Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що таке супутня посадка?

Що таке супутня посадка?

Супутня посадка — це традиційна практика, яка використовується садівниками-органіками та використовується для природного захисту вразливих культур від шкідників і хвороб.

Вирощуючи конкретні рослини разом, можна зменшити ризик ураження шкідниками та хворобами окремої рослини.

Приклади:

  • Морква та шніт-цибуля – шніт-цибуля, що росте, заплутує морквяну муху, тому менша ймовірність нападу на морквяний урожай.
  • Помідори та базилік – базилік допомагає відлякати білу мушку на помідорах, це чудова порада при вирощуванні в теплиці, і вони також приємні на смак!
  • Квасоля та настурція – настурція привабить гусениць, запобігаючи пошкодженню ваших бобів.
  • Капуста та настурція – мошка любить настурцію, тому вирощуйте її біля бобів, щоб запобігти нападу на ваші дорогоцінні культури.
  • Помідори та чорнобривці – чорнобривці виробляють хімічну речовину, яку не любить попелиця, тому чудово підходять для запобігання нападу попелиці. Чорнобривці також можуть допомогти захистити помідори від слимаків і дротяників.

Останні публікації

Як запобігти і лікувати борошнисту росу
02.12.2022

Як запобігти і лікувати борошнисту росу

Поширеною проблемою серед різноманітних рослин є борошниста роса. Це грибкове захворювання може підхопити вас і вплинути на якість і здоров’я ваших рослин. Хоча це біль, його можна лікувати та запобігти!

Детальніше...
Як запобігти і лікувати кореневу гниль
02.12.2022

Як запобігти і лікувати кореневу гниль

Однією з найпоширеніших проблем, які виникають у кімнатних або горщикових рослин, є коренева гниль. Хоча цю хворобу можна як запобігти, так і вилікувати, якщо її залишити занадто довго, вона може бути фатальною для ураженої рослини.

Детальніше...
Вимоги кімнатних рослин до світла
01.12.2022

Вимоги кімнатних рослин до світла

Доглядаючи за кімнатними рослинами, важливо забезпечити найкращі умови для вирощування в приміщенні. Одним із найважливіших ресурсів для рослин є природне світло (сонячне світло). 

Детальніше...