Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що робити в саду в червні?

Що робити в саду в червні?

Найдовший день у році припадає на 20 червня, приносячи тепліші температури та додаткове сонячне світло. Квіти розквітають, на городі є багато врожаю, і догляд за рослинами, що виростають, є пріоритетом, особливо бур’янами!

Своєчасні поради

Easy Hose Шланг із нержавіючої сталі від Thompson & Morgan
  1. Щодня перевіряйте рослини та поливайте їх, якщо ґрунт сухий — особливо щойно посаджені фруктові дерева та кущі, які ще приживаються. Щоб допомогти вам заощадити гроші, час і воду, варто встановити автоматизовану систему крапельного зрошення.
  2. Загартуйте будь-які напіввитривалі рослини, готові до висадки.
  3. Щоб запобігти перегріву вашої теплиці, використовуйте жалюзі або нанесіть тіньову фарбу. Не забувайте відкривати вентиляційні отвори та двері в теплі дні.
  4. Продовжуйте прополювання. Вашим рослинам не доведеться конкурувати за дорогоцінну воду, світло та поживні речовини.

У квітнику

Лаванда «Hidcote» від Thompson & Morgan

На городі

Картопля «Kestrel» від Thompson & Morgan

У фруктовому саду

Чорниця «Дюк» від Thompson & Morgan

Догляд за вашим газоном

Екологічно чистий бордюр із ефектом римського каменю від Thompson & Morgan

Інші роботи по городу

Дерев'яна холодна рама Garden Grow від Thompson & Morgan

Зі свого крісла

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...