Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Видаляємо відцвілі квітки у кактусів, сукулентів та інших листяних рослин

Видаляємо відцвілі квітки у кактусів, сукулентів та інших листяних рослин

Для кактусів і багатьох сукулентів - листя - головна принада, а квіти - рідкісний бонус.

Проте, якщо ви благословенні квітами, вам потрібно буде прибрати їх у міру в'янення, щоб відновити сили рослини і обмежити самосів.

Сукуленти, вирощувані заради їх цвітіння, включають каланхое, популярну кімнатну рослину, і садову квітку седум «Осіння радість. Для того щоб ваші сукуленти виглядали здоровими і пишними вам обов'язково необхідно видаляти їх зів`ялі суцвіття.

Листяні

Навіщо мені присвячувати частину цієї статті листяним рослинам, коли я розповідаю про видалення відцвілих квіток?

Тому що, як кактуси і багато інших сукулентів, рослини, вирощені спеціально заради їх красивого листя, можуть іноді цвісти.

Два приклади - однорічний колеус і багаторічний каладиум (кореневищний). Ці листяні рослини добре ростуть як в приміщенні, так і на вулиці, і іноді випускають невелику, досить непоказну квітку.

 

Цей колеус сформує насіння і помре, якщо не видалити його суцвіття.

Колеус випускає невеликий загострений колос крихітних блідо-блакитних квіток, який легко відщипнути. Видалення цього колоса допоможе запобігти переходу однорічника до насіння, його розпатланості і передчасній загибелі.

Каладіум дає бліді колосовидні грона суцвіть з найдрібніших білих суцвіть, оточені покровом, що нагадує антуріум. Видалити їх дуже легко - але не попішайте!

В цьому випадку рідкісні квіти настільки чарівні, і їх так мало, що доволі кумедно дозволити кільком квіточкам дозріти і сформувати насіння, щоб поглянути на помаранчевий або жовтий горохоподобний вміст стручків. Видаліть зайві, щоб відновити енергію кореневищ.

Грунтопокривні

Ви можете освіжити багаторічні почвопокривні рослини, такі як флокс повзучий і чебрець повзучий, зкосивши їх після того, як вони зацвітуть, одночасно виконуючи відновлюючу обрізку рослин, обрізку відцвілих квіток та підгодовування універсальними добривами для саду.

Крім поліпшення здоров'я коренів і стимулювання зростання листя, флокси можуть навіть винагородити вас другою хвилею цвітіння в кінці сезону.

Алісум солодкий - плодовитий самосівний однорічник, який розростається густо, як грунтопокривна рослина. Щоб запобігти опаданню насіння і отримати другу хвилю цвітіння в кінці сезону обов'язково необхідно зробити обрізку та внести добриво в середині сезону.

Останні публікації

Збір, обробка та зберігання гарбузів
18.10.2021

Збір, обробка та зберігання гарбузів

Ось кілька порад по збору, обробці, заготівлі та зберіганню гарбузів, щоб ви могли правильно їх підготувати та ефетивно використовувати.

Детальніше...
Як садити восени
18.10.2021

Як садити восени

Осінь - прекрасна пора для посадки певних рослин. Важливо знати, що для багатьох рослин осінь краще, тому що погода прохолодніше, і ваші рослини не згорять. Однак, щоб отримати максимальну віддачу від посадки восени, вам необхідно зробити кілька важливих кроків.

Детальніше...
5 сортів перцю для вирощування в контейнерах
18.10.2021

5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

Є багато різних видів перцю, які ви можете вирощувати у своєму саду або навіть в контейнері. Можливості безмежні: перець - це широке сімейство з безлічі різних і особливих сортів.

Детальніше...