Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що сіяти і вирощувати в листопаді?

Що сіяти і вирощувати в листопаді?

У листопаді справи в саду сповільнюються. У більш м’яких районах з’являються перші заморозки, і дні швидко скорочуються. Цього місяця ще багато чого потрібно зробити в саду, і є багато квітів, овочів і фруктів, які можна посіяти та посадити зараз для весняного збору врожаю або для збирання врожаю протягом зими. 

Квіти, сіяти й ростити

Люпин «Губернатор» від Thompson & Morgan

Висадити на відкритому повітрі

Трави та овочі для посіву та вирощування

Насіння гороху «Метеор» (Перший ранній) від Thompson & Morgan

 

Прямий посів на відкритому повітрі

Висадити на відкритому повітрі

Плід, сіяти й ростити

Малина 'Autumn Bliss' (осіннє плодоношення) від Thompson & Morgan

Висадити на відкритому повітрі

Будьте на крок попереду

Герань 'Border Supreme' F2 Hybrid від Thompson & Morgan

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...