Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що робити в саду в лютому?

Що робити в саду в лютому?

Лютий здається переломним моментом у саду. Надворі ще холодно, але куди не глянь видно ознаки швидкого приходу весни. Цибулини потихеньку вилазять із-під землі, і дні нарешті стають довшими.

Роботи в саду цього місяця здебільшого пов’язані з підготовкою речей до весни. Але є також деякі завдання з раннього посіву та вирощування — якщо ви хочете отримати фору.

Своєчасні поради

металеве відро, повне бур'янів кульбаби

Використовуйте лютий, щоб належним чином підготуватися до весни. Наступні роботи підготують вас до найкращого періоду вегетації:

  1. Підготуйте грядки для насіння. Поки земля не промерзла, ви можете обробити грядки та почати прогрівати ґрунт флісом, поліетиленом або клочами, готуючись до посіву в найближчі місяці.
  2. Упорядкуйте цьогорічне насіння за датою посіву. Візьміть коробку з роздільниками та заповніть свої пакети з насінням до місяця, коли їх потрібно посіяти. Ви будете дуже раді цій спробі в наступні тижні.
  3. Перевірте, чи ваші інструменти справні, а ваша садова техніка справна. Поки ви це займаєтеся, приберіть свій сарай напередодні неминучого сезону посадки та посіву — пізніше ви будете вдячні собі за чисте та охайне місце!
  4. Знищить багаторічні бур'яни на ваших грядках і городі. Викопайте їх, коріння та все, щоб почати боротьбу з гнилицями до потепління.

У квітнику

Рожева китайська фонтанна трава (Pennisetum alopecuroides) — доступна у Thompson & Morgan

Ось ваші основні завдання у квітнику цього місяця:

Обрізка та прибирання

Інші роботи у квітнику

цибулини проліска лежать на траві, готові до розділення

На городі

чіттана картопля, що сидить у коробці для яєць

На городі доводиться виконувати кілька робіт:

У фруктовому саду

квітка рожевого персика на фоні синього неба

Зайдіть у фруктовий сад, щоб захистити та обрізати рослини.

Догляд за вашим газоном

Інші роботи по городу

велика синиця чіпляється за годівницю для птахів, наповнену жирними кульками

Ось деякі інші роботи в саду цього лютого:

Зі свого крісла

Останні публікації

Як виростити цукрову кукурудзу
09.01.2023

Як виростити цукрову кукурудзу

З такою кількістю способів насолоджуватися цим незмінно популярним овочем, немає нічого кращого, ніж можливість подавати власноруч вирощені продукти, будь то «кукурудза в качанах» зі шматком вершкового масла або як частина смачного салату.

Детальніше...
Як виростити квасолю
09.01.2023

Як виростити квасолю

Для багатьох садівників літо не обходиться без смачного врожаю ніжної квасолі. Це така врожайна культура, і оскільки вони швидко проростають і ростуть, насіння квасолі є чудовим овочем для посіву з дітьми.

Детальніше...
Як виростити батат
08.01.2023

Як виростити батат

Смажена, пюре, запечена або смажена солодка картопля стане чудовою альтернативою скромній картоплі! Нові більш витривалі сорти, які традиційно вирощуються в теплішому кліматі, означають, що тепер ви можете вирощувати їх.

Детальніше...