Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Субстрат для орхідей

Субстрат для орхідей

Ідеальний субстрат для орхідей повинен бути легким, добре дренованим. Зупинити воду неможливо, тому що вона згубна для коріння цієї екзотичної рослини. На ринку представлено багато готових сумішей. Вони спеціально підготовлені до цього виду. Вони найчастіше містять кору та кокосове волокно. Посадка орхідей у традиційний ґрунт для балконних рослин призведе до їхньої швидкої загибелі.

Щоб повністю задовольнити потреби орхідей, субстрат для них повинен складатися з наступних інгредієнтів:

 

Керамзит

Це обпалена глина, стійка до вологи, грибків та цвілі. Він підходить для дренажу та змішування із субстратом, оскільки утримує вологу. Завдяки своїй вазі, посипаний на дно горщика, стабілізує його і водночас захистить від перекидання. Купуючи новий керамзит, його слід двічі промити і прокип'ятити, щоб убити будь-які бактерії та віруси. Потім заливаємо холодною водою, бажано м'якою. Ви ніколи не повинні використовувати гарячу рослину для посадки. При повторному використанні того ж керамзиту, також після його промивання, прокип'ятіть його або поставте в розігріту до 200 градусів духовку на півгодини для знезараження.

 

Кокос

Кокос у вигляді стружки, стружки чи кори забезпечує дуже хорошу аерацію субстрату та затримує деяку кількість води. При покупці нового його слід промити, щоб видалити бруд та можливі сольові сполуки.

 

Мох сфагнум

Мох сфагнум - це природний мох сфагнум, який любить вологе середовище. Ідеально підходить як субстрат для орхідей.

 

Верхній торф

Верховий торф розпушує та аерує субстрат, затримує воду. Він має кислий рН 2-4.

Спеціалізований субстрат на основі стружки та кокосової кори, моху, верхового торфу, дрібного керамзиту та піщинок. Усі компоненти цього субстрату адаптовані до особливих вимог орхідей та забезпечують оптимальні водні та повітряні умови ґрунту, необхідні для гарного розвитку цих рослин. Це середовище призначене для посадки та пересадки всіх видів орхідей та інших епіфітів.

Проте вибору самого субстрату замало. Кожна квартира має різну специфіку повітря та світла, а також різну вологість та температуру. Залежно від цих факторів субстрат буде висихати швидше або довше. Тому слід уважно спостерігати за рослинами та залежно від потреб зволожувати та поливати їх. Однак будьмо обережні, щоб не переповнити їх. Горщик краще вимочувати на водяній бані протягом 15-20 хвилин раз на кілька днів. Потім потрібно ретельно осушити і висушити горщик, а мокре листя протерти сухою ганчіркою. Всі орхідеї поливають вранці, щоб не зашкодили вечірні коливання температури.

Останні публікації

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників
17.01.2023

Відлякуйте мурах природним шляхом: так ви позбудетеся шкідників

Колонії мурах можуть вирости дуже великими. Тому мурахам потрібно багато їжі, щоб прогодувати всіх членів. Деякі мурахи подорожують на великі відстані, щоб знайти нові джерела їжі. Іноді вони заходять у квартиру або на балкон — майже жодна перешкода не здається занадто великою для маленьких комах.

Детальніше...
Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів
16.01.2023

Обрізка: строки і порядок обрізки дерев і кущів

Дерева та кущі створюють тінь, додають структуру саду чи ландшафту, перетворюють CO 2 на кисень і є цінним середовищем існування для тварин. Час від часу слід обрізати дерева і підстригати кущі. Обрізка може служити для догляду та збільшення врожайності, але також матиме естетичні, просторові чи безпечні міркування.

Детальніше...
Рослини для різних типів ґрунтів
15.01.2023

Рослини для різних типів ґрунтів

Здається, ваші улюблені рослини не ростуть у вашому саду? Перевірте свій ґрунт – його структура, кислотність і родючість мають великий вплив на те, що ростиме чи ні.

Детальніше...