Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як доглядати за антуріумом

Як доглядати за антуріумом

Антуріуми — це квіткові рослини, які походять з Америки. Вони відомі своїми яскраво забарвленими квітами, які насправді не квіти, а видозмінені воскові листя! Чим більше яскравого непрямого світла розташована ця рослина, тим більше «квітів» вона може давати. Щоб зберегти цю рослину щасливою та здоровою, обріжте мертве або відмирає листя та тримайте подалі від радіаторів опалення та кондиціонерів. Як і інші квітучі рослини, антуріум проходитиме цикли цвітіння – кілька місяців без яскравих «квітів» і кілька місяців без. Кожне цвітіння може тривати до восьми тижнів.

 

Сонячне світло

Процвітає при яскравому непрямому освітленні, але може переносити і середнє непряме світло. Уникайте прямого сонця.

Вода

Поливайте кожні 1-2 тижні, даючи ґрунту просохнути між поливами. Очікуйте частіше поливати при яскравому освітленні та рідше при слабкому. При поливі не забувайте вносити добриво, адже це запорука гарного та активного росту.

Вологість

Антуріум не любить сухого повітря, тому взимку вологість навколо рослини повинна бути близько 80%. Восени або взимку ви можете допомогти підвищити вологість за допомогою зволожувача повітря або піддону з мокрою галькою.

Температура

Середня температура вдома 18°–25°С.

Загальні проблеми

СИМПТОМ: жовтіє листя.
ПРИЧИНА: занадто багато прямих сонячних променів або надмірний полив

СИМПТОМ: нові квіти зелені, а не червоні або рожеві.
ПРИЧИНА: занадто багато сонячного світла

СИМПТОМ: Квіти стають блідо-зеленими
ПРИЧИНА: недостатній полив або температурний стрес

СИМПТОМ: Подовження листя
ПРИЧИНА: Недостатньо світла або надто далеко від джерела світла

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...