Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за каучуковим деревом або фікусом еластичним

Як доглядати за каучуковим деревом або фікусом еластичним

Фікус еластичний, що походить із південного Китаю, Південно-Східної Азії та Індонезії, — це вид вічнозеленого тропічного дерева, який є чудовою кімнатною рослиною: він стійкий до освітленості в приміщенні, і NASA навіть рекомендувало його властивості очищати повітря. Більше того, рослина може похвалитися незвичайною історією. Разом з Hevea brasiliensis його латексний сік використовувався для виготовлення каучуку — звідси його прізвиська, каучуконос і каучукове дерево; у тропічній північно-східній Індії коріння фікуса еластичного навіть використовують для створення неймовірних «живих містків»! Стовбур мертвого дерева кладуть через річку, а фікус еластичнийкоріння направляються вздовж стовбура. У міру того, як стовбур гниє, коріння розростається на інший бік і потовщується, і більше коренів тренується, щоб завершити тепер стійкий до вітру та повеней міст.

Родина Фікус еластичний (Moraceae) — родина кущів, дерев і ліан; вони відомі тим, що при пораненні виділяють латексний сік і демонструють «поліморфізм листя». Це означає, що форма їхнього листя буде різною на різних етапах життя, що є унікальною та особливою особливістю, оскільки більшість інших рослин демонструють однакові форми листя протягом усього життя.

Скільки сонячного світла потрібно каучуковому дереву?

Каучуковому дереву потрібно принаймні шість-вісім годин світла щодня. Іноді це може бути слабкіше світло, але найкраще давати цьому виду світло від середнього до яскравого, бажано яскраве непряме. Якщо ваші вікна потрапляють під пряме сонячне світло, розмістіть на них прозору штору, яка допоможе розсіяти світло. Ви можете визначити, чи каучукове дерево отримує недостатньо світла, за кольором його листя, яке починає бліднути.

Як часто потрібно поливати каучукове дерево?

Найкраще поливати каучукове дерево кожні 1-2 тижні, даючи ґрунту просохнути між поливами. Вибирайте більш часте закінчення діапазону, коли рослина отримує більше світла, наприклад навесні чи влітку, а восени чи взимку зменшіть частоту.

Якщо листя рослини починає скручуватися всередину або суміш для горщиків суха, це означає, що поливати потрібно частіше. І навпаки, якщо листя починає опадати або суміш для горщика волога, вам слід зменшити частоту поливу.

Чи потрібна вологість каучуковим деревам?

Каучукове дерево досить невибагливе щодо вологості — воно може витримати будь-який рівень, у тому числі звичайну кімнатну вологість.

Яку температуру віддає перевагу каучукове дерево?

Найкраще прагнути до температури від 18°C-30°C для вашого каучукового дерева і не дозволяти їй опускатися нижче 15°C. Пам’ятайте, що ця рослина походить із теплого клімату джунглів!

Наскільки великим стає каучукове дерево?

На відкритому повітрі ця рослина може досягати кінцевої висоти приблизно 10 метрів і матиме поширення приблизно 3,2 метра протягом багатьох років. Вирощений у приміщенні, він все одно буде дещо великим, імовірно, досягне 2-3 метри, якщо забезпечити відповідні умови.

Чи легко доглядати за каучуковими деревами?

Каучукове дерево, як правило, дуже спокійна рослина. Окрім необхідного світла та води, вам потрібно лише переконатися, що на ньому немає шкідників рослин, таких як щитівка чи борошнистий червець. Якщо так, негайно обробляйте рослину щотижневим обприскуванням садовою олією (Нім), а також регулярно протирайте рослину.

Чи безпечні каучукові дерева для домашніх тварин?

Ця рослина не підходить для домашніх тварин ; він вважається токсичним через свій молочний сік. При споживанні він отруйний для кішок, собак і людей. Найкраще завжди тримати ці кімнатні рослини подалі від маленьких дітей і домашніх тварин.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...