Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Вирощування кали в приміщенні

Вирощування кали в приміщенні

 

Калла - чудова рослина, яку можна вирощувати як на відкритому повітрі, так і в приміщенні. Не бійтеся садити її в контейнер і тримати в приміщенні: це простіше, ніж може здатися. Це кореневищна рослина, за якою нескладно доглядати, якщо слідувати деяким простим рекомендаціям.

Щоб ваша кала процвітала, вам необхідно створити відповідні умови. Пам'ятайте, що потрібно вашій каллі, і переконайтеся, що всі важливі чинники (грунт, температура, вологість і т. д.) дотримані.

Ось найважливіші умови вирощування, які вам необхідно забезпечити:

 

Середовище для вирощування

Краще середовище для вирощування кали - це стандартний грунт для горщиків. Універсальний грунт добре підійде вашій рослині. Немає необхідності купувати спеціальні грунтові суміші або робити свої власні.

Єдине, про що потрібно турбуватися, - це рівень pH грунту. Стандартний грунт для кімнатних культур має збалансовані значення pH, які підійдуть для вашої кімнатної кали. Важливо, щоб ви ніколи не використовували грунт для кімнатних культур з незбалансованим pH. Ще одна річ, яку слід уникати, - це грунтова суміш з дуже великою кількістю добрив.

 

Температура

Калла може бути дуже вимогливою до температури, тому вам варто подумати про це. В ідеалі кореневище має рости при температурі не нижче 12 градусів Цельсія і не вище 18 градусів протягом дня. Рослина може витримувати температуру до 23 градусів, але краще за все, якщо вона буде нижче 18 градусів.

У спекотні дні або якщо температура в вашому домі занадто висока, ви можете використовувати мульчу, щоб кореневище залишалося прохолодним в контейнері. Мульча відмінно підходить для багатьох речей, в тому числі для збереження вологи, тому ви повинні її використовувати.

Деякі різновиди кали, такі як Zantedeschia aethiopica 'Crowborough', можуть переносити нижчі температури, але важливо ніколи не опускати надто низько. Цей сорт можна вирощувати на відкритому повітрі, наприклад, на балконі або патіо. Однак більшості інших різновидів необхідно перебувати в приміщенні.

Це особливо важливо для зимових умов. Якщо ви живете в більш холодному кліматі, не забувайте взимку переносити кали в приміщенні. Швидше за все, вона буде цвісти в приміщенні протягом усього року.

Якщо ви тримаєте свою каллу на відкритому повітрі і в будинку для неї недостатньо місця, просто викопайте кореневища після того, як рослина засне восени. Збережіть ці цибулини і посадіть їх в наступний вегетаційний період.

 

Вода

Калла - рослина водолюбна. У природі зазвичай росте біля ставків і в болотах. Іншими словами, для росту їй потрібні вологі умови. Такі умови необхідно забезпечити в своєму будинку, якщо ви хочете, щоб ваша кала росла сильною.

Кращий спосіб виростити красиву і здорову каллу - завжди підтримувати грунт у вологому стані. Такі умови імітують природне місце існування і роблять рослину сильною і здоровою. Тому важливо, щоб ви завжди забезпечували каллу достатньою кількістю води.

З іншого боку, не допускайте надмірного поливу кали. Ніколи не дозволяйте каллі сидіти в воді. Вода ніколи не повинна скупчуватися в ємності. Якщо ваша кала знаходиться у воді, її цибулина може загнити. Пам'ятайте про це, вирішуючи, скільки поливати рослину.

Одна з головних ознак перезволоження - темні кінчики листя. Якщо ви помітили це, особливо якщо грунт завжди надто вологий, не забудьте трохи зменшити полив, щоб ваша рослина відновилася.

Також майте на увазі, що кала почне відмирати після того, як закінчить цвітіння. У цьому випадку важливо припинити полив, щоб цибулина могла висохнути. Після того, як вона висохне, просто збережіть її та повторно посадіть в наступному вегетаційному сезоні.

 

Вологість

Рослини кали добре себе почувають при нормальній вологості в приміщенні, тому є ймовірність, що вам не потрібно готувати для неї щось особливе. Однак важливо, щоб грунт завжди залишався вологим. Якщо повітря дуже сухе, вам потрібно буде частіше поливати рослину.

Зверніть особливу увагу взимку: нагрівання може зробити повітря дуже сухим, що не піде на користь вашій каллі.

 

Світло

Калла вимагає багато світла. Вона добре себе почуває при яскравому сонячному світлі, але тільки в непікові години дня. Хороший варіант - поставити рослину біля сонячного вікна. Вікна, що виходять на схід чи захід, є кращими для цих рослин.

 

Добриво

Відмінною рисою кали є те, що їй не потрібно багато добрив. Проте, рекомендується використовувати добрива Чистий лист для квітучих рослин, щоб стимулювати ріст кали. Деякі люди рекомендують використовувати добриво для цибулин один раз на місяць, щоб ваша рослина добре росло. Однак вам обов’язково потрібно буде припинити вносити добрива, як тільки рослина почне цвісти.

Важливо використовувати тільки добрива без амонію. Ніколи не слід вносити добрива протягом тривалого періоду часу, так як вони можуть завдати шкоди вашій каллі.

Зверніть увагу на свою рослину. Якщо ви помітили, що її листя має темні кінчики, це може бути ознакою того, що ви вносите занадто багато добрив. У цьому випадку просто використовуйте більш слабке добриво. Важливо не перегодовувати рослину. Тільки так вона стане міцною і здоровою.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...