Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за хвойними рослинами взимку

Як доглядати за хвойними рослинами взимку

Багато садівників думають, що хвойні можу чудово зимувати без клопоту та проблем, адже види в дикій флорі не вимагають догляду. Думка ця помилкова, адже більшість декоративних садових хвойників родом із тепліших регіонів і тому вимагають турботи у суворі та непередбачувані зимові місяці, особливо у юному віці. Як доглядати хвойні взимку, розповідаємо далі.

Мокрий сніг, аномальне тепло, яскраве сонце та дощі, що міняються морозами – всі ці фактори можуть якщо не занапастити, то сильно послабити хвойні рослини.

Захист від рясного снігопаду. Тяжкий мокрий сніг дуже швидко обліплює пухнасті гілки хвойників, тягне їх униз і ламає. Запобігти проблемі може зв'язування крони пізно восени. Зв'язувати потрібно не дуже туго, щоб усередині залишалася хороша вентиляція, інакше може з'явитися грибок. Крону дорослих дерев складно зв'язати, тому гілки потрібно обтрушувати та ставити підпори.

Захист від яскравого зимового сонця. Як не дивно, але яскраве зимове сонце може обпекти хвою, яка потім починає сохнути та обсипатися. Запобігти цьому лиху допоможе просте укриття на каркасі з повітропроникного матеріалу.

Захист від морозів. Теплолюбні сорти хвойних рослин можуть постраждати від сильних морозів, тому їх перед похолоданням потрібно вкривати мішковиною або будь-яким іншим матеріалом, що дихає.

Захист від зимових дощів. Дощі взимку – підступне явище, вода замерзла на гілках ускладнює та ламає їх. Пов'язаним і прихованим ще з осені рослинам це явище не страшне, але можуть постраждати великі дорослі дерева. Щоб не допустити ламання гілок і деформації крони ставте підпори.

 

Порада: Допомогти рослині відновитись після зимового періоду може використання добрив ТМ «Чистий лист» для хвойників, яка містить усі необхідні поживні елементи. При регулярному застосуванні хвоя набуває здорового яскраво-зеленого кольору. Використовувати можна як кореневе, так і позакореневе підживлення.

 

А які хвойні ростуть на вашій ділянці та як ви їх захищаєте?

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...