Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Три способи дресирування плодового дерева

Три способи дресирування плодового дерева

Висаджуючи привчені дерева таких форм, як шпальти, кордони та віяла, ви можете розмістити яблука, груші та багато іншого в найменших садах. Вирощені фруктові дерева, які ростуть біля стіни чи паркану, або як перегородка чи екран, є привабливою рисою. Незважаючи на те, що вони листяні, вони добре виглядають цілий рік, пропонуючи цвітіння навесні, смачні фрукти та привабливе листя з літа до осені та ефектні форми протягом зими.

 
 

Навчені дерева можуть дати вам напрочуд великий урожай на невеликому просторі, а оскільки плоди мають бути легкодосяжними, ви можете зібрати їх до того, як вони впадуть. Ви можете придбати готові дерева, переважно в спеціалізованих фруктових розплідниках, або висадити їх самостійно з нуля.

 

Одинарний кордон

 

Це один стебло з рівномірно розташованими вздовж короткими плодовими шпорцями. Обрізайте влітку, обрізаючи бічні пагони довжиною понад 23 см до трьох листків, звідки починається ріст поточного сезону. Коли він досягне верхнього дроту, обріжте провідний пагін до з’єднання листя на потрібній висоті. Таким чином можна вирощувати багато фруктів, у тому числі яблука, вишні, сливи та орешки.

 

Трельяж

Ця приваблива, симетрична форма має центральний тулуб і ще дві пари «рук», навчених горизонтально з кожного боку. Зазвичай його вирощують рівно біля стіни. Обрізати руки як кордони. Груші та яблука можна натренувати на шпальє. 

 

Вболівальники

 

Декоративна і врожайна форма для стіни з прямими гілками, що розходяться віялом від двох до чотирьох основних гілок, що походять від дуже короткого стовбура. Видаліть пагони, що ростуть назовні. У міру дозрівання видаляйте старі плідний бічні пагони та привчайте нові. Використовується для вишень, слив, персиків, абрикосів, нектаринів і фігових дерев.

 

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...