Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Усе, що вам потрібно знати про догляд за квітами у відкритому грунті

Усе, що вам потрібно знати про догляд за квітами у відкритому грунті

Попереду тепла погода та сонячні дні, тому час звернути увагу на природу. Незалежно від того, чи любите ви кімнатні рослини, які бажають розширити свій кругозір, чи у вас є тьмяний простір, який ви хотіли б прикрасити, посадити квіти на відкритому повітрі – це простий і корисний проєкт.

Шукаєте натхнення? Почніть із нашого посібника про те, як створити затишний оазис на відкритому повітрі , з порадами щодо очищення та перепланування вашого простору, щоб зробити його функціональним і красивим. Звичайно, жоден відкритий простір не був би повним без рослин, тому додайте завершальні штрихи за допомогою нашого путівника щодо ідеальних вуличних квітів для будь-якого простору .

Посадка вуличних квітів і догляд за ними може здатися страшним, але цей посібник ділиться всією інформацією, яка вам потрібна, щоб розпочати подорож садівництвом на відкритому повітрі.

Початок роботи з вуличними квітами

Рослини

Якщо ви новачок у садівництві на відкритому повітрі, готуйтеся до цілого нового світу рослин у вашому розпорядженні! Ми рекомендуємо починати з однорічних рослин, які легко доступні навесні. Вони, як правило, цвітуть без зупинок і завершують свій життєвий цикл протягом одного вегетаційного періоду.

Вирощування квітучих однорічних рослин є корисним завдяки їх швидкому росту в поєднанні з барвистими квітами та листям, які вони демонструють протягом сезону. Це недорогий спосіб спробувати свої сили у садівництві на відкритому повітрі. Є десятки рослин, з яких можна вибрати, але ми вважаємо, що класичні рослини, такі як петунії, імпатієнс і герань, залишатимуться популярними завдяки їх невибагливому догляду та високій винагороді.

Якщо ви шукаєте місце для початку, завітайте до нашого вуличного квіткового магазину .

Інструменти

Тільки починаєте? Ось кілька основних засобів, які ми рекомендуємо для догляду за вашими квітучими красунями протягом усього сезону:

Посадка

Вуличні квіти можна висаджувати в землю, на підняті клумби або в декоративні кашпо та підвісні горщики. Висаджуючи в декоративне кашпо або підвісний горщик, пам’ятайте про кілька речей:

Експертні поради щодо догляду за вуличними квітами

Освітлення

Рослини, які квітуть на відкритому повітрі, поділяються на три категорії сонячних променів, і важливо підбирати рослини, які ви вибираєте, до місця їх посадки. Найпростіший спосіб зробити це — спостерігати, скільки сонця отримує певна точка протягом дня. Просто перевіряйте місце, яке ви плануєте, кожні годину-дві протягом дня, щоб оцінити кількість прямих сонячних променів.

Цікаво, чи ваші рослини отримують належну кількість сонячного світла?

Поливання

Загальне правило для більшості квітучих однорічних рослин у контейнерах – поливати, коли 50% об’єму ґрунту висохне. Важливо поливати ґрунт (а не рослини), поки вода не почне витікати з дренажного отвору.

Полив вуличних рослин потребує трохи більше уваги завдяки широкому діапазону умов, включаючи коливання температури, світла, вітру, дощу тощо. Тримайте напоготові повну лійку , і через кілька тижнів частих перевірок ви швидко дізнаєтеся, як часто потрібно поливати ваші рослини.

Температура

Краса відкритих квітів полягає в тому, що вони витримують широкий діапазон температур і часто мають тривалий період цвітіння з весни до осені. З огляду на це, слід пам’ятати про кілька вказівок:

Підживлення

Ми любимо квітучі рослини за їх здатність привносити колір у простір протягом місяців. Для того, щоб цвісти безперервно, квітучі рослини потребують багато живлення, тому обов’язково внесіть регулярні добрива у свій розпорядок догляду. Щоб сприяти максимальному цвітінню та росту, удобрюйте квітучі рослини один раз на два тижні водорозчинним добривом «Чистий лист» для квітучих рослин.

Обрізка

Хоча це не завжди необхідно, обрізання ваших квітучих рослин може допомогти їм виробляти більше цвітіння та надати їм загальний кращий вигляд. Сміливо формуйте свої рослини, обрізаючи стебла приблизно на одну третину. Як прямостоячі, так і кущі рослини можуть отримати користь від невеликого прибирання.

Коли старе цвітіння зменшиться, видаліть його з рослини, обережно відірвавши пальцями або зрізавши основу квітки ножицями . Це запобіжить розвитку цвілі та може сприяти розвитку нових квітів, оскільки рослина не витрачає енергію на виробництво насіння.

Деякі рослини вирощують заради листя, наприклад колеус або каладіум. Якщо ви вирощуєте рослину заради краси її листя, ми рекомендуємо видаляти всі квіткові бруньки, що розвиваються. Дозволити їм залишитися може забрати енергію для здорового росту листя.

Coleus Heartbreaker Detail

Прощання з вашими квітучими рослинами

Коли справа доходить до посадки квітучих однорічних рослин для безперервного літнього забарвлення, майте на увазі, що ці рослини природним чином загинуть наприкінці сезону, коли вони завершать свій річний життєвий цикл. Зазвичай це відбувається, коли восени настає сильний мороз. Ми рекомендуємо скоротити або викопати рослини, які можна компостувати, перш ніж націлитися на планування свіжого кольору на наступний рік.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...