Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що сіяти і вирощувати в серпні?

Що сіяти і вирощувати в серпні?

Насолоджуйтеся своїм садом цього місяця, поки він виглядає найкращим, адже там стільки смачних фруктів і овочів, які дозріли та готові до вживання. Серпень також час, щоб почати планувати наперед, якщо ви хочете яскравих осінніх і зимових квітів або багато продуктів для вашої тарілки в холодні місяці.

 

Квіти, сіяти й ростити

What-to-plant-in-August-sow-viola-seeds.jpg — Viola x williamsiana 'Brush Strokes' від Thompson & Morgan

Трави та овочі для посіву та вирощування

What-to-plant-in-August-sow-vegetables-winter-cabbage — Гібрид капусти «Тундра» F1 (Озима савойська) від Thompson & Morgan

В теплиці / в приміщенні

Прямий посів на відкритому повітрі

Висадити на відкритому повітрі

Плід, сіяти й ростити

Що-посадити-в-серпні-суниці — Полуниця ‘Elsanta’ від Thompson & Morgan

Останні публікації

Як виростити цукрову кукурудзу
09.01.2023

Як виростити цукрову кукурудзу

З такою кількістю способів насолоджуватися цим незмінно популярним овочем, немає нічого кращого, ніж можливість подавати власноруч вирощені продукти, будь то «кукурудза в качанах» зі шматком вершкового масла або як частина смачного салату.

Детальніше...
Як виростити квасолю
09.01.2023

Як виростити квасолю

Для багатьох садівників літо не обходиться без смачного врожаю ніжної квасолі. Це така врожайна культура, і оскільки вони швидко проростають і ростуть, насіння квасолі є чудовим овочем для посіву з дітьми.

Детальніше...
Як виростити батат
08.01.2023

Як виростити батат

Смажена, пюре, запечена або смажена солодка картопля стане чудовою альтернативою скромній картоплі! Нові більш витривалі сорти, які традиційно вирощуються в теплішому кліматі, означають, що тепер ви можете вирощувати їх.

Детальніше...