Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що робити в саду в січні?

Що робити в саду в січні?

Січень – це початок садівничого року – час для нових стартів, відновлення сил і великих планів на дванадцять місяців вперед.

Робота в саду цього місяця здебільшого пов’язана з підтриманням порядку й порядку та підготовкою до наступного року. Якщо ви бажаєте почати вирощувати, є кілька речей, які ви можете зробити, окрім очевидної посадки троянд з голим коренем, чищення першої ранньої картоплі та початку насіння запашного горошку.

Своєчасні поради

блакитна синиця та великий строкатий дятел на засніженій годівниці

На вулиці може бути холодно, але в саду цього місяця ще багато роботи. Ось основні з них:

  1. Використовуйте свій новорічний ентузіазм з користю, очищаючи горщики, інструменти, водосховища та теплиці, готуючись до весни. Це не найпривабливіше завдання, але воно підготує вас до чудового вегетаційного сезону.
  2. Почніть планувати, що ви хочете зробити зі своїм садом у найближчі місяці. Настав час замовити насіння та рослини, не виходячи з м’якого крісла (див. нижче).
  3. Перевірте, чи все ще працює ваш зимовий захист — перевірте будь-які стовпи, опори та зв’язки, які могли бути пошкоджені під час поганої погоди.
  4. Продовжуйте піклуватися про дику природу — створіть корм для диких птахів для голодних птахів і продовжуйте залишати деякі ділянки свого саду необрізаними для притулку до весни.

У квітнику

жовті братки під снігом — різні сорти братків доступні від Thompson & Morgan

Ось ваші головні завдання у квітнику цього місяця:

Обрізка та прибирання

На городі

Гібрид пастернаку «Воїн» F1 від Thompson & Morgan

У січні на городі може бути спокійно, але в цьому місяці ще багато роботи. Якщо вам потрібен привід вийти на вулицю в гарний день, ось кілька речей, якими варто зайнятися:

У фруктовому саду

Аґрус «Giggles Green» від Thompson & Morgan

Ось основні роботи, які потрібно виконати у вашому фруктовому саду цього місяця:

Обрізка

Інші роботи

Догляд за вашим газоном

Інші роботи в саду

хвойні дерева та живоплоти вкриті снігом

Ось кілька інших робіт, які ви можете виконувати в саду цього січня:

Зі свого крісла

Яблуко «Blenheim Orange» від Thompson & Morgan

Січень – чудовий час, щоб спланувати свій сад на наступний рік. Скористайтеся цим більш спокійним місяцем, щоб, не виходячи з крісла, керувати садом:

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...