Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що сіяти і вирощувати в липні?

Що сіяти і вирощувати в липні?

Липень – ідеальний місяць росту, довгі теплі дні тягнуться до пізнього вечора. З овочевими садами, повними врожаю, і бордюрами на піку, ви будете зайняті поливом, стеженням за шкідниками та доглядом за бур’янами. Якщо ви плануєте відпочинок, інвестуйте в систему зрошення, щоб доглядати за фруктами, квітами та овочами, поки вас немає.

 

Які квіти сіяти

Foxglove 'Pam's Split' від Thompson & Morgan

В теплиці / в приміщенні

Прямий посів на відкритому повітрі

Висадити на відкритому повітрі

Трави та овочі для посіву та вирощування

What-vegetables-to-plant-July-kohl-rabi — гібрид рабі «Колібрі» F1 від Thompson & Morgan

Прямий посів на відкритому повітрі

Висадити на відкритому повітрі

Будьте на крок попереду

Каліфорнійський мак ‘Sun Shades’ від Thompson & Morgan

 

Останні публікації

Як виростити цукрову кукурудзу
09.01.2023

Як виростити цукрову кукурудзу

З такою кількістю способів насолоджуватися цим незмінно популярним овочем, немає нічого кращого, ніж можливість подавати власноруч вирощені продукти, будь то «кукурудза в качанах» зі шматком вершкового масла або як частина смачного салату.

Детальніше...
Як виростити квасолю
09.01.2023

Як виростити квасолю

Для багатьох садівників літо не обходиться без смачного врожаю ніжної квасолі. Це така врожайна культура, і оскільки вони швидко проростають і ростуть, насіння квасолі є чудовим овочем для посіву з дітьми.

Детальніше...
Як виростити батат
08.01.2023

Як виростити батат

Смажена, пюре, запечена або смажена солодка картопля стане чудовою альтернативою скромній картоплі! Нові більш витривалі сорти, які традиційно вирощуються в теплішому кліматі, означають, що тепер ви можете вирощувати їх.

Детальніше...