Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що таке супутня посадка?

Що таке супутня посадка?

Супутня посадка — це традиційна практика, яка використовується садівниками-органіками та використовується для природного захисту вразливих культур від шкідників і хвороб.

Вирощуючи конкретні рослини разом, можна зменшити ризик ураження шкідниками та хворобами окремої рослини.

Приклади:

  • Морква та шніт-цибуля – шніт-цибуля, що росте, заплутує морквяну муху, тому менша ймовірність нападу на морквяний урожай.
  • Помідори та базилік – базилік допомагає відлякати білу мушку на помідорах, це чудова порада при вирощуванні в теплиці, і вони також приємні на смак!
  • Квасоля та настурція – настурція привабить гусениць, запобігаючи пошкодженню ваших бобів.
  • Капуста та настурція – мошка любить настурцію, тому вирощуйте її біля бобів, щоб запобігти нападу на ваші дорогоцінні культури.
  • Помідори та чорнобривці – чорнобривці виробляють хімічну речовину, яку не любить попелиця, тому чудово підходять для запобігання нападу попелиці. Чорнобривці також можуть допомогти захистити помідори від слимаків і дротяників.

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...