Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що сіяти і вирощувати в січні?

Що сіяти і вирощувати в січні?

Що стосується вирощування, то січень може здатися місяцем спокою, але є чимало насіння квітів, фруктових рослин і овочів, які можна вирощувати під склом. Ось основні рослини, які потрібно сіяти та вирощувати зараз, щоб отримати багатий урожай настане весна, а щоб дізнатися більше про інші роботи в саду, які потрібно розпочати в січні, прочитайте наш супутній посібник сьогодні.

Квіти сіяти й ростити

Запашний горошок «Top to Bottom» від Thompson & Morgan

В теплиці/в приміщенні

Овочі та трави для посіву та вирощування

чітована картопля, що сидить у коробках для яєць

В теплиці/в приміщенні

Плід сіяти та ростити

Малина «Спадщина» від Thompson & Morgan

В теплиці/в приміщенні

Полуниця 'Mara des bois' від Thompson & Morgan

Висадити на відкритому повітрі

Будьте на крок попереду

Жоржина «Creme de Cassis» від Thompson & Morgan

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...