Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що потрібно врахувати, перш ніж переносити кімнатні рослини на вулицю на літо

Що потрібно врахувати, перш ніж переносити кімнатні рослини на вулицю на літо

Ви не єдиний, хто любить приємну погоду та сонячні літні дні – ваші рослини також! Команда Kvitofor відповість на всі ваші запитання щодо винесення кімнатних рослин на вулицю в літні місяці.

Чи всі рослини можуть виходити на вулицю?

Так, усі наші кімнатні листяні рослини можна виносити на вулицю в теплі літні місяці. Зрештою, саме там еволюціонували рослини! Вони просто обожнюють свіже повітря. Одна з головних речей, про яку слід пам’ятати, – це інтенсивність зовнішнього сонячного світла, розміщуючи рослини на вулиці.

У рідному середовищі багато звичайних кімнатних рослин ростуть уздовж лісової підстилки при яскравому непрямому світлі, яке фільтрується кронами вищих дерев. Для рослин, які віддають перевагу непрямому освітленню в приміщенні, ви захочете імітувати це, розміщуючи рослину на відкритому повітрі, уникаючи місць, на які потрапляє пряме сонячне світло. Також важливо пристосувати рослину до зовнішнього середовища.

Як акліматизувати рослину на відкритому повітрі?

Акліматизація – це процес поступового знайомства вашої рослини з новим середовищем, таким як зміна інтенсивності освітлення або температури. Правильна акліматизація дозволяє вашій рослині поступово адаптуватися до нового будинку, уникаючи надмірного стресу, який може зупинити ріст або пошкодити рослину.

Щоб акліматизувати свою рослину, почніть з того, що в перший день помістіть її в тінь на вулицю на одну-дві години, поступово збільшуючи час, який вона проводить на вулиці протягом наступних 7-10 днів. Для більшості рослин цілком нормально отримувати пряме сонячне світло вранці, коли воно набагато менш інтенсивне. Якщо ваша рослина буде отримувати ранкове сонце, почніть виставляти її на сонце на короткий проміжок часу вранці приблизно через п’ять днів після початку процесу звикання. Для рослин, які віддають перевагу непрямому освітленню, найкраще, якщо вони будуть затінені від сонця приблизно до 10 ранку.

Навіть рослини, які витримують прямі сонячні промені, такі як райський птах, сансевієрія, хвостикова пальма та більшість кактусів , потребують поступового впровадження протягом принаймні 10 днів. Це дозволить їм звикнути до інтенсивності повного сонячного світла на відкритому повітрі, не відчуваючи опаленого листя. 

Коли я знаю, що безпечно виносити свою рослину на вулицю?

Виносити рослини на вулицю безпечно, якщо температура на вулиці стабільно перевищує 15°C. Зверніть увагу на прогноз погоди. Якщо температура вночі опуститься нижче 15°C, принесіть свої рослини на ніч. Винесіть їх на вулицю, коли температура підвищиться.

Якщо ви забудете, і вони піддадуться низьким температурам протягом короткого періоду, вони, ймовірно, будуть добре в довгостроковій перспективі! Температура нижче 15°C може призупинити їх ріст на кілька тижнів, а температура нижче 10°C може спричинити певне пошкодження листя. Замерзання повністю вбиває листя більшості кімнатних рослин, але коріння, як правило, виживає, якщо це був лише короткий час.

Перенесення кімнатних рослин на вулицю на літо

Чи потрібно буде поливати мою рослину більше, коли вона опиниться на вулиці? 

Коли ваша рослина знаходиться на відкритому повітрі, коли ваша рослина знаходиться на відкритому повітрі, частота поливу значно змінюватиметься, оскільки діє дуже багато факторів:
– Температура, освітлення та вітер: вищі температури, рівень освітлення та швидкість вітру змусять вашу рослину використовувати поливати швидше, тобто вам потрібно буде поливати частіше. Низькі температури, світло та вітер уповільнюють використання води рослиною.
– Вологість: рослини з низькою вологістю потрібно буде поливати частіше, а рослини з високою вологістю – рідше.
– Опади:Якщо ваша рослина може отримувати опади, це може означати менше поливу для вас. Загалом кількість опадів 1″ або більше може замінити ретельне замочування. Завжди перевіряйте ґрунт вашої рослини, щоб переконатися, що на нього випало достатньо дощу, і видаліть блюдце для рослин на вуличних рослинах, які отримують дощ, щоб зайва вода могла вільно стікати.

Коли ви та ваша рослина пристосовуєтеся до нового розпорядку на вулиці, важливо уважно стежити за вологістю ґрунту кожної рослини. Ми рекомендуємо перевіряти ґрунт щодня, поки не дізнаєтесь, як ваші рослини реагують на свій новий дім і будь-які зміни погоди.

 

Чи може моя рослина отримати сонячний опік?

Так! Навіть рослини, які люблять сонце, можуть отримати опіки, якщо їх не акліматизувати належним чином, перш ніж перенести їх із приміщення на інтенсивне сонячне світло на вулиці. Вибілене листя може свідчити про сонячні опіки, а також коричневі смуги на листках, де вони були під прямими сонячними променями. Сонячні опіки зазвичай не смертельні. Ви можете обрізати уражені листя і дочекатися утворення нових. Перемістіть свою рослину в більш затінене місце, і вона відскочить. 

Перенесення кімнатних рослин на вулицю на літо

А якщо піде дощ? Чи може моя рослина залишатися на вулиці? 

Абсолютно! Особливо під час слабких і постійних опадів. Будьте уважні до вітру — завжди захищайте свої рослини, якщо легкий дощ перетвориться на повну грозу. Сильний вітер і дощ можуть пошкодити листя ваших рослин, якщо вони не захищені від стихії, подрібнюючи листя, ламаючи стебла і навіть перекидаючи горщики на боки. Якщо ви перемістите рослини в більш захищене місце під час шторму, пам’ятайте, де вони сидять, коли дощ припиниться і сонце знову з’явиться. Слідкуйте за захистом листя від яскравих сонячних променів.

Ще якісь поради?

Останні публікації

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні
20.02.2023

Ідеї ​​контейнерів для овочів на підвіконні

З кількома горщиками та контейнерами, розставленими на підвіконнях, ви можете мати свіжі овочі та листя салату на відстані дрібної відстані від кухонного столу.

Детальніше...
Рослини, які не потребують підв'язування
20.02.2023

Рослини, які не потребують підв'язування

Високі шпилі квітучих рослин залишаються популярними, починаючи від котеджних садів і закінчуючи сміливими багаторічними рослинами в схемах посадок у стилі прерій. Але ні для кого не секрет, що домогтися того, щоб така комбінація посадок виглядала гарно, є важкою роботою, не в останню чергу тому, що багаторічники потребують мульчування, зрізання, підстригання та поділу. І багато вимагають ставки.

Детальніше...
Способи змішування їстівних і декоративних рослин
19.02.2023

Способи змішування їстівних і декоративних рослин

Їстівні та декоративні рослини не потрібно вирощувати окремо в саду. Насправді вирощувати їх поруч є багато переваг.

Детальніше...