Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Вирощування моркви

Вирощування моркви

Сапка використовується для створення сівалок для посіву насіння

Моркву можна виростити з насіння. Найпоширеніший спосіб зробити це – посіяти насіння безпосередньо в тому місці, де вони будуть рости в саду. У вас немає грядки для овочів? Ви завжди можете виростити моркву на своїх грядках, адже листя у моркви досить гарна. Це може бути корисним у невеликих садах.

Існує величезна кількість сортів моркви. На упаковці насіння має бути вказано рекомендовані місяці посіву цього сорту разом із конкретними вказівками.

Як правило, ви бажаєте сіяти моркву в легкий, вільний від бур’янів і добре дренований ґрунт. Камені в ґрунті можуть змусити вашу моркву вирости в кумедні форми, коли вони згинаються навколо них. Це добре, якщо ви любите кумедні овочі!

Зробіть це легше

Морква має дрібне насіння, яке може бути досить капризним. Ви можете використовувати дозатор насіння, щоб допомогти їх посіяти. Ви також можете покласти рядок туалетного паперу вздовж сівалки, у яку будете їх висівати, щоб ви могли їх краще бачити.

Вирощування моркви в контейнерах

Моркву можна вирощувати в контейнерах. Це корисно, якщо у вас немає овочевих чи квіткових грядок, або якщо ваш ґрунт холодний і важкий. Якщо у вас обмежена рухливість або ви садите в сидячому положенні або в інвалідному візку, вам також може здатися кращим вирощування в контейнерах.

Вам потрібна достатня глибина ґрунту в контейнері, щоб морква могла рости вниз. Можливо, легше вирощувати менші сорти в контейнерах. Посійте насіння в універсальний компост.

Догляд за морквою

М'яке зелене листя моркви над ґрунтом

Морква потребує помірної кількості води. Якщо ви дасте їх занадто багато, у вас може залишитися багато листя та менше моркви.

Коли ваша морква виросте, її, ймовірно, потрібно буде проріджувати. Це потрібно зробити, якщо на одному місці росте кілька рослин моркви. Це часто трапляється, тому що насіння моркви настільки дрібні, що їх легко випадково посіяти разом.

Якщо ви не проріджуєте моркву, кожній рослині буде важче правильно розвиватися. В ідеалі ви бажаєте приблизно одну рослину кожні 5 см.

Не забувайте підживлювати моркву спеціалізованим добриво для збільшення врожайності.

Щоб прорідити моркву, видаліть цілі рослини з переповненої купи, поки у вас не залишиться одна. Обережно ущільніть ґрунт навколо цього, щоб він не піддавався впливу повітря.

Ви можете спробувати пересадити маленькі рослини, які ви щойно видалили. Рівень успіху з ними зазвичай нижчий, але варто спробувати, якщо у вас є місце!

 

Можливі шкідники та проблеми

Морквяна муха – основний шкідник, який може вражати моркву. Морквяна муха відкладає яйця біля основи рослин моркви, потім личинки можуть заритися в коріння і послабити рослину.

Цей крихітний шкідник може літати лише на невеликій висоті. Якщо ваш урожай знаходиться на грядці висотою 60 см або захищений бар’єром чи сіткою принаймні такої висоти, це має бути добре.

Морквяну муху приваблює запах під час проріджування рослин моркви. Допоможе проріджування ввечері або за безвітря.

Ви також можете спробувати посадку компаньйонів . Цибуля відлякує морквяну муху, тому, якщо у вас є місце, ви можете вирощувати її разом.

Не дозволяйте бур’янам рости серед вашої моркви, особливо коли рослини молоді. Це може загальмувати їх розвиток.

Збирання моркви

Людина викопує моркву зі своєї грядки

Ваша морква повинна бути готова до збору приблизно через 12-16 тижнів після посіву насіння. Якщо ви віддаєте перевагу молодій моркві, ви можете зібрати врожай і пожувати її раніше.

А тепер весело поїсти! Морква дуже універсальна. Їх можна їсти сирими, варити, готувати на пару, пюре і смажити. Ви можете класти їх в салати, торти або їсти як вони є. BBC Good Food має цілу низку ідей рецептів морквяних страв.

Якщо ви збережете бадилля моркви, ви можете весело використовувати її як частину настільного коренеплоду.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...