Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

 

Посадка-компаньйон може бути елементом дизайну, а також практичним засобом боротьби зі шкідниками та хворобами. Це передбачає вирощування сильно пахучих рослин поруч із їстівними, щоб відлякувати шкідників або відманювати їх від посівів.

 

Підсадка

Простий спосіб поєднати їстівні та декоративні рослини – підсадити. У більшому масштабі це ідеально підходить для фруктових дерев, під якими можна посадити багато рослин, зокрема весняні цибулинні, лаванду чи місцеві польові квіти. У меншому масштабі спробуйте заповнити прогалини в контейнерах травами, салатом або мізуною.

 

Горщики та контейнери

Їстівні та декоративні культури можуть дуже добре поєднуватися в горщиках. Для середземноморського відчуття вирощуйте чебрець, розмарин і шавлія з лавандою, сантоліною та шавлією. Однорічні рослини теж добре підходять – горщик на зображенні посаджений ірландським поетом (Emilia javanica), барвистим мангольдом і вогненним перцем чилі.

 

Віконні коробки

Віконні ящики — хороший вибір, якщо у вас не вистачає місця або немає саду. Їстівні продукти для вирощування включають помідори , салат, трави та полуницю. Настурцію можна використовувати як рослину-компаньйона, яка відвертати шкідників і залучає корисних мокриць, личинки яких полюють на попелиць.

 

Кордони та овочеві ділянки

У садових бордюрах не бійтеся висаджувати фрукти та овочі жоржин – окрім свіжого врожаю, вони можуть стати барвистими, архітектурними та елегантними доповненнями. На городній ділянці або присадибній ділянці спробуйте обсадити міксом польових квітів. Це підвищить цінність для дикої природи та є хорошим шансом для вирощування рослин-супутників, таких як фенхель, календула та огірочник.

 

Підняті грядки

Вирощування суміші їстівних і декоративних рослин на піднятих грядках може перетворити їх з упорядкованих блоків на красиві, продуктивні ділянки. Для швидкого забарвлення чудово підійдуть грядки, розміщені серед посівів, і вони повинні процвітати на родючому ґрунті, який подобається багатьом овочам.

Вирощуйте разом рослини, які люблять однакові умови

Поєднуючи свої рослини в пару, переконайтеся, що вони мають однакові умови росту. Наприклад, такі середземноморські рослини, як лаванда та чебрець, люблять спекотне сонячне місце на добре дренованому ґрунті. У той час як базилік, який любить теплі тропічні умови, краще висаджувати в більш багатий, вологий ґрунт разом із такими рослинами, як запашний горошок і шніт-цибуля.

 

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...