Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Сім кроків до фантастичного осіннього саду

Сім кроків до фантастичного осіннього саду

Осінь: це перехідна пора. Погода прохолоджується, листя змінює колір, а повітря стає чистим і прохолодним. Хоча ви, можливо, думаєте, що настав час зібрати садовий інвентар до весни, немає жодних причин зупиняти вирощування! З цією сезонною зміною приходить ідеальна погода для посадки нових рослин, вигідні пропозиції в садових магазинах і зменшення шкідників. Справді, цей особливий сезон пропонує багато можливостей для збереження, посадки та підготовки. Скористайтеся цими сімома порадами та поверніться в сад! 

 

     1. Не забувайте про овочі

Нехай прохолодна погода не вводить вас в оману, ще є час для зростання. Брокколі, морква, салат і листова капуста... осінь – сезон, коли потрібно садити ці улюблені овочі. 

 

2. Успіх з коротким терміном дозрівання

Збільште свій урожай протягом усієї осені за допомогою послідовної посадки. Зберіть один урожай, а потім пересадіть інший із коротшим терміном дозрівання, посадіть супутні культури, розподіліть посів у шаховому порядку, щоб урожай надходив з інтервалами, або посадіть культуру з різними термінами дозрівання (наприклад, брокколі). 

 

 

     3. Залучайтесь до посадки дерев та кущів

Шукаєте більший спосіб оновити свій сад цієї осені? Висаджуйте дерева та кущі, поки ґрунт ще теплий, використовуйте добриво "Чистий лист" універсальне для осіннього внесення, щоб сприяти їхньому розвитку та дати їм можливість пустити коріння до настання зими. 

 

     4. Безкоштовне добриво 

Ви пробували використати це осіннє листя собі на користь? Товсті купи листя можуть бути дуже терпимими для вашого газону, але косіння над тим, що впало, створює менші шматки, які легше руйнуються в ґрунті. Час розібратися з купою листя та забезпечити свій газон природними поживними речовинами!

     

     5. Терпіння в дорозі

Терпіння — це чеснота... і так само чеснота! Посадіть часник, цибулю та цибуля шалот після осіннього рівнодення. Завдяки повному сонцю, рясному ґрунту та прохолодній осінній погоді ваші овочі лука матимуть достатньо часу, щоб укоренитися, перш ніж витримати заморозки. 

     

     6. Укриття

Гірчиця, горох і конюшина – чудові покривні культури для посадки восени. Покривні культури не тільки запобігають ерозії, вони можуть створити кращий і багатший ґрунт для садівництва. Нехай вони ростуть протягом осені та зими, а потім перетворіть у ґрунт навесні, щоб насолодитися поживними перевагами вашої праці.

     

     7. Зимувати, Зимувати, Зимувати

Сприймайте це як подарунок собі в майбутньому. Ці невеликі клопоти мають важливе значення, коли ваш сад переживе майбутні зимові морози.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...