Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що сіяти і вирощувати в січні?

Що сіяти і вирощувати в січні?

Що стосується вирощування, то січень може здатися місяцем спокою, але є чимало насіння квітів, фруктових рослин і овочів, які можна вирощувати під склом. Ось основні рослини, які потрібно сіяти та вирощувати зараз, щоб отримати багатий урожай настане весна, а щоб дізнатися більше про інші роботи в саду, які потрібно розпочати в січні, прочитайте наш супутній посібник сьогодні.

Квіти сіяти й ростити

Запашний горошок «Top to Bottom» від Thompson & Morgan

В теплиці/в приміщенні

Овочі та трави для посіву та вирощування

чітована картопля, що сидить у коробках для яєць

В теплиці/в приміщенні

Плід сіяти та ростити

Малина «Спадщина» від Thompson & Morgan

В теплиці/в приміщенні

Полуниця 'Mara des bois' від Thompson & Morgan

Висадити на відкритому повітрі

Будьте на крок попереду

Жоржина «Creme de Cassis» від Thompson & Morgan

Останні публікації

Як виростити цукрову кукурудзу
09.01.2023

Як виростити цукрову кукурудзу

З такою кількістю способів насолоджуватися цим незмінно популярним овочем, немає нічого кращого, ніж можливість подавати власноруч вирощені продукти, будь то «кукурудза в качанах» зі шматком вершкового масла або як частина смачного салату.

Детальніше...
Як виростити квасолю
09.01.2023

Як виростити квасолю

Для багатьох садівників літо не обходиться без смачного врожаю ніжної квасолі. Це така врожайна культура, і оскільки вони швидко проростають і ростуть, насіння квасолі є чудовим овочем для посіву з дітьми.

Детальніше...
Як виростити батат
08.01.2023

Як виростити батат

Смажена, пюре, запечена або смажена солодка картопля стане чудовою альтернативою скромній картоплі! Нові більш витривалі сорти, які традиційно вирощуються в теплішому кліматі, означають, що тепер ви можете вирощувати їх.

Детальніше...