Створення трав'яного саду вдома
Це не тільки відносно легко створити та підтримувати трав’яний сад у приміщенні, але це ще й задовольняючий спосіб тренувати ваш зелений палець.
Ось кілька порад, як привернути увагу назовні та створити трав’яний сад прямо у себе вдома!
1. Яскраве світло
Сад трав на кухні, куди можна простягнути руку та зрізати свіжу зелень, коли ви готуєте, — це мрія кожного початківця кухаря, але якщо на вашій кухні недостатньо світла, знайдіть інше місце. Трав'яний сад так само добре працює в будь-якій кімнаті вашого дому, якщо є яскраве світло.
Трави потребують якомога більше природного сонячного світла! Принаймні 4-5 повних годин сонця на день, щоб бути в безпеці. Як правило, ідеально підходять вікна з південною або південно-західною експозицією, але підійдуть і ті, що виходять на схід або захід. А якщо ви живете в міському середовищі, подбайте про те, щоб прямо за вашим вікном нічого не блокувало світло.
Якщо ваше приміщення має середнє або слабке освітлення, ви все одно можете вирощувати трави вдома з певною допомогою. Ви захочете придбати лампи для вирощування та розташувати їх над травами щонайменше на 6 годин на день. І не забувайте регулярно чергувати контейнери з травами для рівномірного освітлення та росту.
2. Стабільні темпи
Як більшість кімнатних рослин і більшість людей, кімнатні трави люблять 20 градусів за Цельсієм і сонячно. Пам’ятайте про це, особливо якщо ваші трави стоять прямо біля вікна, де з настанням ночі вони можуть отримати протяг. Також не дозволяйте травам торкатися холодного скла. Вони почнуть підрум’янюватися.
Крім того, тримайте трави трохи далі від кондиціонерів або опалювальних приладів, які можуть спричинити сухість повітря.
3. Тепла вода
Ваш домашній трав’яний сад оцінить щотижневий душ теплою водою або водою кімнатної температури. Якщо ваш садовий контейнер досить малий, щоб його можна було переміщати, поставте його в кухонну раковину, обережно полийте трави теплою водою і дайте їм висохнути, насолоджуючись додатковою вологістю, яку забезпечує напівзакрита раковина.
4. Легкі трави
Налаштуйтеся на успіх, збираючи трави, які можуть рости вдома. Базилік є популярним варіантом, але спробуйте свої сили й з цибулею, кінзою, кропом, м’ятою, чебрецем і петрушкою! Пакети з насінням, безумовно, є найекономніший способом, але маленькі рослини, готові до пересадки в контейнер, будуть готові до збору врожаю раніше. Після того, як їх посадять і помістять у місце з яскравим освітленням, вони не будуть надто вимогливими. Найважливіше, про що слід пам’ятати, — це обрізати або зрізати трави приблизно раз на тиждень. Після зрізання обов'язково підживіть зелень, це запорука отримання щедрого врожаю. Це спонукатиме їх рости більш вправними та компактними.
А тепер насолоджуйтеся власноруч вирощеними травами від підвіконня до столу!
Останні публікації
Як виростити малину
Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?
Детальніше...Як виростити фруктові дерева
Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.
Детальніше...Як виростити нарциси
Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.
Детальніше...