Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за грошовим деревом

Як доглядати за грошовим деревом

Ця рослина відрізняється унікальним плетеним стовбуром і довгими стеблами з довгими плоскими листками на кінці. Сьогодні грошові дерева часто служать прекрасними деревами дзен бонсай або сприяють практикам фен-шуй.

Ця рослина носить величезну легенду, яка стверджує, що приносить багатство та удачу людям, які успішно вирощують рослину. Згідно з традиційними віруваннями, сплетений стовбур приховує удачу, а п'ять листків символізують природні стихії. Подумайте про те, щоб подарувати грошове дерево на випускний, ювілей, новосілля, хрестини або інше святкове свято.

Про рослину

Це кімнатне дерево середнього розміру складається з кількох стовбурів, сплетених в єдину мотузку. П’ять великих плоских листків відходять від багатьох стебел дерева. На деяких грошових деревах є рослини з семи листочками, які навіть більше щастить, ніж стандартні п’ятилисточки, які приносять гроші.

На щастя, грошове дерево є красивою кімнатною рослиною, за якою відносно просто доглядати. Як і для багатьох інших стандартних кімнатних рослин, найкраще середовище, схоже на тропіки. Підтримуйте теплу температуру та високу вологість для щасливого грошового дерева.

Ця рослина зберігає постійний зовнішній вигляд і обмежену різноманітність видів. Це тому, що ця рослина здобула комерційну популярність лише у 1980-х як значущий подарунок на багато випадків. Сьогодні грошові дерева вирощують для певних характеристик на вибраних фермах на Гаваях і Тайвані.

Скільки світла потрібно грошовому дереву?

Грошове дерево природно росте в тіні більших дерев у своєму середовищі проживання. Це означає, що яскраве сонячне світло або півтінь забезпечують найкраще середовище для процвітаючого грошового дерева.

Щасливі грошові дерева потребують щоденного освітлення, щоб рости та процвітати. Уникайте прямих сонячних променів, які можуть обпалити листя вашої рослини. Чіткою ознакою того, що листя вашої рослини обгоріло, є фокусована темно-коричнева або чорна пляма на листі. Обпалені листя також можуть з’явитися із загальним помаранчевим відтінком листя.

Занадто мало світла може сприяти поникання листя грошового дерева. Однак слабке освітлення набагато менш ризиковано для грошового дерева; ця рослина може вижити при дуже слабкому освітленні. Спробуйте також грошове дерево у своєму офісі. Ці витривалі рослини можуть рости навіть у середовищі люмінесцентного світла, якщо вони отримують належний загальний догляд.

Як часто ви поливаєте грошове дерево?

Будьте обережні, щоб не перелити грошове дерево! Перед поливом дайте корінням вашого грошового дерева майже висохнути. Розмоклі коріння можуть сильно нашкодити грошовому дереву, тому не переливайте це кімнатна рослина. Переконайтеся, що в горщику для посадки грошового дерева є дренажні отвори для забезпечення ефективного дренажу після поливу.

Поливайте рослину, поки рідина не витече з дренажних отворів. Якщо вода збирається під грошовим деревом, переконайтеся, що надлишок вологи видаліть. Це дерево не терпить сидіння у воді або намочування коренів.

Недостатній полив несе набагато менший ризик для грошового дерева, ніж надмірний полив. Якщо ви бачите, як листя починає опадати, відкоригуйте свій графік поливу, включивши частіше зволоження.

Вологість

Практикуйте два різних підходи до поливу, щоб підтримати своє грошове дерево. Оскільки ця рослина любить вологу, подумайте про те, щоб злегка збризнути його листя звичайним пульверизатором після того, як ви полиєте його коріння. Знову ж таки, пам’ятайте, що не можна перенасичувати цю рослину.

Якщо ви вирішите не обприскувати рослину під час поливу, подумайте про інший процес, щоб заохочувати зволоження. Придбайте зволожувач повітря, щоб підтримати жагу вашого грошового дерева до вологи. Ще один спосіб догляду за грошовим деревом в домашніх умовах — помістити цю рослину у вологе середовище, наприклад, біля ванної кімнати.

Температура

Рекомендується вирощувати цю рослину в кімнатних умовах. Грошові дерева віддають перевагу регулярній температурівід 20 до 24 градусів за Цельсієм. Уникайте розміщення цієї рослини в місцях з протягами або коливаннями температури в приміщенні, наприклад, біля дверей, що ведуть назовні.

Ґрунт

Виберіть добре дренований ґрунт для підтримки грошового дерева. Суміш торфу, перліту та піску забезпечить найкраще середовище для здорових коренів. Додавайте рідкі добрива в ґрунт щомісяця протягом сезону вегетації рослини в теплу погоду, щоб сприяти швидкому росту. Щомісячні добрива взимку не потрібні.

Загальні проблеми

Рослину грошового дерева легко виростити, але варто подумати про деякі міркування.

Грошовому дереву потрібно багато місця, щоб рости в горщику та у вашому домі. Загальноприйняте емпіричне правило для цієї рослини полягає в тому, що діаметр горщика має бути таким же, як ширина листя рослини.

Великі горщики можуть бути громіздкими для зберігання вдома, а також потенційно дорогими інвестиціями. Грошовим деревам потрібно багато місця у вашому домі, щоб вони могли швидко рости, що може бути шкідливим у невеликих приміщеннях.

Як і багато кімнатні рослини, грошове дерево може залучати шкідників. Слідкуйте за тим, щоб рослина належним чином поливали і прибирали пил, щоб зменшити зараження попелиць, борошнистих червців і грибкових мошок.

Рівень складності

Можливо, це тому, що ця рослина містить великий потенціал для удачі, але цю кімнатну рослину трохи складніше доглядати, ніж справжню рослину для початківців.

По-перше, власники грошових дерев повинні бути готові прийняти місячний графік підгодівлі. Слідкуйте за своєю рослиною, щоб визначити, коли закінчується вегетаційний період, щоб ви могли припинити підживлення.

На додаток до підгодівлі грошові дерева потребують обрізки для стимулювання нового росту. Дослідіть вузли листя грошового дерева та методи обрізки, щоб уникнути надмірного обрізання та затримки вашого грошового дерева.

Висновок

Грошове дерево — це красива, ефектна рослина, ідеальна для подарунків. Навіть якщо ви не вірите в легенди про каскадні статки, що падають з кіс цього унікального кімнатного дерева, грошове дерево забезпечить візуальну привабливість будь-де у вашому домі.

Хоча доглядати за цією рослиною досить просто, для того, щоб навчитися доглядати за грошовим деревом, потрібні такі передові методи, як внесення добрив і обрізка.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...