Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що робити в саду в лютому?

Що робити в саду в лютому?

Лютий здається переломним моментом у саду. Надворі ще холодно, але куди не глянь видно ознаки швидкого приходу весни. Цибулини потихеньку вилазять із-під землі, і дні нарешті стають довшими.

Роботи в саду цього місяця здебільшого пов’язані з підготовкою речей до весни. Але є також деякі завдання з раннього посіву та вирощування — якщо ви хочете отримати фору.

Своєчасні поради

металеве відро, повне бур'янів кульбаби

Використовуйте лютий, щоб належним чином підготуватися до весни. Наступні роботи підготують вас до найкращого періоду вегетації:

  1. Підготуйте грядки для насіння. Поки земля не промерзла, ви можете обробити грядки та почати прогрівати ґрунт флісом, поліетиленом або клочами, готуючись до посіву в найближчі місяці.
  2. Упорядкуйте цьогорічне насіння за датою посіву. Візьміть коробку з роздільниками та заповніть свої пакети з насінням до місяця, коли їх потрібно посіяти. Ви будете дуже раді цій спробі в наступні тижні.
  3. Перевірте, чи ваші інструменти справні, а ваша садова техніка справна. Поки ви це займаєтеся, приберіть свій сарай напередодні неминучого сезону посадки та посіву — пізніше ви будете вдячні собі за чисте та охайне місце!
  4. Знищить багаторічні бур'яни на ваших грядках і городі. Викопайте їх, коріння та все, щоб почати боротьбу з гнилицями до потепління.

У квітнику

Рожева китайська фонтанна трава (Pennisetum alopecuroides) — доступна у Thompson & Morgan

Ось ваші основні завдання у квітнику цього місяця:

Обрізка та прибирання

Інші роботи у квітнику

цибулини проліска лежать на траві, готові до розділення

На городі

чіттана картопля, що сидить у коробці для яєць

На городі доводиться виконувати кілька робіт:

У фруктовому саду

квітка рожевого персика на фоні синього неба

Зайдіть у фруктовий сад, щоб захистити та обрізати рослини.

Догляд за вашим газоном

Інші роботи по городу

велика синиця чіпляється за годівницю для птахів, наповнену жирними кульками

Ось деякі інші роботи в саду цього лютого:

Зі свого крісла

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...