Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Як виростити традесканцію зебрину

Як виростити традесканцію зебрину

Tradescantia zebrina, або срібляста рослина, є кімнатною рослиною з незвичайним строкатим листям зеленого, фіолетового та сріблястого кольорів. Він має звичку тягтися, тому чудово виглядає у підвісному кашпо або на полиці.

 

Як виростити традесканцію зебрину

Традесканція зебріна дуже проста у вирощуванні та стійка до зневаги. Родом з Мексики, він процвітає при теплих температурах і яскравому світлі. Він може впоратися з деякими прямими сонячними променями, але загалом краще при непрямому, але яскравому світлі. Поливайте вільно з весни до літа, але дайте верхній частині компосту висохнути перед повторним поливом. Немає необхідності обприскувати рослину сріблястим дюймом.

 

Щоб доглядати за рослиною сріблястого дюйма, видаліть будь-яке просте зелене листя, яке росте сильніше, ніж строкате (і може бути ознакою того, що рослина не отримує достатньо світла). Рослина сріблястого дюйма має тенденцію ставати веретеноподібною з віком, але її дуже легко розмножити живцями. Дійсно, ви можете виявити, що цілі стебла опадають з рослини. Це абсолютно нормально, і рослина розмножується природним шляхом.

 

Щоб взяти живець з рослини сріблястого дюйма, зріжте стебло довжиною 10 см трохи нижче вузла (з’єднання листя). При бажанні можна взяти живці з опалого стебла. Потім просто опустіть живці у воду, поки вони не вкоріняться, і помістіть їх у свіжий компост для домашніх рослин без торфу.

 

Майте на увазі, що хоча рослина срібний дюйм нетоксична, її сік може подразнювати шкіру. Тому надягайте рукавички, якщо ви чутливі до подразнень шкіри.

Поради щодо купівлі традесканції зебріної

  • Перед покупкою переконайтеся, що у вас є правильні умови для вирощування рослини
  • Завжди перевіряйте рослини на ознаки шкідників і хвороб

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...