Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що робити в саду в травні?

Що робити в саду в травні?

Настав травень і дні стають теплішими та довшими. Літо на порозі, час упорядковувати весняні рослини, висадити літні квіти та спланувати осінь.

Своєчасні поради для травня

відкривати вентиляційні отвори і вікна теплиці в жаркий день
    1. Почніть висаджувати літні грядки наприкінці цього місяця в теплих регіонах країни.
    2. Доглядайте за готовими весняними цибулинами на наступний рік. Після того, як вони переїдуть, утримайтеся від спокуси скоротити листя. Натомість дайте йому загинути та розпадеться самостійно та додайте рідке добриво навколо грудок. Це дасть вам ще кращий дисплей наступної весни.
    3. У теплі дні не забувайте відкривати вентиляційні отвори та двері теплиці. Ви також можете зволожувати теплицю в спекотні дні, щоб підвищити вологість і відлякати червоного павутинного кліща.
    4. Оптимізуйте свій режим поливу — поливайте рано і пізно, щоб отримати максимальну віддачу від води — і починайте збирати та переробляти воду, коли це можливо.

У квітнику в травні

Лаванда 'Hidcote' від T&M

На городі в травні

зелена спаржа крупним планом — Спаржа лікарська 'Mondeo' від Thompson & Morgan

У фруктовому саду в травні

Полуниця «Just Add Cream» від T&M

Догляд за газоном у травні

Інші роботи по саду в травні

Японська риба коі під водою з кормом для риб

Зі свого крісла в травні

Sunflower SunBelievableâ„¢ 'Brown Eyed Girl' від Thompson & Morgan

Останні публікації

Як виростити цукрову кукурудзу
09.01.2023

Як виростити цукрову кукурудзу

З такою кількістю способів насолоджуватися цим незмінно популярним овочем, немає нічого кращого, ніж можливість подавати власноруч вирощені продукти, будь то «кукурудза в качанах» зі шматком вершкового масла або як частина смачного салату.

Детальніше...
Як виростити квасолю
09.01.2023

Як виростити квасолю

Для багатьох садівників літо не обходиться без смачного врожаю ніжної квасолі. Це така врожайна культура, і оскільки вони швидко проростають і ростуть, насіння квасолі є чудовим овочем для посіву з дітьми.

Детальніше...
Як виростити батат
08.01.2023

Як виростити батат

Смажена, пюре, запечена або смажена солодка картопля стане чудовою альтернативою скромній картоплі! Нові більш витривалі сорти, які традиційно вирощуються в теплішому кліматі, означають, що тепер ви можете вирощувати їх.

Детальніше...