Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Топ-3 кімнатних рослин, які варто купувати взимку

Топ-3 кімнатних рослин, які варто купувати взимку

Погода на вулиці може бути жахливою, але вогонь — і кімнатні рослини — справді чудові.

 

Потос

Варіант для початківців

Одним з наших улюблених кімнатних рослин для початківців є квітка. Незважаючи на ніжне, глянцеве листя, потос насправді надзвичайно міцний і терплячий. Він витримує прохолодні температури підвіконня і не проти сухого повітря. 

Помістіть свій потос у підвісний горщик або поставте його на книжкову полицю та спостерігайте, як його елегантні ліани спадають каскадом.

Драцена

Морозостійкий і повітроочисний

Незважаючи на те, що драцена має коріння в досить жаркому африканському та азіатському середовищах, вона напрочуд стійка до низьких температур, слабкого освітлення та сухого повітря — трьох основних перешкод, які кімнатним рослинам часто доводиться долати, щоб процвітати взимку Північної Америки. 

І хоча потрібно багато рослин, щоб зробити вимірну різницю, варто зазначити, що НАСА спеціально включило драцену маргінату ( Dracaena reflexa var. angustifolia ) як одну з найкращих рослин для очищення повітря у світі.

Сукуленти

Маленький, але міцний… і напрочуд зручний для зими

Сукуленти відомі тим, що не потребують догляду в приміщенні. Фактично, вони витратили століття, адаптуючись до сухого клімату та посухи. Іншими словами, сухе повітря у вашому зимовому будинку не завадить цим рослинам.

Хоча сукуленти стійкі до перепадів температур і низької вологості, вони можуть бути вимогливими до освітлення. Ваші сукуленти будуть найщасливішими, якщо вони отримають чотири або більше годин прямого сонячного світла щодня, тому хоча вікно, що виходить на південь, найкраще, вікно, що виходить на схід або захід, також може підійти.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...