Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що виростити на своїй ділянці

Що виростити на своїй ділянці

Ви підготували свою ділянку до вирощування, але що вирощувати на своїй ділянці і з чого почати? Ми віримо, що немає нічого більш ситного, ніж їсти те, що ви виростили. Нагодувати свою сім’ю органічними домашніми продуктами надзвичайно корисно. Не все вдасться, ви будете битися зі слимаками і равликами, але не здавайтеся. Ось список найкращих овочів і фруктів для вирощування на вашій ділянці.

Кращі фрукти та овочі для вирощування на вашій ділянці

Почнемо з овочів:

  1. Кабачки: це одні з найпростіших овочів для вирощування на своїй ділянці або в саду і вони найбільш щедрі. Вони люблять розповзатися, тому не забудьте дати їм місце для росту. Вони люблять багато води. Головна порада – зривати їх, поки вони маленькі, це сприятиме більшому росту.
  2. Горох: чи є щось смачніше, ніж солодкість домашнього гороху? Вони люблять багатий ґрунт і потребують регулярного поливу. Намагайтеся не залишати його надовго перед візитами на свою ділянку. Знову ж таки, збирайте їх, поки вони ще відносно маленькі, вони будуть набагато солодшими. Горох потрібно буде підтримувати в банках, коли він росте, тож майте трохи напоготові.
  3. Цибуля-порей: це один овоч, до якого слимаки не прихильні, тож вам не доведеться турбуватися про те, що вони з’їдять вашу цибулю-порей. Вони легко ростуть. Насіння потрібно посіяти вдома або в теплиці навесні, а потім перенести на ділянку, коли вони досягнуть приблизно 20 см у висоту. Вам знадобиться діббер, щоб зробити достатньо глибокі рівні ями для їх посадки. Якщо ви не можете з’їсти всю цибулю-порей після збору, помийте її, подрібніть і заморозьте, щоб готувати зимові супи.
  4. Рукола: а чудово підходить до всіх салатів, гамбургерів і загортань. З нього також готують песто, подумайте про всі смачні страви, які можна приготувати з рукколою. Чудове доповнення до вашого зростаючого наділу.
  5. Боби: вони добре ростуть на невеликих просторах, якщо ви виберете карликовий сорт. Тому якщо у вас на ділянці є невеликий простір, заповніть його стручкової квасолею. Лише кілька рослин дадуть достатній і надійний урожай.

Тепер поговоримо про фрукти, які можна виростити на своїй ділянці.

  1. Фруктові дерева: якщо у вас є гроші, щоб інвестувати в пару фруктових дерев, ви не будете розчаровані, виростивши власні яблука і грушу. Посадіть дерева на сонячному місці.
  2. Полуниця: небагато людей можуть встояти перед соковитою солодкою полуницею. Вони також добре ростуть у підвісних кошиках, тож не бійтеся творчо підходити до місця їх посадки. Збирайте їх у міру дозрівання, щоб стимулювати ріст. Полуниця любить сонячне світло та добре дренований ґрунт.
  3. Ожина: Ви коли-небудь шукали ожину? Це весело, чи не так. Тепер ви можете вирощувати власноруч і залучати свою сім’ю, щоб допомогти зібрати ваші щойно вирощені фрукти та овочі. Ожина буде рости практично скрізь, потребуватиме зовсім небагато уваги та буде давати рясний урожай. Висаджуйте ранньою весною і скорочуйте приблизно 6 дюймів щорічно.
  4. Малина: Полуниця та малина часто є фаворитами дітей, і вони добре поєднуються з пудингами, такими як крихта та суміш Eaton зі свіжими вершками. У малини є як весняні, так і осінні сорти, якщо ви хочете мати ягоди до осені. Вони найкраще ростуть на грядках або в контейнерах. Малина, як і полуниця, потребує сонця і хорошого дренажу. Наша головна порада — видаляти плодоніжки, які вже дали плоди. Стебла, що залишилися, дадуть плоди наступного року. Малина – досить невибагливий фрукт, який дасть вам і вашій родині вдосталь смачних ягід.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...