Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Швидкозростаючі дерева

Швидкозростаючі дерева

Багато дерев може зайняти деякий час, щоб висадитися, тому, якщо ви нетерплячі, вам потрібна територія, щоб швидко виглядати добре, або створюєте сад з нуля, ви можете вибрати одне або два дерева, що швидко ростуть.

 

Майте на увазі, що більшість дерев, що швидко ростуть, досягають досить великих розмірів, тому подбайте про те, щоб у вас було достатньо місця для їх росту, і не садіть їх надто близько до межі чи будинку.

 

Горобина

Швидкозростаюча горобина (Sorbus aucuparia) є місцевим британцем, який добре росте на різних ґрунтах. Має гарне пір’ясте листя, яке восени жовтіє. Грона білих квітів поступаються місцем ягодам, які дуже подобаються птахам, тому це чудовий вибір для саду дикої природи.
Висота х ширина: 15м х 7м

 

Срібна береза

Інший швидкий розвиток, береза срібляста (Betula utilis) є фаворитом садових дизайнерів. Його часто висаджують групами або як багатостовбурне дерево - білі стебла виглядають особливо добре взимку та ідеально підходять для демонстрації лісових насаджень під ними.
Висота х ширина: 18м х 10м

 

Грабовий

Дерева граба (Carpinus betulus) з гарним, зморшкуватим листям і гарним осіннім кольором. Carpinus betulus 'Fastigiata', показаний тут, є фастігіатним різновидом, що означає, що він має вертикальну пірамідальну форму в молодому віці та ширший у міру дорослішання.
Висота х ширина: 15м х 7м

 
Дерева граба (Carpinus birch 'Fastigiata')

Евкаліпт гунній

Eucalyptus gunnii  — це швидкорослий вічнозелене дерево, яке походить із Тасманії. Має сіро-зелене сизувате листя, яке при подрібненні має сильний ментоловий аромат, і привабливу, лущиться мідну кору. Щоб зберегти його в межах, його можна зрізати або зрізати.
Висота х ширина: 20 х 10 м

 

Дуб чередини

Вічнозелений дуб(Quercus ilex) – видно тут, праворуч на зображенні – має дрібне листя у формі падуба та округлу куполоподібну форму. Він походить із Середземномор’я, але добре поєднується з британськими місцевими жителями та часто використовується як деревце відсіву. Він також піддається топіарію.
Висота х ширина: 12 м х 8 м

Quercus ilex (дуб черевний)

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...