Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що робити в саду в травні?

Що робити в саду в травні?

Настав травень і дні стають теплішими та довшими. Літо на порозі, час упорядковувати весняні рослини, висадити літні квіти та спланувати осінь.

Своєчасні поради для травня

відкривати вентиляційні отвори і вікна теплиці в жаркий день
    1. Почніть висаджувати літні грядки наприкінці цього місяця в теплих регіонах країни.
    2. Доглядайте за готовими весняними цибулинами на наступний рік. Після того, як вони переїдуть, утримайтеся від спокуси скоротити листя. Натомість дайте йому загинути та розпадеться самостійно та додайте рідке добриво навколо грудок. Це дасть вам ще кращий дисплей наступної весни.
    3. У теплі дні не забувайте відкривати вентиляційні отвори та двері теплиці. Ви також можете зволожувати теплицю в спекотні дні, щоб підвищити вологість і відлякати червоного павутинного кліща.
    4. Оптимізуйте свій режим поливу — поливайте рано і пізно, щоб отримати максимальну віддачу від води — і починайте збирати та переробляти воду, коли це можливо.

У квітнику в травні

Лаванда 'Hidcote' від T&M

На городі в травні

зелена спаржа крупним планом — Спаржа лікарська 'Mondeo' від Thompson & Morgan

У фруктовому саду в травні

Полуниця «Just Add Cream» від T&M

Догляд за газоном у травні

Інші роботи по саду в травні

Японська риба коі під водою з кормом для риб

Зі свого крісла в травні

Sunflower SunBelievableâ„¢ 'Brown Eyed Girl' від Thompson & Morgan

Останні публікації

Пікіровка розсади
27.05.2023

Пікіровка розсади

Пікірування розсади дає рослинам простір, необхідний для росту. Дізнайтеся, коли і як це зробити, за допомогою нашого покрокового посібника.

Детальніше...
Вирощування моркви
26.05.2023

Вирощування моркви

Морква — це улюблена страва на кухні, яка приносить користь не тільки вашому зору. Маючи на вибір багато сортів, ви можете вирощувати та збирати моркву майже цілий рік.

Детальніше...
Висадка
26.05.2023

Висадка

Висадка — це переміщення рослин із маленьких горщиків у сад. Наш посібник пропонує поради щодо того, чому і як це робити.
Детальніше...