Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що робити в саду в червні?

Що робити в саду в червні?

Найдовший день у році припадає на 20 червня, приносячи тепліші температури та додаткове сонячне світло. Квіти розквітають, на городі є багато врожаю, і догляд за рослинами, що виростають, є пріоритетом, особливо бур’янами!

Своєчасні поради

Easy Hose Шланг із нержавіючої сталі від Thompson & Morgan
  1. Щодня перевіряйте рослини та поливайте їх, якщо ґрунт сухий — особливо щойно посаджені фруктові дерева та кущі, які ще приживаються. Щоб допомогти вам заощадити гроші, час і воду, варто встановити автоматизовану систему крапельного зрошення.
  2. Загартуйте будь-які напіввитривалі рослини, готові до висадки.
  3. Щоб запобігти перегріву вашої теплиці, використовуйте жалюзі або нанесіть тіньову фарбу. Не забувайте відкривати вентиляційні отвори та двері в теплі дні.
  4. Продовжуйте прополювання. Вашим рослинам не доведеться конкурувати за дорогоцінну воду, світло та поживні речовини.

У квітнику

Лаванда «Hidcote» від Thompson & Morgan

На городі

Картопля «Kestrel» від Thompson & Morgan

У фруктовому саду

Чорниця «Дюк» від Thompson & Morgan

Догляд за вашим газоном

Екологічно чистий бордюр із ефектом римського каменю від Thompson & Morgan

Інші роботи по городу

Дерев'яна холодна рама Garden Grow від Thompson & Morgan

Зі свого крісла

Останні публікації

Як виростити цукрову кукурудзу
09.01.2023

Як виростити цукрову кукурудзу

З такою кількістю способів насолоджуватися цим незмінно популярним овочем, немає нічого кращого, ніж можливість подавати власноруч вирощені продукти, будь то «кукурудза в качанах» зі шматком вершкового масла або як частина смачного салату.

Детальніше...
Як виростити квасолю
09.01.2023

Як виростити квасолю

Для багатьох садівників літо не обходиться без смачного врожаю ніжної квасолі. Це така врожайна культура, і оскільки вони швидко проростають і ростуть, насіння квасолі є чудовим овочем для посіву з дітьми.

Детальніше...
Як виростити батат
08.01.2023

Як виростити батат

Смажена, пюре, запечена або смажена солодка картопля стане чудовою альтернативою скромній картоплі! Нові більш витривалі сорти, які традиційно вирощуються в теплішому кліматі, означають, що тепер ви можете вирощувати їх.

Детальніше...