Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що сіяти і вирощувати в серпні?

Що сіяти і вирощувати в серпні?

Насолоджуйтеся своїм садом цього місяця, поки він виглядає найкращим, адже там стільки смачних фруктів і овочів, які дозріли та готові до вживання. Серпень також час, щоб почати планувати наперед, якщо ви хочете яскравих осінніх і зимових квітів або багато продуктів для вашої тарілки в холодні місяці.

 

Квіти, сіяти й ростити

What-to-plant-in-August-sow-viola-seeds.jpg — Viola x williamsiana 'Brush Strokes' від Thompson & Morgan

Трави та овочі для посіву та вирощування

What-to-plant-in-August-sow-vegetables-winter-cabbage — Гібрид капусти «Тундра» F1 (Озима савойська) від Thompson & Morgan

В теплиці / в приміщенні

Прямий посів на відкритому повітрі

Висадити на відкритому повітрі

Плід, сіяти й ростити

Що-посадити-в-серпні-суниці — Полуниця ‘Elsanta’ від Thompson & Morgan

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...