Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за хавортією

Як доглядати за хавортією

Хавортія — мініатюрний сукулент, що походить із Південної Африки, і є однією з найпростіших у догляді кімнатних рослин . Він характеризується своєю архітектурною структурою, як правило, поодинокими колонами, які утворюються шарами, хоча це може значно відрізнятися між сортами та навіть у межах одного виду. Звичайна хавортія характеризується своїми розеткоподібними, щільно упакованими пучками листя. Деякі тверді, міцні та темно-зелені, тоді як інші види м’якші та навіть напівпрозорі. Ті, що належать до твердого темно-зеленого сорту, як правило, всіяні білими плямами та можуть набувати насиченого фіолетово-червоного відтінку під впливом повного сонця.

Загальний догляд
Сонячне світло

Процвітає при яскравому непрямому та прямому світлі. Може переносити більше середнього непрямого освітлення, ніж інші звичайні сукуленти.

 

Вода

Поливайте кожні 2-3 тижні при прямому світлі, даючи ґрунту просохнути між поливами. Очікуйте частіше поливати при яскравому освітленні та рідше при слабкому.

 

Вологість

Не хвилюйтеся. Середня вологість у будинку нормальна; може переносити сухе повітря.

 

Температура

Середня температура вдома 20°С-23°С.

 

Підживлення

Для хавортії використовують препарати для кактусів та суккулентів, розведені вдвічі сильніше, ніж зазначено в інструкції. Удобрюють раз на місяць із травня по вересень. Чудовим рішенням є підживлення добривами у вигляді паличок.

Якщо рослина пересаджена в готовий субстрат, до складу якого входять живильні елементи, перше підживлення роблять через 2 місяці.

 

Розмір

Крихітний, менше 5 см у висоту або ширину.

 

Загальні проблеми

СИМПТОМ: листя скручується, суха суміш для заливки

ПРИЧИНА: Рослина, яка страждає від спраги, недостатньо зволожена

 

СИМПТОМ: жовтіє листя, волога суміш для горщиків

ПРИЧИНА: Коренева гниль, перезволоження

 

СИМПТОМ: коричневі або червоні кінчики листя

ПРИЧИНА: недостатнє зволоження або ущільнення ґрунту

 

Запобіжні заходи

Невідома токсичність. Найкраще завжди тримати кімнатні рослини подалі від маленьких дітей і домашніх тварин.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...