Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Ваш путівник з ландшафтного планування, що не вимагає особливого догляду

Ваш путівник з ландшафтного планування, що не вимагає особливого догляду

Хоча одним з моїх улюблених занять навесні і влітку є садівництво, бувають моменти, коли я просто хочу розслабитися і не турбуватися про бур'янах або про те, наскільки висока трава.

Ось чому мій двір перед будинком не вимагає особливого догляду - на відміну від заднього двору.

Ключ до озеленення, що не вимагає особливого догляду, - працювати з природною красою замість того, щоб висаджувати занадто багато рослин.

Простота - ключ до успіху.

 

  1. Трава, яка не потребує стрижки

Так, ви правильно прочитали - є трава, яку не потрібно скошувати!

Вона ідеально підходить для садівників або домовласників, які хочуть уникнути клопоту, пов'язаних з косіння трави кожні кілька днів протягом літніх місяців.

Зазвичай це суміші низькорослої вівсяниці, але деякі бренди додають ще й різні види конюшини. Якщо ви відноситеся до того типу людей, які не переносять змішані види трав, то ви можете перевірити дрібний шрифт, щоб точно знати, що входить в коктейль з суміші насіння, який ви купуєте.

Особисто я не маю нічого проти конюшини, так як це бобова рослина і вона приносить природний азот через симбіотичні бактерії, прикріплені до її коріння.

Ці суміші, які не потребують скошування, скорочують полив, зменшують потребу в хімікатах, таких як добрива та інсектициди, і зменшують мульчування восени.

Це прекрасне доповнення до безтурботного озеленення, що не вимагає особливого догляду.

 

  1. Хости

Одна з моїх улюблених листяних рослин - хоста проста. Воно відмінно підходить для використання на межах більшості елементів ландшафту, і з кожним роком самостійно розростається.

Хости відмінно підходять для заповнення областей, в яких чогось не вистачає, або перед невеликими повільно зростаючими кущами, яким потрібен додатковий шар спереду, щоб вони були більш привабливими для очей.

Хости не вимагають особливого догляду протягом усього літа, їм достатньо лише невеликого поливу.

 

  1. Садіть повільно зростаючими кущі та рослини.

Є багато кущів і чагарників, які ви знайдете в Інтернеті або в місцевих садових центрах, і які не вимагають догляду протягом літа.

Самшит - це повільно зростаючий кущ, який ідеально підходить для озеленення, що не потребує особливого догляду.

Мої улюблені повільно зростаючі рослини - блакитна спірея і кущі самшиту.

 

  1. Влаштуйте контейнерні сади.

Готові контейнерні сади можна придбати в більшості магазинів і садівничих центрах.

Придбати контейнерні сади трохи дорожче, ніж купити окремі рослини, але вони не вимагають уваги, крім періодичного поливу протягом літа.

Або ви можете зробити контейнерний сад своїми руками.

Просто купіть кілька контейнерів різного розміру, грунт і рослини на ваш вибір. Додайте їх в саду так, щоб вони отримували достатньо сонця. Це фантастична ідея, щоб додати трохи привабливості фасаду будинку.

Не забувайте поливати ці садові контейнери кілька разів на тиждень в найспекотніші дні, і це все, що вам потрібно робити.

 

  1. Використовуйте садові добрива з повільним вивільненням.

Залежно від того, що ви вирішите посадити в своєму ландшафтному саду, що не вимагає особливого догляду, спробуйте помістити ідеальне добриво для садових рослин з повільним вивільненням для кожної рослини в землю або в кожен контейнер.

Добриво для рослин з повільним вивільненням буде забезпечувати рослини, кущі або дерева необхідними поживними речовинами протягом усього літа, і ніякого іншого догляду, крім поливу, не буде потрібно.

 

  1. Додайте камінь або блоки для ландшафтних меж.

Ландшафтний дизайн можна легко доповнити, використовуючи камені незвичайної форми або блоки.

 

  1. Зробіть невеликі кам'яні сади

Прекрасний приклад озеленення, що не потребує особливого догляду, - сад каменів.

Ця концепція озеленення існує вже сотні років і не вимагає догляду протягом усього літа.

Просто помістіть великофракційний сухий пісок або дуже дрібну гальку або їх суміш поверх секції, відведеної для альпінарію.

Розкладіть візуально цікаві камені різних розмірів поверх сухого піску і, якщо хочете, використайте граблі для створення малюнків. Це все, що вам потрібно зробити.

 

  1. Виключіть використання садової тканини і пластику.

Ми з чоловіком зробили цю помилку в перший і другий роки володіння нашим першим садом.

Ми купили цю класичну садову тканину професійного рівня (чорний матеріал, який продається в рулонах) і розмістили її по всьому саду, щоб зменшити кількість бур'янів, які нам доведеться виривати протягом літа.

Було нелегко правильно розмістити її, виміряти і поставити так, щоб в матеріалі не з'являлися зазори.

На жаль для нас, ми виявили, що через рік бур'яни потраплять під матеріал або виростають з під покриття, а коріння сильніших рослин пробивають тканину.

Товстий шар мульчі перевершує тонкий шар ландшафтної тканини або пластику - тканина не захищає від сильних бур'янів і просто руйнується. При необхідності мульчу можна легко замінити.

Коли матеріал закріплений, набагато важче видалити бур'яни, які в кінцевому підсумку все одно почнуть пробиватися.

А через три-чотири роки тканина починає повністю руйнуватися.

Я пропоную покласти 7 см мульчі на садові ділянки, якщо хочете уникнути прополки круглий рік. Потім кожні два-три роки видаляйте мульчу і замінюйте її свіжим шаром. Вам все одно доведеться час від часу вискубувати бур'яни, але з тканиною безумовно не варто мати справу.

Невеликі камені також добре працюють замість мульчі.

 

  1. Встановіть системи водного зрошення.

Раніше мені здавалося, що системи водяного зрошення дуже вартісні і вимагають купу часу на установку. Мій дід, досвідчений садівник, показав мені, що насправді це не так. Він взяв невелику трубу з ПВХ, яку можна купити в Інтернеті або в будь-якому спеціалізованому центрі для дому і саду, і пробив маленькі отвори по всій довжині труби. Потім він підключив її до звичайного садового шлангу з декількома насадками і з'єднувачами. Знадобилося небагато часу, щоб з'ясувати правильне місце розміщення трубопроводу. Однак було дивно бачити, наскільки дешево було зробити нашу власну систему водного зрошення. І це дійсно скорочує час, який ви витрачаєте на полив всього саду.

Просто ввімкніть вуличний кран - або ще краще встановіть таймер на кран, щоб повністю автоматизувати вашу систему поливу - і вам нема про що турбуватися!

 

  1. Посадіть сади польових квітів

Якщо у вас є ділянка вашого двору, обрамлена ландшафтним камінням, то буде розумно посадити сад польових квітів. Це не додасть ніяких додаткових садових робіт протягом усього року.

Насіння польових квітів можна купити. Просто посипте їх на землею і гарненько просочіть водою один або два рази. Після того, як сходи вкоренилися, можна не турбуватися про полив.

Отримані квіти будуть являти собою чудові живі букети, повні фарб все літо і осінь.

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...