Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за Фікусом Лірата

Як доглядати за Фікусом Лірата

Ficus lyrata або Фікус Лірата  — вид вічнозеленого тропічного дерева, що походить із тропічної низовини Західної Африки. Належить до сімейства інжиру/шовковиці, Moraceae, своє прізвисько отримав через гігантське зелене листя: вони схожі на розмір і форму скрипки. Ці листки також відомі тим, що вони розташовані по черзі та демонструють позакореневий поліморфізм, якість, яку Скрипки поділяють з іншими членами їх родини (включаючи дерева, кущі та ліани). Простіше кажучи, це означає, що форми листя можуть відрізнятися на різних етапах життя, що є досить унікальною характеристикою. Насправді листя більшості інших рослин протягом усього життя мають однакову форму.

Інжир може бути складним у догляді: як і більшість інжиру, він темпераментний і надзвичайно чутливий до умов навколишнього середовища, особливо до холоду. Однак, якщо ви дізнаєтесь про кілька хитрощів, ця рослина стане корисною для догляду, вона виправдає свою репутацію «це рослини у світі дизайну» завдяки своєму пишному та густому вигляду.

Скільки сонячного світла потрібно Фікусу Лірата?

У рідному низинному середовищі цієї рослини, від Сьєрра-Леоне до Камеруну, жарко і волого; часто йде дощ, але невеликий; а сонце висушує вологу. Ви можете відтворити ці умови, час від часу виставляючи Fiddle на яскраве непряме світло з кількома годинами повного сонця. Наприклад, розмістіть його у вікні, а не поруч або на відстані кількох футів від нього.

Пам’ятайте, скрипка схожа на інші рослини тим, що її клітини використовують енергію сонця для їжі. Оскільки його листя гігантські порівняно з більшістю інших рослин, їм потрібно більше сонячного світла, ніж ви зазвичай даєте рослині. Якщо ви не впевнені, чи даєте йому достатньо світла, такі ознаки, як пониклі листя, свідчать про те, що він жадає більше.

Як часто потрібно поливати Фікус Лірата?

Швидкість поливу залежатиме від освітленості та температури у вашому домі чи офісі, тому дозуйте полив кожні 1-2 тижні, разом з поливом не забувайте вносити добриво для кращого росту рослини. Уявіть, що ви сонце і дощ для вашої рослини. Коли ґрунт висохне, полийте дощем ¼-⅓ об’єму горщика, щоб наситити ґрунт достатньою кількістю води, а потім дати йому висохнути. Коли намокне, поводьтеся як сонце і чекайте, поки воно висохне. Очікуйте частіше поливати при яскравому освітленні та рідше при слабкому.

Жовте листя та волога суміш для горщиків є ознакою надмірного поливу, а хрустке, скручене листя означає, що йому потрібно більше води.

Чи потрібна вологість Фікуса Лірата?

Звичайна кімнатна вологість є нормальною, але Фікус Лірата виграє від більш високої вологості ; Насправді, хрустке листя також може бути ознакою того, що потрібна більша вологість (а також більш часті поливи).

Яку температуру віддає перевагу Фікус Лірата?

Найкраще зберігати інжир при температурі 18°C-30°C і не допускати зниження температури нижче 15°C.

Наскільки великим стає Фікус Лірата?

Ця рослина досягне кінцевої висоти приблизно 10 метрів і матиме поширення приблизно 3,2 метра на відкритому повітрі. Як кімнатна рослина вона буде меншою, виростатиме приблизно до 1,8 метра у висоту.

Чи легко доглядати за Фікусо Лірата?

Скрипки вимогливі, але доглядати за ними не складніше, ніж за багатьма іншими рослинами, як ми вже згадували вище. Завжди існує ризик опадання листя, оскільки їм потрібне яскраве сонце, вологість, постійна температура та мінімальні протяги. Скрипки також більш сприйнятливі до шкідників і хвороб рослин, ніж інші рослини. Вони приваблюють більшість шкідників, і ними дуже легко заразитися. Однак вони невибагливі в обслуговуванні в інших аспектах (наприклад, полив), і якщо їм щось потрібно, вони часто повідомлять вам про це, скидаючи листя.

Як ми вже згадували, Скрипки вважаються одними з найвиразніших і найстильніших рослин для будь-якого внутрішнього простору, тому стежити за навколишнім середовищем у вашому домі та доглядати за Скрипкою варто кількох додаткових кроків.

Чи безпечний Фікус Лірата для домашніх тварин?

Фікус Лірата не безпечний для домашніх тварин. Вони токсичні для кішок і собак, а також для людей, якщо їх споживати. Найкраще завжди тримати кімнатні рослини подалі від маленьких дітей і домашніх тварин.

Запобіжні заходи

Скрипки найщасливіші в стабільному середовищі, тому їх завжди слід розміщувати прямо у вікні або біля нього. Тримайте трохи далі від кондиціонерів, обігрівачів і протягів. Якщо ви помітили опадання листя, дотримуючись наших вищевказаних вказівок, поводьтеся з листям обережно та будьте терплячі — вони не поспішають відростати.

Як уже згадувалося, рослини слід тримати в недоступному для маленьких дітей та домашніх тварин місці. Вид, включаючи його латексний сік, є токсичним при попаданні всередину.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...