Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Вибір правильного підгодовування для розсади: запорука гарного врожаю

Вибір правильного підгодовування для розсади: запорука гарного врожаю

Зміст

Усім садівникам відомо, що якість розсади позитивно впливає на врожайність. Якщо паростки в'януть і виглядають не здоровими, на гарний урожай із ділянки сподіватися не доводиться. Щоби забезпечити рослинам повний запас поживних елементів, необхідно приділити особливу увагу питанню, чим підгодувати розсаду.

В яких випадках підгодівля необхідна

Існує перелік стандартних ситуацій, коли рекомендується задуматися про внесення добрив:

Усі перераховані вище проблеми мають стандартне рішення. Слід добрива для розсади купити якомога швидше. Їх існує чимало: органічні, мінеральні, комплексні, універсальні. Хтось вважає за краще зроблені самостійно, інші віддають перевагу купленим добривам.

Як підгодовувати розсаду: поради для різних видів

Залежно від вибору рослини, якій потрібно підгодовування, відповідь на питання: як підгодовувати розсаду буде відрізнятися. Пропонується розглянути найпопулярніші запити і особливості конкретних випадків.

  1. Велика частина власників багаторічних квіток, наприклад, цікавиться, чим удобрювати розсаду петунії, оскільки правильний підбір добрив гарантує успіх у вирощуванні. Оптимальним рішенням буде використання комплексного добрива з високим вмістом азоту. Для гармонійного зростання рекомендується чергувати підгодовування з азотом і калієм, а щоб уникнути витягування, застосовувати кальцієві склади. Поліпшити стан коренів можуть магній, гумат калію, сечовина і комплекс мінеральних добрив у рідкому вигляді.
  2. Багато городників хочуть знати, чим підживити розсаду помідорів на вікні. Кращим добривом виступає органічне. Від мінеральних в такому випадку краще відмовитися, оскільки найнеобхіднішим елементом виступає азот, а їхній тандем агресивний і може спровокувати опік. Рекомендують використовувати підгодівлю з достатнім вмістом азоту, калію, фосфору.
  3. Відповідь на питання, чим підгодувати розсаду капусти, залежить від ступеня підготовленості ґрунту. Якщо добриво попелом не проводилося, передбачається полив добривом, у складі якого є всі мікроелементи. Якщо ж підготовка землі проводилася, досить підгодувати капусту азотним добривом.

Склад і вид підгодівлі безпосередньо залежать від рослини, якому потрібна допомога. На сайті виробника є підгодівля для городу на різні випадки. Підібрати оптимальну не складе труднощів.

Коли слід вводити підгодівлю?

Перша підгодівля проводиться традиційно через 14 днів після пікіровки «перевалки» сіянців або при появі кількох справжніх листочків. Подальші повторення залежать від складу ґрунту. Якщо мова йде про самостійно приготований варіант, який родючий сам по собі, досить проводити підгодовування раз на 2 тижні. Куплений ґрунт на основі торфу вимагає більшої уваги, тому розсаду потрібно удобрювати щотижня.
Ніхто не скасовує ведення спостереження. Якщо помічені ознаки голодування (листя світлішає, в'яне, жилки стали фіолетовими), дозволяється вдатися до позачергового втручання.

Кілька корисних порад

До того, як удобрювати розсаду, пропонується взяти до уваги поради досвідчених аграріїв. Так, поливати розсаду радять ввечері, а удобрювати — вранці, щоб уникнути перезволоження ґрунту і розвитку процесів гниття. Для молодих рослин концентрати обов'язково слід розбавляти за інструкцією, інакше існує ймовірність обпалити їх. Не варто часто підгодовувати розсаду, інакше паростки будуть ослабленими й крихкими. Краще дотримуватися невеликого дефіциту, ніж надлишку. Вибрати, чим можна удобрити розсаду, допоможе вивчення вимог рослини. Далі залишається підготувати необхідні інструменти та приступати до робіт. Точне дотримання дозування і рекомендацій від виробника гарантують хороший урожай.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...