Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Чому і звідки беруться мурахи?

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах. Особливо солодкі страви, а також відкриті сміттєві баки, корм для тварин або залишки їжі в щілинах і на підлозі приваблюють мурах. Все, що розблоковано, годиться їм як їжа. Як тільки мураха знайшла джерело їжі, вона позначає шлях туди феромонним слідом. Тоді все більше і більше мурах виходять із нори, щоб забезпечити свою колонію знайденою їжею. Мурахи люблять селитися на балконі або терасі. Там лежать злегка укриті сухі місця для створення нори. Іноді мурахи будують свої гнізда в будинку або на стінах. У тріщинах і стиках колонія може скористатися безпечним місцем гніздування. Але з часом мурахи можуть проникнути та в будинок або квартиру.

Те, що мурахи є в саду, цілком природно і не повинно нас турбувати: сад є їх природним середовищем існування, і, на щастя, мурахи не є прямими шкідниками рослин.

Як позбутися від мурах природним шляхом?

Перед початком фактичної ліквідації навали мурах все, що служить для мурашок відкритою їжею, необхідно прибрати в герметичні контейнери. Побутове сміття необхідно регулярно викидати, щоб воно не стало привабливим для мурашок. Крім того, якщо у вас є домашні тварини, не залишайте корм для них на відкритому повітрі довше, ніж це необхідно.
Якщо шкідники потрапили в будинок через щілини, їх гнізда необхідно видалити, а відкриті місця професійно закрити, наприклад, силіконом.
Потім феромонний слід видаляється, щоб мурахи більше не могли знайти шлях до джерела їжі. Оцет зарекомендував себе для цієї мети, і його запах також трохи відлякує мурах. Протріть уражене місце сумішшю 10% оцту і 90% води.

Відганяйте мурах запахами та домашніми засобами

Рослини з інтенсивним запахом, такі як лавр, лаванда або евкаліпт, розташовані вздовж мурашиних стежок, можуть допомогти відігнати мурах. Крім того, ви також можете розпорошити їх ефірні олії або нанести їх на смужки тканини, які виділяють аромат протягом тривалого часу.
Якщо це не принесло бажаного успіху, можна боротися з мурахами безпосередньо. Слід уникати хімічних біоцидів, оскільки вони часто небезпечні для користувачів і навколишнього середовища. Домашні засоби, такі як суміш розпушувача та цукру, можуть допомогти. Однак вони також приваблюють і становлять небезпеку для інших комах, наприклад бджіл.

 

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...