Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Трави для вирощування восени і взимку

Трави для вирощування восени і взимку

 

 

Осінь - одна з кращих пір року для вирощування трав. Якщо вам подобаються свіжі смачні трави на кухні, подумайте про те, щоб вирощувати їх восени. Особливо це актуально для регіонів з м'якою зимою.

Якщо ви хочете вирощувати трави, які віддають перевагу прохолодній погоді, краще за все тримайте  їх біля кухонних дверей. Вони отримають відповідні погодні умови, і вам буде дуже зручно їх збирати. Якщо ви вирощуєте їх поруч з кухнею, буде дуже легко зібрати рівно стільки, скільки вам потрібно для їжі. Це відмінний спосіб додати восени до їжі трохи смачних трав.

 

Вирощування трав взимку

Насправді є деякі трави, які добре ростуть в м'яку зиму. Хоча і не рекомендується вирощувати їх при сильних заморозках або сильних морозах, вони відмінно підійдуть в помірно холодну погоду. Якщо ви живете в регіонах з м'якою зимою, подумайте про вирощування цих трав для своєї кухні.

Ідеально: їм не потрібно багато місця, тому ви можете вирощувати їх практично де завгодно. Для полегшення доступу найкраще вирощувати всі ці осінні трави біля кухонних дверей. Ви навіть можете вирощувати їх всі в одному контейнері. Все, що вам потрібно зробити, коли вони будуть готові, - це взяти дрібку, коли вам знадобляться смачні трави на кухні.

Також корисно восени посадити красиву кінзу і петрушку на вже наявні клумби. Ви також можете посадити їх в контейнери, щоб вони могли служити зеленими компаньйонами для братків і інших ваших зимових квітів.

 

Холодолюбиві трави

Ось деякі з трав, які можна вирощувати осінню і м'якою зимою:

 

Петрушка (плоска італійська або кучерява)

Шавлія

Розмарин

Чебрець

Кінза

Лаванда

М'ята

Часник

Вони виростуть всього за кілька тижнів, так що ви зможете зібрати їх для їжі. Це відмінний спосіб додати родзинку вашій кухні восени. Не кажучи вже про те, що ці вирощені вашими руками трави свіжі, корисні і повністю органічні, адже ви вирощуєте їх прямо в вашому маленькому саду.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...