Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за кактусами і сукулентами

Як доглядати за кактусами і сукулентами

Кактуси та сукуленти зараз є дуже поширеними кімнатними рослинами, тому догляд за кактусами та сукулентами є важливим. Вони бувають різноманітних форм і розмірів від мініатюрних до великих. Кактуси та сукуленти належать до однієї групи, тому що вони обидва мають характеристики, які означають, що вони можуть виживати в посушливих середовищах.

Місцем проживання більшості кактусів і сукулентів є пустеля. Тому вони найкраще ростуть при великій кількості світла, хорошому дренажі, високих температурах і низькій вологості. Однак є деякі кактуси та сукуленти, такі як шлюмбергера, для яких є тропічний ліс, тому вони віддають перевагу напівтіні та вологим умовам.

Щоб доглядати за кактусами і сукулентами, найкраще постаратися відтворити їх природне середовище проживання. Ось основні моменти, які потрібно враховувати під час догляду за кактусами та сукулентами.

Світло, температура і вентиляція

Кактуси та сукуленти процвітають при хороших джерелах світла, і найкраще розміщувати кактуси та сукуленти у світлому місці. Розташування на південь забезпечить хороше сонячне освітлення. Однак будьте обережні, не ставте їх під прямі сонячні промені, оскільки інтенсивне світло може змусити рослини жовтіти. Оптимальне освітлення залежить від сорту кактусів і сукулентів, які ви вирощуєте. Наприклад, лісові епіфіти, такі як рипсаліс, потребують напівтіні, а ось ехеверії – яскраве освітлення.

В осінньо-зимові місяці рослинам найкраще залишати вночі прохолоду з температурою приблизно від 8°C до 10°C. Навесні і влітку рослини потребують гарного провітрювання, але виживуть і при високих температурах.

Полив і підживлення

Існує поширена помилкова думка, що кактусам і сукулентам потрібна лише невелика кількість води. Незважаючи на те, що листя та стебла здатні зберігати воду, що дозволяє їм виживати в посушливих середовищах, вони точно не процвітатимуть з невеликою кількістю води. Полив є важливою частиною того, наскільки добре ростуть ваші кактуси або сукуленти. Надмірний полив загальмує ріст, але недостатній полив спричиняє всихання.

Для поливу слід використовувати теплу дощову воду, а не водопровідну. Це пов’язано з тим, що мінерали з водопровідної води накопичуються в ґрунті та можуть спричинити відкладення на листках. Мінерали також порушують надходження необхідних поживних речовин до рослини.

Весна і літо

У вегетаційний період рослини необхідно поливати не рідше одного разу на тиждень. Під час поливу ґрунт потрібно добре просочити, щоб зайва вода відійшла. Дайте компосту трохи підсохнути між кожним поливом.

Підгодовуйте свої рослини один раз на місяць добриво STIMUL NPK для кактусів, що є хорошою формулою для використання. Це допомагає їм виробляти здоровий ріст з більшою толерантністю до хвороб і кращим цвітінням. 

Осінь і зима

Це час, коли рослини переходять у період спокою. Полив слід скоротити, щоб суміш для горщиків висихала між поливами. Регулярність поливу залежить від середовища, в якому вони знаходяться, і сорту сукулента. Взимку квітучі кактуси повинні перебувати в теплі і регулярно поливатися в цей час, а ось мешканців пустелі можна не поливати. Підгодовувати кактуси або сукуленти в цей період не потрібно.

Пересаджування

Якщо ваші кактуси або сукуленти прив’язані в горщик, то найкращий час для повторної пересадки – весна. Щоб пересадити:

Дотримання цих умов забезпечує найкращий догляд за вашими кактусами чи сукулентами. Найголовніше, пам’ятайте, що коли мова йде про догляд за вашою рослиною, ви намагаєтеся відтворити її природне середовище існування!

 

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...