Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що робити в саду в листопаді?

Що робити в саду в листопаді?

З наближенням листопада стає все холодніше та сиріше. Дерева демонструють свої осінні виставки, а зимові стебла починають вступати у свої права. Оскільки осінь змінюється зимою, ваші головні завдання в саду здебільшого пов’язані із захистом рослин і споруд від прийдешньої дикої погоди.

Своєчасні поради

Пластикова ванна для птахів з бронзовим ефектом Kingfisher

Оскільки погода починає ставати все більш зимовою, ваш сад потребує захисту:

  1. Ізолюйте відкриті контейнери від морозів. Використовуйте гесенову або бульбашкову плівку, прикріплену садовим шпагатом.
  2. Запобігайте заболочуванню контейнерів, піднявши їх над землею на зиму за допомогою цегли або «ніжок».
  3. Заохочуйте голодних птахів у свій сад, інвестуючи в пташині ванни та годівниці. Наші пернаті друзі зменшать чисельність садових шкідників і принесуть радість у похмурий зимовий день.
  4. Захистіть троянди від вітру, обрізавши їх на одну третину до половини висоти. Це не дозволить їм розгойдуватися під час сильного вітру та запобіжить розв’язування коренів у ґрунті.

У квітнику

Холлі (Хеджування) від Thompson & Morgan

Ось ваші основні роботи у квітнику цього листопада:

На городі

Пастернак 'Panorama F1 Hybrid' від Thompson & Morgan

Ось чим зайнятися на городі цього місяця:

У фруктовому саду

Біла смородина 'Blanka' від Thompson & Morgan

Догляд за вашим газоном

В теплиці

освітлена теплиця з увімкненими вогнями вночі

Інші роботи по городу

багаття біля тачки

Зі свого крісла

рука людини, що пише нотатки в саду

Останні публікації

Як виростити цукрову кукурудзу
09.01.2023

Як виростити цукрову кукурудзу

З такою кількістю способів насолоджуватися цим незмінно популярним овочем, немає нічого кращого, ніж можливість подавати власноруч вирощені продукти, будь то «кукурудза в качанах» зі шматком вершкового масла або як частина смачного салату.

Детальніше...
Як виростити квасолю
09.01.2023

Як виростити квасолю

Для багатьох садівників літо не обходиться без смачного врожаю ніжної квасолі. Це така врожайна культура, і оскільки вони швидко проростають і ростуть, насіння квасолі є чудовим овочем для посіву з дітьми.

Детальніше...
Як виростити батат
08.01.2023

Як виростити батат

Смажена, пюре, запечена або смажена солодка картопля стане чудовою альтернативою скромній картоплі! Нові більш витривалі сорти, які традиційно вирощуються в теплішому кліматі, означають, що тепер ви можете вирощувати їх.

Детальніше...