Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за драценою

Як доглядати за драценою

Наукова назва цього виду – Dracaena fragrans, або кукурудза, оскільки вона дуже схожа на мініатюрне стебло кукурудзи. Драцену також називають «масовою тростиною».

Існує більше 100 різновидів драцени, що відрізняються зовнішнім виглядом. Dracaena relfexa може вирости до вражаючих 5.5 м  у висоту та восьми футів у ширину, коли культивується в дикій природі.

Dracaena deremensis має цікаву характеристику терпимості до зневаги. Один вид називають «щасливим бамбуком» за його здатність рости у воді, але насправді цю здатність демонструє Dracaena sanderiana.

Драцена — чудовий спосіб додати вражаючу візуальну цікавість будь-якій кімнаті з мінімальними зусиллями.

Про рослину

Багато видів драцени представлені двома основними різновидами: дерева драцени та сукулентні кущі. Сорти кущів пропонують найкращі варіанти кімнатних рослин, тоді як драцени витривалі на відкритому повітрі на більшій частині Сполучених Штатів. Будь то дерева чи кущі, драцена відноситься до сімейства спаржевих.

Ця рослина відома своїм характерним листям, яке завжди має гострий колір, але може мати різні кольори. Строкате листя зелених, червонувато-коричневих і навіть ніжно-рожевих відтінків.

Згідно з дослідженням NASA, проведеним у 1980-х роках, кімнатні кімнатні рослини можуть допомогти очищати повітря від забруднюючих речовин. Бензол, вуглекислий газ, трихлоретилен і формальдегід можуть фільтруватися через такі рослини, як драцена. Такі рослини, як драцена, створюють здоровішу атмосферу в приміщенні для членів сім’ї та домашніх тварин.

Світло

Виберіть драцену, щоб скрасити навіть самий похмурий куточок. Ця рослина любить яскраве непряме сонячне світло. Однак ця рослина може адаптуватися до ситуацій зі стабільно низьким освітленням, таких як офіси та внутрішні приміщення.

Прямі сонячні промені є ворогом для драцен, незалежно від того, садите ви їх у приміщенні чи на вулиці. Виберіть місце з півтінню, особливо у другій половині дня, коли сонячні промені найбільш сильні. Передозування драцени під прямими сонячними променями може призвести до опіків листя. Це призводить до появи чорних або коричневих плям на листі або листі, які виглядають незвично оранжевого або червоного кольору.

Вода

Підходьте до поливу драцени так само, як і до інших тропічних кімнатних рослин. Коли ваша рослина стає сухою на дотик, швидше за все, з неї висохло 50-75 відсотків і вона готова до поливу.

Поливайте свою драцену, доки вода вільно не потече через дренажний отвір на дні горщика. Якщо вода продовжує збиратися в нижній частині рослини, зніміть блюдце або інший пристрій для уловлювання, щоб уникнути накопичення вологи біля коренів.

Перенасичувати драцену вкрай не рекомендується. Утримайтеся від перевірки рівня вологості приблизно через сім-десять днів після останнього поливу. Перезволожена рослина виглядає пожовклою і може бути пониклою.

Вологість

Як тропічна рослина, ваша драцена любить багато вологи. Незважаючи на те, що надмірне зволоження — це не вихід, легке розпорошення працює чудово. Проста пляшка-розпилювач досягає бажаного ефекту, особливо під час холодів і сухості в приміщенні. Розпилення також допомагає зменшити зараження шкідниками та накопичення пилу на листі.

Якщо ви віддаєте перевагу більш низькому обслуговуванню, ніж потребам вашої драцени у вологості, подумайте про придбання невеликого зволожувача повітря для кімнатних кімнатних рослин. 

Температура

Переважним середовищем для вашої драцени є середня кімнатна температура. Найкраща температура для цієї тропічної кімнатної рослини – від 20 до 30 С. Драцену, що живе на відкритому повітрі, при загрозі заморозків необхідно вкрити.

Ґрунт

Ця рослина цінує добре дренований ґрунт і переносить кислотність і суміш стандартних сумішей для горщиків, які широко доступні. Драцени повільно ростуть і не потребують великої кількості живлення та добрив. Розведіть будь-яке добриво наполовину, перш ніж вносити його в рослину драцени.

Поширені проблеми та як врятувати вмираючу драцену

Драцена може страждати від стану під назвою «перевертання». Кінчання відбувається, коли самий кінчик листя рослини стає коричневим і засихає. Це в основному естетична проблема, яка не дуже впливає на загальний стан рослини.

Можливо, винна вода з-під крана, оскільки звичайна побутова вода може містити надлишок хлору, солей та інших мінералів, які незначно шкодять вашій рослині. Виберіть дистильовану воду або свіжу дощову воду з дощової бочки, щоб уникнути перекидання.

Шкідники рідко переслідують драцену, але трапляється. Звичайні кімнатні рослини, заражені борошнистими червцями, попелицями та трипсами, можуть пошкодити листя та коріння здорової драцени. Подивіться під листям і навколо коренів рослин на ознаки проблем з комахами.

Рівень складності

Драцена залишається одним з найпростіших у вирощуванні рослин. Якщо ви новачок в розведенні кімнатних рослин, то драцена - чудовий варіант. Ці чудові рослини мають візуальний ефект, який приємно мати у своєму домі без величезних витрат часу чи складного догляду за рослиною.

Початківці батьки повинні ознайомитися з основами догляду за кімнатними рослинами, такими як ефективний графік поливу та правильний рівень сонячного світла. Ці прості принципи кімнатних рослин легко застосувати до догляду за драценою, оскільки вона вимагає дуже простого догляду за рослиною.

Виберіть драцену для себе або для іншої людини, яка новачок у вирощуванні рослин, як спосіб навчання з низькими ставками. Драцена може терпіти зневагу і швидко відновлюватися від пошкоджень. Зміцніть свою впевненість за допомогою приголомшливої драцени.

Висновок

Драцена — це фантастичний спосіб порадувати любителів рослин, тих, хто тільки починає вирощувати кімнатні рослини, і любителів зелених пальців. Вирощувати ці привабливі рослини просто й корисно, вони потребують лише незначного догляду.

Дослідіть десятки сортів драцен, щоб стати унікальним і приголомшливим доповненням до вашого інтер’єру чи екстер’єру.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...