Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за Молочаем

Як доглядати за Молочаем

Рослина олівця або Euphorbia Tirucalli є сукулентом, що походить із Південної та Східної Африки. Гілки одноіменного рослини схожі на олівець і ростуть угору у формі канделябра. Молоді гілки циліндричні, гладкі та зелені, але з віком можуть стати сірими та грубими, як кора дерева. Його листя дрібне, тонке і швидко опадає. Цей сукулент дає дуже токсичний молочний сік, якщо його зламати або розірвати. В іншому випадку рослина Pencil Plant дуже приємна, виживає майже в будь-яких умовах, як сухих, так і вище точки замерзання. У сприятливих умовах він здатний вирости від двох до 50 см за один сезон.

Загальний догляд
Сонячне світло

Процвітає при яскравому непрямому світлі до прямого сонця. Не підходить для умов слабкого освітлення.

Вода

Поливайте кожні один-два тижні, дозволяючи ґрунту просохнути між поливами. Збільште частоту за допомогою збільшення світла. Не забувайте підживлювати рослини під час поливу, для кімнатних рослин це єдиний спосіб отримати всі необхідні елементи живлення.

Вологість

Не хвилюйтеся. Середня вологість у будинку нормальна; може переносити сухе повітря.

Температура

Віддає перевагу температурі 18°С-23°С. Зазвичай підходить середня домашня температура.

Розмір

За правильних умов у приміщенні рослина олівця може вирости до 20 см.

Загальні проблеми

Як і для всіх сукулентів, надмірний полив призведе до загнивання.

СИМПТОМ: опадання окремих гілок

ПРИЧИНА: перезволоження

Запобіжні заходи

Сік рослини олівець досить токсичний. Одягайте рукавички під час роботи, щоб запобігти подразненню від соку; добре вимити руки після обробки. Якщо сік потрапив в очі або проковтнув, негайно зверніться до лікаря.

Найкраще завжди тримати кімнатні рослини трохи далі від маленьких дітей і домашніх тварин.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...