Придбати продукцію

На сайті ви маєте можливість придбати товари не тільки в роздріб, але й гуртом. Якщо ви бажаєте обрати товар на суму від 500 грн до 1000 грн, або в кількості від трьох до семи виробничих ящиків, обирайте «роздрібна торгівля». Якщо ж ви бажаєте придбати товар великою партією та співпрацювати з нами на постійній основі, обирайте «гуртова торгівля»!

Гуртова
торгівля
Роздрібна
торгівля
Публікації  /  Що потрібно врахувати, перш ніж переносити кімнатні рослини на вулицю на літо

Що потрібно врахувати, перш ніж переносити кімнатні рослини на вулицю на літо

Ви не єдиний, хто любить приємну погоду та сонячні літні дні – ваші рослини також! Команда Kvitofor відповість на всі ваші запитання щодо винесення кімнатних рослин на вулицю в літні місяці.

Чи всі рослини можуть виходити на вулицю?

Так, усі наші кімнатні листяні рослини можна виносити на вулицю в теплі літні місяці. Зрештою, саме там еволюціонували рослини! Вони просто обожнюють свіже повітря. Одна з головних речей, про яку слід пам’ятати, – це інтенсивність зовнішнього сонячного світла, розміщуючи рослини на вулиці.

У рідному середовищі багато звичайних кімнатних рослин ростуть уздовж лісової підстилки при яскравому непрямому світлі, яке фільтрується кронами вищих дерев. Для рослин, які віддають перевагу непрямому освітленню в приміщенні, ви захочете імітувати це, розміщуючи рослину на відкритому повітрі, уникаючи місць, на які потрапляє пряме сонячне світло. Також важливо пристосувати рослину до зовнішнього середовища.

Як акліматизувати рослину на відкритому повітрі?

Акліматизація – це процес поступового знайомства вашої рослини з новим середовищем, таким як зміна інтенсивності освітлення або температури. Правильна акліматизація дозволяє вашій рослині поступово адаптуватися до нового будинку, уникаючи надмірного стресу, який може зупинити ріст або пошкодити рослину.

Щоб акліматизувати свою рослину, почніть з того, що в перший день помістіть її в тінь на вулицю на одну-дві години, поступово збільшуючи час, який вона проводить на вулиці протягом наступних 7-10 днів. Для більшості рослин цілком нормально отримувати пряме сонячне світло вранці, коли воно набагато менш інтенсивне. Якщо ваша рослина буде отримувати ранкове сонце, почніть виставляти її на сонце на короткий проміжок часу вранці приблизно через п’ять днів після початку процесу звикання. Для рослин, які віддають перевагу непрямому освітленню, найкраще, якщо вони будуть затінені від сонця приблизно до 10 ранку.

Навіть рослини, які витримують прямі сонячні промені, такі як райський птах, сансевієрія, хвостикова пальма та більшість кактусів , потребують поступового впровадження протягом принаймні 10 днів. Це дозволить їм звикнути до інтенсивності повного сонячного світла на відкритому повітрі, не відчуваючи опаленого листя. 

Коли я знаю, що безпечно виносити свою рослину на вулицю?

Виносити рослини на вулицю безпечно, якщо температура на вулиці стабільно перевищує 15°C. Зверніть увагу на прогноз погоди. Якщо температура вночі опуститься нижче 15°C, принесіть свої рослини на ніч. Винесіть їх на вулицю, коли температура підвищиться.

Якщо ви забудете, і вони піддадуться низьким температурам протягом короткого періоду, вони, ймовірно, будуть добре в довгостроковій перспективі! Температура нижче 15°C може призупинити їх ріст на кілька тижнів, а температура нижче 10°C може спричинити певне пошкодження листя. Замерзання повністю вбиває листя більшості кімнатних рослин, але коріння, як правило, виживає, якщо це був лише короткий час.

Перенесення кімнатних рослин на вулицю на літо

Чи потрібно буде поливати мою рослину більше, коли вона опиниться на вулиці? 

Коли ваша рослина знаходиться на відкритому повітрі, коли ваша рослина знаходиться на відкритому повітрі, частота поливу значно змінюватиметься, оскільки діє дуже багато факторів:
– Температура, освітлення та вітер: вищі температури, рівень освітлення та швидкість вітру змусять вашу рослину використовувати поливати швидше, тобто вам потрібно буде поливати частіше. Низькі температури, світло та вітер уповільнюють використання води рослиною.
– Вологість: рослини з низькою вологістю потрібно буде поливати частіше, а рослини з високою вологістю – рідше.
– Опади:Якщо ваша рослина може отримувати опади, це може означати менше поливу для вас. Загалом кількість опадів 1″ або більше може замінити ретельне замочування. Завжди перевіряйте ґрунт вашої рослини, щоб переконатися, що на нього випало достатньо дощу, і видаліть блюдце для рослин на вуличних рослинах, які отримують дощ, щоб зайва вода могла вільно стікати.

Коли ви та ваша рослина пристосовуєтеся до нового розпорядку на вулиці, важливо уважно стежити за вологістю ґрунту кожної рослини. Ми рекомендуємо перевіряти ґрунт щодня, поки не дізнаєтесь, як ваші рослини реагують на свій новий дім і будь-які зміни погоди.

 

Чи може моя рослина отримати сонячний опік?

Так! Навіть рослини, які люблять сонце, можуть отримати опіки, якщо їх не акліматизувати належним чином, перш ніж перенести їх із приміщення на інтенсивне сонячне світло на вулиці. Вибілене листя може свідчити про сонячні опіки, а також коричневі смуги на листках, де вони були під прямими сонячними променями. Сонячні опіки зазвичай не смертельні. Ви можете обрізати уражені листя і дочекатися утворення нових. Перемістіть свою рослину в більш затінене місце, і вона відскочить. 

Перенесення кімнатних рослин на вулицю на літо

А якщо піде дощ? Чи може моя рослина залишатися на вулиці? 

Абсолютно! Особливо під час слабких і постійних опадів. Будьте уважні до вітру — завжди захищайте свої рослини, якщо легкий дощ перетвориться на повну грозу. Сильний вітер і дощ можуть пошкодити листя ваших рослин, якщо вони не захищені від стихії, подрібнюючи листя, ламаючи стебла і навіть перекидаючи горщики на боки. Якщо ви перемістите рослини в більш захищене місце під час шторму, пам’ятайте, де вони сидять, коли дощ припиниться і сонце знову з’явиться. Слідкуйте за захистом листя від яскравих сонячних променів.

Ще якісь поради?

Останні публікації

Як виростити малину
31.05.2023

Як виростити малину

Надлишок соковитої малини влітку та восени — це сезонне частування, яке не можна пропускати. Але навіщо витрачати гроші на купівлю в супермаркеті, коли можна легко виростити смачну малину самостійно вдома або на своїй ділянці?

Детальніше...
Як виростити фруктові дерева
31.05.2023

Як виростити фруктові дерева

Вирощувати фруктові дерева – це весело та корисно. І є величезний вибір, з якого можна вибрати, включаючи гібридні карликові плодові дерева, які добре ростуть у контейнерах, до повнорозмірних традиційних фруктових дерев, які будуть годувати всю родину протягом багатьох років.

Детальніше...
Як виростити нарциси
30.05.2023

Як виростити нарциси

Першою ознакою весни для багатьох часто є поява нарцисів. Зазвичай вони прилітають наприкінці лютого і часто вважаються вісниками весни. Цибулини досить витривалі, що допомагає їм пережити холодні зимові місяці.

Детальніше...