Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Трендові кімнатні рослини 2022 року

Трендові кімнатні рослини 2022 року

На нашу скромну думку, немає кращого способу розпочати новий рік, ніж гарна нова кімнатна рослина… або три.

Ось наші наймодніші кімнатні рослини на початку 2022 року.

Папороть кенгуру

Спокійна, як рідний континент

У 2022 році папороті-кенгуру заповнюють серця й домівки кожного завдяки дивовижному зеленому листю та легкому характеру.

Хоча цей кумедний маленький епіфіт любить вологе середовище, він переживе випадковий пропущений полив. І хоча він віддає перевагу яскравому непрямому сонячному світлу, він також може адаптуватися до умов слабкого освітлення.

Китайська віялова долоня

Порив краси в будь-який дім

Китайська віялова пальма є тропічною та міцною з ефектними листами, які стильно та декоративно розходяться віялом — звідси й назва. 

За китайськими віяловими пальмами відносно легко доглядати, що робить їх придатними для всіх. Вони віддають перевагу яскравому, непрямому світлу, якщо це можливо, але вони досить гнучкі та насолоджуються більшістю кімнат з природним освітленням. Що стосується води, зачекайте, поки ґрунт майже повністю висохне, перш ніж щедро полити її.

Фікус Даніель

Вона готова до крупного плану

Високий, ставний і красивий фікус Даніель — це дуже легка рослина, яка процвітає в більшості середовищ і вимагає дуже мало уваги, крім випадкового поливу.

Вам сподобається убрання вашого фікуса Danielle з восковим зеленим листям і вертикальним плетеним стовбуром.

Вечеря Bloomscape у тропіках

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...