Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Швидкозростаючі дерева

Швидкозростаючі дерева

Багато дерев може зайняти деякий час, щоб висадитися, тому, якщо ви нетерплячі, вам потрібна територія, щоб швидко виглядати добре, або створюєте сад з нуля, ви можете вибрати одне або два дерева, що швидко ростуть.

 

Майте на увазі, що більшість дерев, що швидко ростуть, досягають досить великих розмірів, тому подбайте про те, щоб у вас було достатньо місця для їх росту, і не садіть їх надто близько до межі чи будинку.

 

Горобина

Швидкозростаюча горобина (Sorbus aucuparia) є місцевим британцем, який добре росте на різних ґрунтах. Має гарне пір’ясте листя, яке восени жовтіє. Грона білих квітів поступаються місцем ягодам, які дуже подобаються птахам, тому це чудовий вибір для саду дикої природи.
Висота х ширина: 15м х 7м

 

Срібна береза

Інший швидкий розвиток, береза срібляста (Betula utilis) є фаворитом садових дизайнерів. Його часто висаджують групами або як багатостовбурне дерево - білі стебла виглядають особливо добре взимку та ідеально підходять для демонстрації лісових насаджень під ними.
Висота х ширина: 18м х 10м

 

Грабовий

Дерева граба (Carpinus betulus) з гарним, зморшкуватим листям і гарним осіннім кольором. Carpinus betulus 'Fastigiata', показаний тут, є фастігіатним різновидом, що означає, що він має вертикальну пірамідальну форму в молодому віці та ширший у міру дорослішання.
Висота х ширина: 15м х 7м

 
Дерева граба (Carpinus birch 'Fastigiata')

Евкаліпт гунній

Eucalyptus gunnii  — це швидкорослий вічнозелене дерево, яке походить із Тасманії. Має сіро-зелене сизувате листя, яке при подрібненні має сильний ментоловий аромат, і привабливу, лущиться мідну кору. Щоб зберегти його в межах, його можна зрізати або зрізати.
Висота х ширина: 20 х 10 м

 

Дуб чередини

Вічнозелений дуб(Quercus ilex) – видно тут, праворуч на зображенні – має дрібне листя у формі падуба та округлу куполоподібну форму. Він походить із Середземномор’я, але добре поєднується з британськими місцевими жителями та часто використовується як деревце відсіву. Він також піддається топіарію.
Висота х ширина: 12 м х 8 м

Quercus ilex (дуб черевний)

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...