Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Вирощуємо бамбук за найкращими порадами

Вирощуємо бамбук за найкращими порадами

Кімнатні рослини бамбука, як правило, відносяться до сорту Dracaena sanderiana, також відомого як "щасливий бамбук". Вони яскраві та веселі, кольоровий виплеск кольору, який бадьорить офісні приміщення або випущений куточок вашого будинку. Маючи відповідні знання, за ними відносно легко доглядати. Ось наші поради.

Скільки води потрібно бамбуку?

Як і у багатьох рослин, вода є рівновагою з вашим бамбуком. З одного боку, надмірний полив - це, мабуть, найгірше, що ви можете зробити зі своїм бамбуком; це призведе до загнивання коренів. З іншого боку, ваш бамбук потребує достатньої кількості вологи, більшої, ніж зазвичай забезпечується навколишнім повітрям у приміщенні

Багато людей люблять тримати свої бамбуки у прозорих скляних ємностях, наповнених галькою та водою, і це є гарним рішенням як тому, що воно привабливе, так і тому, що воно забезпечує вологе мікро середовище для рослини бамбука.

Ще один спосіб переконатися, що ваш бамбук отримує достатню кількість вологи, - це запотівати його кожні пару днів. Якщо ви зможете повернути на нього ніжний віяло кілька годин на тиждень, це також буде дуже гарно.

Щоб знати, скільки води повинна мати ваша рослина бамбука, стежте за її корінням. Перш ніж у ваших бамбукових стебелів з’являться коріння, вони повинні знаходитися в одній-трьох дюймах води. Після розвитку коренів переконайтеся, що коріння покриті водою

Бамбукові рослини дуже чутливі до хімічних речовин та солей у водопровідній воді. Якщо ви використовуєте водопровідну воду для поливу і запотівання рослини, залиште воду на ніч, щоб хлор випарувався. Фтор особливо важко вивести з водопровідної води, і рослини бамбука це не люблять; це може призвести до того, що кінчики листя набудуть коричневого кольору. Як альтернативу водопровідній воді спробуйте використовувати дощову або дистильовану воду.

Ретельно міняйте воду вашої рослини бамбука кожні пару тижнів.

Який грунт потрібен вашій бамбуковій рослині?

Як обговорювалося вище, рослини бамбука не обов’язково висаджувати в грунт, але вони можуть бути, якщо вам подобається. Тільки переконайтеся, що грунт добре стікає. Зберігайте ґрунт помірно вологим - не змоченим і не сухим у пустелі. Ніколи не дозволяйте, щоб ваша рослина бамбука потрапила у воду.

Яке світло потрібне вашій рослині бамбука?

Бамбукові рослини насолоджуються яскравим непрямим світлом, але можуть переносити умови слабкого освітлення, хоча і будуть рости повільніше. Ідеальні температури знаходяться в межах від 60 до 70 градусів, що не є проблемою в більшості домашніх чи офісних умов.

Яке добриво потрібно вашому бамбуку?

Бамбукові рослини можуть тривалий час ходити лише з водою. Однак вони отримають користь від невеликої краплі добрива, доданого у воду, коли ви дасте їм свіжу воду.

Якщо ваша рослина бамбука знаходиться в ґрунті, навесні підгодуйте сумішшю з уповільненим вивільненням з високим вмістом азоту відповідно до вказівок виробника добрив для кімнатних рослин.

Усунення хвороб бамбукових рослин

Мережа квіткових магазинів має кілька корисних порад щодо допомоги бамбуковим рослинам, які не процвітають. Жовте листя вказує або на занадто багато добрив, або на занадто багато світла. Жовті стебла свідчать про занадто багато добрив. Якщо це трапиться, видаліть жовту частину плодоніжки і знову посадіть ще зелену частину. Коричневі або кашоподібні стебла сигналізують про загнивання коренів. Знову ж, уражену частину рослини потрібно буде видалити. Біла, липка речовина або схожі на равлики нарости на бамбукових стеблах свідчать про наявність накипу або павутинного кліща. Протріть квітконоси мильною водою, ретельно промийте і замініть воду.

Як ви розмножуєте рослини бамбука?

Бамбукові рослини легко розмножувати. Насправді однією з причин, через яку рослини легко вирощувати, є те, що коли у вас виникають проблеми з ними, ви можете відрізати уражену частину і зберегти незадіяні частини рослини.

Щоб розмножити свою рослину, відріжте приблизно дюйм вище вузла, занурте зріз у порошок для вкорінення і дайте йому висохнути протягом ночі, перш ніж помістити його в новий контейнер. Щоб заохотити новий ріст на материнській ніжці, кожні пару днів туманіть водою.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...