінно використовують органіку і мінеральні добрива.

Ґрунт

Використовуйте добре дренажну суміш для горщиків. Змішайте такі інгредієнти, як перліт або лавові камені, щоб збільшити аерацію ґрунту за потреби.

 

Загальні проблеми

Монстера — рослина легка в природі та, як правило, вільна від шкідників. Лікуйте шкідників, як тільки вони з’являються, щотижня обприскуючи природним пестицидом, таким як олія німу, і регулярно протирайте рослину.

СИМПТОМ: листя стає коричневим і хрустким по краях.
ПРИЧИНА: рослина відчуває спрагу, недостатній полив або накопичення великої кількості солі

СИМПТОМ: рослина, що в’яне, суха суміш для горщиків
ПРИЧИНА: недостатній полив або закритий горщик

СИМПТОМ: жовтіє листя або чорні стебла, волога суміш для горщиків
ПРИЧИНА: надмірний полив

 

Запобіжні заходи

Монстери можуть дратувати кішок, собак і людей, якщо споживати листя. Найкраще завжди тримати кімнатні рослини подалі від маленьких дітей і домашніх тварин.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...