Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Висадка

Висадка

Коли висаджувати

Коли висаджувати, залежить від окремої рослини. Деякі харчові та квіткові рослини не витримають морозів або пошкодяться ними. Зазвичай вам доведеться почекати до травня, щоб висадити їх у саду. Деякі рослини краще переносять холодну погоду і їх можна висаджувати раніше.

Якщо ви купуєте невеликі рослини в садових центрах, ви часто можете висадити їх відразу.

Ще раз перевірте поради на упаковках насіння або етикетках рослин, щоб переконатися.

Де посадити

Можна висаджувати в землю на грядках і бордюрах. Роблячи це, вам, можливо, доведеться спочатку підготувати грядки та бордюри . Це особливо важливо, якщо ґрунт дуже поганої якості або сповнений бур’янів.

 

Зробіть це легше

Можливо, вам буде легше висаджувати на підняті грядки або великі контейнери. Ви можете легше працювати з ними сидячи.

Ви можете садити на грядках і бордюрах сидячи. Вам знадобиться хороший доступ до грядок і бордюрів, тому переконайтеся, що вони не надто широкі. Використання інструментів з довгою ручкою та телескопічних інструментів дозволить вам досягти.

Висадка або прямий посів насіння

Деякі насіння мають більше ніж один варіант того, як їх сіяти. Ви можете посіяти їх у приміщенні/під укриттям, а потім висадити АБО посіяти безпосередньо в землю. На упаковування насіння має бути вказано, де і коли можна сіяти насіння.

Деяким людям може бути легше посіяти насіння прямо в землю. Це потребує менше часу порівняно з першим посівом у лотки чи горщики. Або ви можете знайти більше задоволення від вирощування розсади, а потім від її посадки.

 

 

 

Покрокова інструкція

Наш посібник із посадки допоможе вам зробити це з легкістю.

 

Крок 1. Зберіть усе, що вам потрібно

Зберіть усі необхідні предмети та принесіть їх до місця посадки.

 

Зробіть це легше

Якщо ви будете стояти на колінах, щоб виконувати цю дію, вам може здатися зручним сидіння на колінах з ручками. Це забезпечує захист ваших колін.

 

Крок 2: Поставте всі горщики на місце поверх ґрунту

Посадка в місце на грунт

На цьому етапі тримайте рослини в горщиках. Помістіть кожен горщик у те місце, де ви плануєте його посадити.

Переконайтеся, що навколо кожної рослини достатньо місця для її росту.

 

Крок 3: Позначте посадку горщиком

Позначка висадки горщика на ґрунті

Тепер ви готові до посадки. Робіть це по одній рослині за раз.

Почніть з легкого притискання горщика до ґрунту під ним. Це залишить слід, щоб ви знали, де копати. Перемістіть рослину в горщику вбік.

 

Крок 4: Викопайте посадкову яму

Висадка виїмки кельмою

За допомогою кельми викопайте яму в місці, де ви зробили позначку.

Яма має бути досить широкою та глибокою, щоб помістити в неї рослину. Ви можете перевірити це, помістивши рослину в яму, поки вона ще в горщику.

 

Зробіть це легше

Якщо ви садите в саду сидячи або в інвалідному візку, ви можете використовувати кельму з довгою ручкою та манжетою для підтримки руки.

Для невеликих рослин ви можете використовувати сівалку для цибулин, щоб видалити ґрунт і додати рослину. Деяким людям це може здатися легшим, ніж кельмою.

 

Крок 5: Помістіть рослину в посадкову яму

Висаджування, виймання рослини з горщика

Переконавшись, що отвір достатньо великий, обережно вийміть рослину з горщика. Помістіть його в ямку, яку ви щойно зробили в ґрунті. Перед розміщенням рослини в отвір додайте на дно отвору добриво за для збільшення врожайності.

 

Крок 6: Закріпіть рослину

Посадка зміцнюючої рослини на місце

Обережно притисніть ґрунт навколо рослини, щоб укріпити коріння. Додайте додатковий компост, щоб заповнити будь-які проміжки між рослиною та стороною ями.

Крок 7: повторюйте до повного висадження

Виконайте кроки 3-6 для всіх рослин.

 

Зробіть це легше

Якщо ви садите рослини на великій площі, вам не потрібно робити це відразу. Робіть регулярні перерви, щоб уникнути напруги. Ваші рослини завжди можуть сидіти у своїх горщиках і чекати наступного дня.

Крок 7: Додайте мітки рослин

Поклейте етикетку з рослиною в землю, щоб визначити, що ви вирощуєте.

 

Зробіть це легше

Простий спосіб додати етикетку рослини – просто помістити пакет рослини на палицю в землю. Ви можете приклеїти пакет до палиці, щоб він не здувся вітром.

 

Крок 8: Полийте рослини

Обережно полийте ваші щойно додані рослини.

 

Зробіть це легше

Прочитайте наш посібник із поливу рослин на вулиці, щоб отримати поради та інструменти для полегшення поливу.

Що далі

Продовжуйте поливати свої рослини, коли вони ростуть. Хороший спосіб перевірити, чи потрібна їм вода, — ткнути пальцем у ґрунт навколо них. Якщо ґрунт здається вологим, можливо, поливати не потрібно.

Тепер ви можете насолоджуватися краєвидом, квітами або навіть харчовими продуктами з ваших рослин, коли вони дозрівають.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...