Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що робити з похмурим літнім садом?

Що робити з похмурим літнім садом?

 

До середини літа більшість рослин уже пройшли свій розквіт. Всі рослини дозрівають і, ймовірно, почали процес зав'язування плодів і насіння. На цьому етапі залишається мало енергії для підтримки зовнішнього вигляду. Листя починає жовтіти, цвітіння сповільнюється, комахи та хвороби беруть верх, а деякі рослини просто вмирають, після того як зробили насіння. Якщо ви і ваш сад увійшли в літню депресію, ось кілька порад, які допоможуть вам обом підбадьоритися.

Відцвілі головки

Є велика кількість багаторічних квітів, які знову зацвітуть, якщо видалити старі квіти. Особливо добре реагують багаторічні герані, дзвіночки, дельфініум і діантус. Навіть якщо вони не зацвітають, обрізка стимулює приплив нових пагонів і це теж освіжає їх зовнішній вигляд. Часто збирайте відцвілі суцвіття однорічних квітів, наприклад, майорця, левиного зіву і волошок. Вони всі будуть цвісти до заморозків, якщо прибрати опалі квіти. І не забувайте про город. Овочі потрібно збирати до того, як вони перестигнуть. Краще зібрати кабачки і огірки і покласти їх в компостну купу, якщо ви не встигаєте їх використовувати, ніж залишити їх на лозі. Коли рослини зав'язуються і дозрівають, вони сповільнюються і зазвичай перестають давати нові плоди.

Шкідники і хвороби

Картопляні жуки, японські жуки, щипавки, слимаки, чорні плями, цвіль і гниль - це лише деякі з лих пізнього літа. Не сумуйте, збирайте жуків вручну і старатися не звертати уваги на проблеми з хворобами. До цього моменту ваші рослини вже в значно зросли, і пошкодження, ймовірно, не вплине на їх врожайність. Хоча вони можуть виглядати трохи змученими, не впадайте у відчай. Спробуйте дивитися крізь листя і насолоджуватися квітами і фруктами.

Бур'яни

Їздили у відпустку? Повернулися додому, а там бур'яни по коліно на грядках і доріжках. Стисніть зуби, і займіться прополкою. Або найміть сусідських хлопців на допомогу. Коли все буде зроблено, ви відчуєте себе набагато краще. Дуже важливо прибрати бур'яни до того як вони встигнуть зав'язати насіння і кинути їх в ваш сад, адже від цього залежить, чи будуть у вас проблеми з бур'янами в наступному році.

Заміна рослин

Багато ранніх квітів і овочів до серпня вмирають. Салат і шпинат зазвичай вже дають насіння. Горох теж готовий. Братки і альти засохли від спеки. Ампельні рослини на підвіконнях відростили довгі пагони і стали слабкими. З'являються порожні місця там, де рослини заснули або загинули. Це може виглядати просто гнітюче! Настав час вирушити в місцевий розплідник, і підібрати кілька однорічних рослин, щоб висадити їх там де стало порожньо (в досвідчених розплідниках також можуть бути саджанці овочів), і кілька багаторічників в розквіті сил (східні лілії - одні з моїх улюблених рослин в середині сезону). Не забувайте ще й про добриво для садових квітів та рослин.

Є ще кілька причин відвідати розплідник прямо зараз. Адже це прекрасний час для покупки декількох рослин, які ви давно хотіли купити або якими ви захоплювалися в садах інших людей зі знижкою 25-50%.

Ще одна порада по заміні рослин: я часто заповнюю пустоти в своїх багаторічних садах рослинами зі свого городу. Не всі види рослин переживуть переїзд (вам потрібно робити це ввечері, як можна менше турбувати коріння, добре поливати, використовувати добрива і прикривати рослини невеликою кількістю садової тканини на день або два), але це того варто.

Свіжа мульча і обрізка. Коли будете в розпліднику, візьміть мішок з мульчею. Витратьте час на окантовку клумби і нанесіть свіжий 3-х сантиметровий шар мульчі. Ви будете здивовані, як вона прикрашає все.

Повторні посіви

Скористайтеся порадою садівників Півдня. У них є принаймні два вегетаційних сезони щороку, до і після літньої спеки. Як і жителі півдня, ви можете посадити другий урожай, який дозріє восени. Накривайте всі недавно засіяні грядки тіньової сіткою, щоб грунт залишалася прохолодним і вологою. Це прискорює проростання (салат краще проростає в прохолодному грунті) і допомагає захистити рослини від сонця, спеки та комах.

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...