Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Трави для вирощування восени і взимку

Трави для вирощування восени і взимку

 

 

Осінь - одна з кращих пір року для вирощування трав. Якщо вам подобаються свіжі смачні трави на кухні, подумайте про те, щоб вирощувати їх восени. Особливо це актуально для регіонів з м'якою зимою.

Якщо ви хочете вирощувати трави, які віддають перевагу прохолодній погоді, краще за все тримайте  їх біля кухонних дверей. Вони отримають відповідні погодні умови, і вам буде дуже зручно їх збирати. Якщо ви вирощуєте їх поруч з кухнею, буде дуже легко зібрати рівно стільки, скільки вам потрібно для їжі. Це відмінний спосіб додати восени до їжі трохи смачних трав.

 

Вирощування трав взимку

Насправді є деякі трави, які добре ростуть в м'яку зиму. Хоча і не рекомендується вирощувати їх при сильних заморозках або сильних морозах, вони відмінно підійдуть в помірно холодну погоду. Якщо ви живете в регіонах з м'якою зимою, подумайте про вирощування цих трав для своєї кухні.

Ідеально: їм не потрібно багато місця, тому ви можете вирощувати їх практично де завгодно. Для полегшення доступу найкраще вирощувати всі ці осінні трави біля кухонних дверей. Ви навіть можете вирощувати їх всі в одному контейнері. Все, що вам потрібно зробити, коли вони будуть готові, - це взяти дрібку, коли вам знадобляться смачні трави на кухні.

Також корисно восени посадити красиву кінзу і петрушку на вже наявні клумби. Ви також можете посадити їх в контейнери, щоб вони могли служити зеленими компаньйонами для братків і інших ваших зимових квітів.

 

Холодолюбиві трави

Ось деякі з трав, які можна вирощувати осінню і м'якою зимою:

 

Петрушка (плоска італійська або кучерява)

Шавлія

Розмарин

Чебрець

Кінза

Лаванда

М'ята

Часник

Вони виростуть всього за кілька тижнів, так що ви зможете зібрати їх для їжі. Це відмінний спосіб додати родзинку вашій кухні восени. Не кажучи вже про те, що ці вирощені вашими руками трави свіжі, корисні і повністю органічні, адже ви вирощуєте їх прямо в вашому маленькому саду.

Останні публікації

Субстрат для орхідей
19.01.2022

Субстрат для орхідей

У природі вони ростуть у спекотних та вологих тропічних лісах. Здебільшого не в землі, а високо на деревах. Тому для вирощування в домашніх умовах орхідеям потрібний специфічний ґрунт.

Детальніше...
Пересадка орхідей
19.01.2022

Пересадка орхідей

Пересадка орхідей хвилює багатьох, і це зовсім не складне завдання. Достатньо кількох хитрощів, щоб ідеально впоратися з цією елегантною рослиною.

Детальніше...
Обрізка орхідей
18.01.2022

Обрізка орхідей

Обрізати чи не обрізати? - ось у чому питання! Щоб відповісти на них, потрібно точно знати вид орхідеї. Деякі сорти цієї рослини вимагають обрізки, інші ні.

Детальніше...