Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що сіяти і вирощувати в листопаді?

Що сіяти і вирощувати в листопаді?

У листопаді справи в саду сповільнюються. У більш м’яких районах з’являються перші заморозки, і дні швидко скорочуються. Цього місяця ще багато чого потрібно зробити в саду, і є багато квітів, овочів і фруктів, які можна посіяти та посадити зараз для весняного збору врожаю або для збирання врожаю протягом зими. 

Квіти, сіяти й ростити

Люпин «Губернатор» від Thompson & Morgan

Висадити на відкритому повітрі

Трави та овочі для посіву та вирощування

Насіння гороху «Метеор» (Перший ранній) від Thompson & Morgan

 

Прямий посів на відкритому повітрі

Висадити на відкритому повітрі

Плід, сіяти й ростити

Малина 'Autumn Bliss' (осіннє плодоношення) від Thompson & Morgan

Висадити на відкритому повітрі

Будьте на крок попереду

Герань 'Border Supreme' F2 Hybrid від Thompson & Morgan

Останні публікації

Як виростити цукрову кукурудзу
09.01.2023

Як виростити цукрову кукурудзу

З такою кількістю способів насолоджуватися цим незмінно популярним овочем, немає нічого кращого, ніж можливість подавати власноруч вирощені продукти, будь то «кукурудза в качанах» зі шматком вершкового масла або як частина смачного салату.

Детальніше...
Як виростити квасолю
09.01.2023

Як виростити квасолю

Для багатьох садівників літо не обходиться без смачного врожаю ніжної квасолі. Це така врожайна культура, і оскільки вони швидко проростають і ростуть, насіння квасолі є чудовим овочем для посіву з дітьми.

Детальніше...
Як виростити батат
08.01.2023

Як виростити батат

Смажена, пюре, запечена або смажена солодка картопля стане чудовою альтернативою скромній картоплі! Нові більш витривалі сорти, які традиційно вирощуються в теплішому кліматі, означають, що тепер ви можете вирощувати їх.

Детальніше...