Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за банановими деревами

Як доглядати за банановими деревами

Не тільки яблуні, груші чи вишні можна посадити, щоб насолоджуватися їхніми плодами. Виростити плодоносне бананове дерево можна, але не без праці. Садівники середнього рівня та початківці, які шукають випробувань, отримають корисний досвід навчання догляду за банановою рослиною.

Існує близько 70 різних видів бананових дерев. Більшість цих видів найкраще ростуть на відкритому повітрі; деякі можуть вирости від 3 до 7 метрів у висоту. 

Засукайте рукави та готуйтеся дізнатися все про те, як доглядати за банановими деревами. Дослідивши, ви можете насолоджуватися цими вражаючими тропічними рослинами вдома та на вулиці.

Догляд за банановим деревом

Бананове дерево ефектно перенесе вас у тропічний рай, завдяки його міцному стовбуру, увінчаному плоскими ніжними листками. Цей стовбур може скинути кору, що надає йому впізнаваного вигляду пальми або інших видів теплої погоди.

Листя бананового дерева може досягати більше одного фута в довжину і легко рватися. Листя, що плескається, має яскраве зелене листя без будь-якої строкатості чи іншого дизайну листя. Деякі листочки стирчать прямо вгору, а інші тягнуться в сторони.

Ця рослина може давати їстівні плоди, але багато з них не будуть на смак бананами, які ви купуєте в продуктовому магазині. Багато з цих рослин бананового листя дають подорожник, крохмалистий плід, схожий на банан. На відміну від бананів, плантани смачніші, коли вони повністю приготовлені.

Відповідні джерела світла – як швидко росте бананове дерево?

Ця тропічна рослина поглинає сонце і вважає за краще, щоб його опромінювали принаймні шість годин щодня. Рослини, яким щодня потрібно щонайменше шість годин прямого сонячного світла, вважаються рослинами на повному сонці. У той час як ранкове сонячне світло працює, спекотні промені після обіду навіть краще для бананового дерева.

Бананове дерево може дуже швидко рости в теплі місяці і споживає сонце, воду та поживні речовини. Крім вибору місця з великою кількістю сонця, також переконайтеся, що ваше бананове дерево захищене від вітру, щоб допомогти йому рости.

Скільки часу росте бананове дерево? Бананове дерево досягає повної зрілості всього за дев'ять місяців до одного року.

Як часто поливати банан

Ця рослина тропічного лісу вимагає багато води, щоб процвітати. Хоча надмірний полив може бути проблемою, яка призводить до загнивання коренів, важливо підтримувати цю рослину рівномірно вологою. Зверніть пильну увагу на своє бананове дерево, особливо в періоди теплої погоди. Якщо ваша рослина бананового листя переживає сильну спеку, можливо, вам доведеться поливати цю рослину щодня.

Вологість

Коли ви вчитеся доглядати за банановими деревами, вода та вологість є вирішальними елементами. На додаток до потенційного поливу бананового дерева щодня, рекомендується також щодня обприскувати бананове дерево.

Візьміть звичайну пляшку з пульверизатором і обережно збризніть бананове листя, щоб забезпечити зволоження його листя. Якщо цей практичний підхід не працює для вас, придбайте зволожувач, щоб забезпечити пасивну постійну вологу для ваших тропічних кімнатних рослин.

Температура

Екстремальні температури є ворогом вашої бананової рослини. Ті, хто любить тримати свої термостати трохи теплішими, стануть щасливим домом для бананової рослини. В ідеалі ця кімнатна рослина найшвидше росте в середовищі з постійною температурою від 75 до 95 градусів.

Помістіть свою рослину банана в постійно тепле приміщення, щоб допомогти їй рости ще швидше. Пральня, ванна кімната або кухня забезпечують тепло і вологість, які любить ця рослина.

Ґрунт

Бананові дерева потребують великої кількості поживних речовин для підживлення та підтримки швидкого росту. Хоча ми вже розглянули потреби у великій кількості вологи та сонячного світла, ґрунт – це ще одна сфера, де садівники повинні бути готові виконати трохи додаткової роботи.

Бананові рослини на відкритому повітрі можуть приймати від півфунта до трьох чвертей фунта добрива, коли вони молоді. Коли вони дозрівають, потреба в добривах бананових рослин зростає втричі. Садівники повинні бути готові доставляти велику кількість багатих на азот, фосфор і калій добрив для своїх бананових рослин щомісяця.

Кімнатні бананові рослини потребують меншої кількості добрив, але все одно потребують регулярних підживлень. У той час як інші кімнатні рослини майже не потребують добрив, цей крок є вирішальним для процвітаючої бананової рослини.

Загальні проблеми

На бананових деревах можуть бути різні шкідники, які можуть пошкодити ваше бананове дерево. Комахи становлять найбільшу загрозу для процвітаючої бананової рослини. Багато з цих комах вражають бананові дерева на відкритому повітрі, але їх також можна переносити в приміщення.

Найбільш поширеними проблемами кімнатних бананових дерев є коренева гниль і борошниста роса через надмірне зволоження. Якщо ви заливаєте рослину водою, зверніть увагу на в'янення.

Попелиці

Ця звичайна комаха може проникати в багато рослини, і бананові дерева не є винятком. Крім того, що попелиця є дуже ефективним переносником хвороб на решту кімнатних рослин, вона знищує листя, залишаючи його згорнутим і зморщеним.

Чорні довгоносики

Чорні довгоносики проникають у стовбур вашого бананового листя і залишають за собою помітний сік. Якщо ви бачите цей сік на своєму банановому дереві, вживіть заходів із застосуванням пестицидів, щоб усунути цю загрозу. На жаль, це найкращий спосіб вивести чорного довгоносика.

Нематоди

Нематода, або аскарида, є найпоширенішою інвазією бананових дерев і найчисленнішим багатоклітинним організмом на планеті . Якщо ви боїтеся, що ваша рослина або її плоди гниють або розкладаються, можливо, у цьому винні нематоди.

Спеціальні засоби проти нематод допоможуть видалити паразитичних черв’яків з ваших рослин. Крім того, нагрівання бруду до температури понад 140 градусів за Фаренгейтом є ефективним природним виправленням; це працює лише на керованих обсягах бруду.

Борошнистий червець і червоний павутинний кліщ

Ці комахи, які смокчуть сік, звичайні для бананових дерев. Слідкуйте за відвертим пухом борошнистих червців, щоб підхопити неприємну заразу. Часто чорні довгоносики та ці комахи з'являються в тандемі.

Жук рубець

Якщо ваша рослина дає плоди, слідкуйте за шкідливими наслідками жука-рубцювача. Цей шкідник вражає плоди бананового дерева і швидко псує ваш важко зароблений урожай.

Трипси

Ще одна комаха, яка загрожує плодам рослини – трипс. Ці маленькі, худі, крилаті комахи забруднюють банани та розривають шкірку плодів, роблячи банани неїстівними.

Рівень складності

Початківці, які шукають виклик, або досвідчені садівники середнього рівня оцінять підвищений рівень складності з банановим деревом. Очікуйте більш суворого процесу внесення добрив, поливу та моніторингу шкідників, ніж для простих кімнатних рослин.

Висновок

Рослини з бананового листя привнесуть безпомилкове відчуття тропіків у ваші ландшафти на відкритому повітрі та в приміщеннях. Обов’язково дайте цій рослині достатньо місця для процвітання в приміщенні та на відкритому повітрі, з великою кількістю прямого сонця та великою кількістю води. Остерігайтеся багатьох комах, яких приваблює ця рослина.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...