Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що робити з похмурим літнім садом?

Що робити з похмурим літнім садом?

 

До середини літа більшість рослин уже пройшли свій розквіт. Всі рослини дозрівають і, ймовірно, почали процес зав'язування плодів і насіння. На цьому етапі залишається мало енергії для підтримки зовнішнього вигляду. Листя починає жовтіти, цвітіння сповільнюється, комахи та хвороби беруть верх, а деякі рослини просто вмирають, після того як зробили насіння. Якщо ви і ваш сад увійшли в літню депресію, ось кілька порад, які допоможуть вам обом підбадьоритися.

Відцвілі головки

Є велика кількість багаторічних квітів, які знову зацвітуть, якщо видалити старі квіти. Особливо добре реагують багаторічні герані, дзвіночки, дельфініум і діантус. Навіть якщо вони не зацвітають, обрізка стимулює приплив нових пагонів і це теж освіжає їх зовнішній вигляд. Часто збирайте відцвілі суцвіття однорічних квітів, наприклад, майорця, левиного зіву і волошок. Вони всі будуть цвісти до заморозків, якщо прибрати опалі квіти. І не забувайте про город. Овочі потрібно збирати до того, як вони перестигнуть. Краще зібрати кабачки і огірки і покласти їх в компостну купу, якщо ви не встигаєте їх використовувати, ніж залишити їх на лозі. Коли рослини зав'язуються і дозрівають, вони сповільнюються і зазвичай перестають давати нові плоди.

Шкідники і хвороби

Картопляні жуки, японські жуки, щипавки, слимаки, чорні плями, цвіль і гниль - це лише деякі з лих пізнього літа. Не сумуйте, збирайте жуків вручну і старатися не звертати уваги на проблеми з хворобами. До цього моменту ваші рослини вже в значно зросли, і пошкодження, ймовірно, не вплине на їх врожайність. Хоча вони можуть виглядати трохи змученими, не впадайте у відчай. Спробуйте дивитися крізь листя і насолоджуватися квітами і фруктами.

Бур'яни

Їздили у відпустку? Повернулися додому, а там бур'яни по коліно на грядках і доріжках. Стисніть зуби, і займіться прополкою. Або найміть сусідських хлопців на допомогу. Коли все буде зроблено, ви відчуєте себе набагато краще. Дуже важливо прибрати бур'яни до того як вони встигнуть зав'язати насіння і кинути їх в ваш сад, адже від цього залежить, чи будуть у вас проблеми з бур'янами в наступному році.

Заміна рослин

Багато ранніх квітів і овочів до серпня вмирають. Салат і шпинат зазвичай вже дають насіння. Горох теж готовий. Братки і альти засохли від спеки. Ампельні рослини на підвіконнях відростили довгі пагони і стали слабкими. З'являються порожні місця там, де рослини заснули або загинули. Це може виглядати просто гнітюче! Настав час вирушити в місцевий розплідник, і підібрати кілька однорічних рослин, щоб висадити їх там де стало порожньо (в досвідчених розплідниках також можуть бути саджанці овочів), і кілька багаторічників в розквіті сил (східні лілії - одні з моїх улюблених рослин в середині сезону). Не забувайте ще й про добриво для садових квітів та рослин.

Є ще кілька причин відвідати розплідник прямо зараз. Адже це прекрасний час для покупки декількох рослин, які ви давно хотіли купити або якими ви захоплювалися в садах інших людей зі знижкою 25-50%.

Ще одна порада по заміні рослин: я часто заповнюю пустоти в своїх багаторічних садах рослинами зі свого городу. Не всі види рослин переживуть переїзд (вам потрібно робити це ввечері, як можна менше турбувати коріння, добре поливати, використовувати добрива і прикривати рослини невеликою кількістю садової тканини на день або два), але це того варто.

Свіжа мульча і обрізка. Коли будете в розпліднику, візьміть мішок з мульчею. Витратьте час на окантовку клумби і нанесіть свіжий 3-х сантиметровий шар мульчі. Ви будете здивовані, як вона прикрашає все.

Повторні посіви

Скористайтеся порадою садівників Півдня. У них є принаймні два вегетаційних сезони щороку, до і після літньої спеки. Як і жителі півдня, ви можете посадити другий урожай, який дозріє восени. Накривайте всі недавно засіяні грядки тіньової сіткою, щоб грунт залишалася прохолодним і вологою. Це прискорює проростання (салат краще проростає в прохолодному грунті) і допомагає захистити рослини від сонця, спеки та комах.

Останні публікації

Збір, обробка та зберігання гарбузів
18.10.2021

Збір, обробка та зберігання гарбузів

Ось кілька порад по збору, обробці, заготівлі та зберіганню гарбузів, щоб ви могли правильно їх підготувати та ефетивно використовувати.

Детальніше...
Як садити восени
18.10.2021

Як садити восени

Осінь - прекрасна пора для посадки певних рослин. Важливо знати, що для багатьох рослин осінь краще, тому що погода прохолодніше, і ваші рослини не згорять. Однак, щоб отримати максимальну віддачу від посадки восени, вам необхідно зробити кілька важливих кроків.

Детальніше...
5 сортів перцю для вирощування в контейнерах
18.10.2021

5 сортів перцю для вирощування в контейнерах

Є багато різних видів перцю, які ви можете вирощувати у своєму саду або навіть в контейнері. Можливості безмежні: перець - це широке сімейство з безлічі різних і особливих сортів.

Детальніше...