Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Видаляємо відцвілі квітки у кактусів, сукулентів та інших листяних рослин

Видаляємо відцвілі квітки у кактусів, сукулентів та інших листяних рослин

Для кактусів і багатьох сукулентів - листя - головна принада, а квіти - рідкісний бонус.

Проте, якщо ви благословенні квітами, вам потрібно буде прибрати їх у міру в'янення, щоб відновити сили рослини і обмежити самосів.

Сукуленти, вирощувані заради їх цвітіння, включають каланхое, популярну кімнатну рослину, і садову квітку седум «Осіння радість. Для того щоб ваші сукуленти виглядали здоровими і пишними вам обов'язково необхідно видаляти їх зів`ялі суцвіття.

Листяні

Навіщо мені присвячувати частину цієї статті листяним рослинам, коли я розповідаю про видалення відцвілих квіток?

Тому що, як кактуси і багато інших сукулентів, рослини, вирощені спеціально заради їх красивого листя, можуть іноді цвісти.

Два приклади - однорічний колеус і багаторічний каладиум (кореневищний). Ці листяні рослини добре ростуть як в приміщенні, так і на вулиці, і іноді випускають невелику, досить непоказну квітку.

 

Цей колеус сформує насіння і помре, якщо не видалити його суцвіття.

Колеус випускає невеликий загострений колос крихітних блідо-блакитних квіток, який легко відщипнути. Видалення цього колоса допоможе запобігти переходу однорічника до насіння, його розпатланості і передчасній загибелі.

Каладіум дає бліді колосовидні грона суцвіть з найдрібніших білих суцвіть, оточені покровом, що нагадує антуріум. Видалити їх дуже легко - але не попішайте!

В цьому випадку рідкісні квіти настільки чарівні, і їх так мало, що доволі кумедно дозволити кільком квіточкам дозріти і сформувати насіння, щоб поглянути на помаранчевий або жовтий горохоподобний вміст стручків. Видаліть зайві, щоб відновити енергію кореневищ.

Грунтопокривні

Ви можете освіжити багаторічні почвопокривні рослини, такі як флокс повзучий і чебрець повзучий, зкосивши їх після того, як вони зацвітуть, одночасно виконуючи відновлюючу обрізку рослин, обрізку відцвілих квіток та підгодовування універсальними добривами для саду.

Крім поліпшення здоров'я коренів і стимулювання зростання листя, флокси можуть навіть винагородити вас другою хвилею цвітіння в кінці сезону.

Алісум солодкий - плодовитий самосівний однорічник, який розростається густо, як грунтопокривна рослина. Щоб запобігти опаданню насіння і отримати другу хвилю цвітіння в кінці сезону обов'язково необхідно зробити обрізку та внести добриво в середині сезону.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...