Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Топ-10 найбільших квітів у світі

Топ-10 найбільших квітів у світі

Що більше, то краще, особливо коли йдеться про красиві квіти. Тут більше пелюсток, повніше забарвлення та більше краси. І ця думка підводить нас до питання, яка найбільша квітка у світі? Завдяки збільшеним променевим і дисковим квіткам у меншому просторі є більше, чим можна насолоджуватися. Коли купуєш квіти, ви можете отримати найбільше цвітіння, яке доступне у світі. Однак не всі найбільші квіти є декоративними. Оскільки їх не можна використовувати в декоративних цілях, ви можете задуматися, які з них урізали б список 10 найбільших квітів у світі. Коли хтось запитує вас, яка найбільша квітка у світі, ви не маєте відповіді, чи не так? Що ж, дозвольте нам допомогти вам. Ми любитель цвітіння, і ми продовжуємо шукати велику квітку у світі. Отже, ось список 10 найбільших квітів у світі. Перевір!

 

Лотос

Лотос - одна з найбільших квітів у світі. Лотоси чудові. І їхнє цвітіння гідне прикраси. Вони мають декоративну цінність, і ви можете зустріти багато видів цієї квітки, яка ідеально підходить для центральних елементів, але не для букетів. «Карликовий лотос», різновид лотоса, може вирощувати квіти до 1 фута завширшки, і це величезно! Квіти лотоса люблять у всьому світі за їх чудову красу.

Лотос

 

Магнолія

Магнолії можуть мати екзотичне походження, але насправді їх досить легко вирощувати, і вони добре підходять для західного клімату. Єдиною справжньою проблемою є час їхнього цвітіння, а це означає, що квіти можуть бути легко пошкоджені різким пізнім морозом.

Магнолії можна розмістити в садах будь-якого розміру. Вони можуть бути маленькими та витонченими, висотою близько 3 м, або досягати дивовижних розмірів до 20 м.

Магнолія

 

Гібіскус

Гібіскус — прекрасна квітка, яка має кілька кольорів і в деяких регіонах також відома як троянда-мальва. Окрім краси, у деяких країнах його також використовують для приготування напоїв, таких як чай і соки. У Мексиці сушений гібіскус їдять і вважають делікатесом.

Гібіскус поділяють на дві категорії. Один — тропічний квітучий, а інший — витривалий гібіскус. Витривалі гібіскуси не потребують особливого догляду взимку, і щороку вони відмирають на землі. Швидкість росту гібіскуса Харді дуже висока, і йому потрібно зовсім небагато часу, щоб піднятися, коли він зруйнується. Тропічні гібіскуси чутливі й погано переносять морозні ночі. Їх потрібно заносити в будинок під час низьких температур на ніч.

Гібіскус

 

Деревоподібна півонія

Деревоподібна півонія, безсумнівно, наймиліша назва найбільшої квітки у світі. Деревоподібні півонії чудові і величезні. Ці півонії величезного розміру і чудові на вигляд. Можливо, саме тому деревовидні півонії використовують для складання центральних елементів, букетів та інших декоративних цілей. Велике та рясне цвітіння деревовидної півонії, яке може виростати до 3 метрів, дуже цінується.

Деревоподібна півонія

 

Соняшник

Соняшники представлені в різноманітних драматичних кольорах індійського літа та осені. Однорічний соняшник (Helianthus annuus) — це квітка, яку більшість людей уявляють, коли думають про соняшник. Вони варіюються від яскравого, сонячно-жовтого до темно-червоного, шоколадно-коричневого, і всі кольори між ними, включаючи строкаті різновиди. Соняшники мають довгі міцні стебла і довго зберігаються.

Соняшник

 

Puya raimondii

Говорячи про найбільші в світі квіти, ви просто не можете забути Puya Raimondii. Деякі сорти квітів Puya raimondii мають кілька головок. Зазвичай це великі квіти. Це 15 м, більше польові квіти, які не можна використовувати ні в декоративних цілях, ні у квітникарні.

Puya raimondii

 

Нептунова трава

Posidonia oceanica або Нептунова трава - дуже нетрадиційна квітка, яка має величезні розміри. Його ще називають середземноморським солітером. Ця флора належати до видів морської трави. Це, безперечно, один із тих, хто увійде до списку 10 найбільших квітів у світі.

Нептунова трава

 

Таліпотова пальма

Якщо ви були шанувальником листя, яке було змінено на квіти. Як і бугенвілії, пальми Таліпот мають розвинені пігменти. І, зрозуміло, вони величезні за розміром. І для вашого знання, пальма Таліпот також є великою квіткою у світі. Насправді квіти крихітні, але коли вони ростуть і розпускаються в групі, вони виглядають як одна велика квітка.

Таліпотова пальма

 

Титан арум

Найбільше нерозгалужене суцвіття у світі, Titan arum - це вражаюча квітка, яка зовсім не схожа на інші квіти, які ви зустрінете. Вони, звісно, не декоративні, і їх не знайти де завгодно. Чи знаєте ви, що ця найбільша квітка на землі може досягати у висоту 3 метри?

Титан арум

 

Раффлезія Арнольдія

Раффлезія Арнольдія - найбільша квітка у світі. Діаметр понад 1 метра. Це рослина-паразит, яка харчується комахами та іншими істотами. Вони справді видають неприємний запах. Ви попросите фахівця з квітів назвати найбільшу квітку в світі, і ви почуєте назву «Раффлезія Арнольді» з благоговінням. Цей паразитичний і найбільший квітка також відомий як трупна квітка.

Раффлезія Арнольдія

 

Отже, ось список найбільших квітів у світі. Коли мова заходить про квіти, великі завжди краще. Більші квіти мають більше пелюсток, повніше забарвлення та більшу красу. Саме завдяки більшим квітам можна створити чудові квіткові композиції. Тому, побачивши це, скажіть це квітами. Більші букети та композиції – ідеальний спосіб сказати комусь, що ви відчуваєте.

Тут ви дізналися про рекордні у світі квіти, які досягли максимального розміру та краси. Тепер, коли хтось запитує вас, яка найбільша квітка у світі? 

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...